Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν πηρα χτες τηλ το mcweb να ενημερωθω για την παραγγελια που είχα κανει για τα tablet και μια παραγγελια που ειχα κανει για μια θηκη με ενα ευρω.αφου μου ειπαν οτι και σε εσας για 450 κομμάτια κλπ ζητησα με mail (τολμησα!)να μου επιστραφει το ποσο και να διαγραφει ο λογαριασμος.να τι απαντηση πηρα ,οπως λεει μεσα προειδοποιω τους φιλους μου στο insomnia :) αυτα δεν γινονται πουθενα!

post-296570-0-84458700-1422432854_thumb.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κοιτα τα καθικια θρασος.Σ ειχαν ενημερωσει οτι ειναι σε ανοιχτη ακροαση η κληση?Οπως σωστα λεει ο paylidis δεν προκειται να βγαλουμε ακρη με τετοια καθικια,οσο δεν υπαρχει κρατος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστό, ακομα και η ανοιχτη ακροαση / ηχογραφήση κοκ ειναι ΠΑΡΑΝΟΜΕΣ εφοσον δεν ενημερωθείς και συμφωνήσεις ρητα. Προτείνω να τους στείλεις ενα εξωδικό (δε χρειάζεται δικηγόρο) ετσι για το σπάσιμο και την "απειλη"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια ενημέρωση για ανοιχτη ακροαση και μου ελεγε τα δικα του.ας πουμε μου λεει για ποιον το θες το tablet , για μενα του λεω , α το θες να το πουλησεις ε και να βγαλεις κερδος μου ελεγε.. Και οτι αυτος ειναι πιο εξυπνος απο εμενα γιατι καταφερε να φερει tablet σε τετοια τιμη!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια ενημέρωση για ανοιχτη ακροαση και μου ελεγε τα δικα του.ας πουμε μου λεει για ποιον το θες το tablet , για μενα του λεω , α το θες να το πουλησεις ε και να βγαλεις κερδος μου ελεγε.. Και οτι αυτος ειναι πιο εξυπνος απο εμενα γιατι καταφερε να φερει tablet σε τετοια τιμη!!

 

 

chemtrails.jpg

 

sorry matrix-δε κρατηθηκα

 

 

Έχουμε μαρτυρα τον κύριο Γιάννη με τον αφυγραντηρα και την κυρια Μαρια με το θερμοπομπο!

 

και αυτη ήταν εκει...

%CF%80%CF%81%CE%B9%CF%84%CE%B9-%CE%BC%CF

 

 

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια ενημέρωση για ανοιχτη ακροαση και μου ελεγε τα δικα του.ας πουμε μου λεει για ποιον το θες το tablet , για μενα του λεω , α το θες να το πουλησεις ε και να βγαλεις κερδος μου ελεγε.. Και οτι αυτος ειναι πιο εξυπνος απο εμενα γιατι καταφερε να φερει tablet σε τετοια τιμη!!

 

Τα ιδια μου ειχε πει και εμενα...οτι το θελω για να το πουλησω και οτι δεν ειναι για δωρα που του ειπα οτι ηθελα...

Εχει μαθει καλα το ποιηματακι του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάντε την καταγγελία και ξεχάστε τους.Έχουν δείξει εδώ και μήνες πόσο επαγγελματίες είναι.

 

Κουβέντες για θείους και θείες σε υπουργεία κτλ μόνο πάτημα τους δίνουν για να βγουν απο πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν πηρα χτες τηλ το mcweb να ενημερωθω για την παραγγελια που είχα κανει για τα tablet και μια παραγγελια που ειχα κανει για μια θηκη με ενα ευρω.αφου μου ειπαν οτι και σε εσας για 450 κομμάτια κλπ ζητησα με mail (τολμησα!)να μου επιστραφει το ποσο και να διαγραφει ο λογαριασμος.να τι απαντηση πηρα ,οπως λεει μεσα προειδοποιω τους φιλους μου στο insomnia :) αυτα δεν γινονται πουθενα!

 

Άσχετο, αλλά...

τα περί μητέρας σε πρωτοδικείο και θείου στην ΓΓ Καταναλωτή όντως αναφέρθηκε από εσένα ή είναι ψέματα της εταιρείας?

 

 

Με τα χεράκια του έβγαλε τα ματάκια του, κάντου μια μήνυση να στανιάρει

 

Ρε συ Γιώργο για ποια μήνυση λες? Να πληρώσουμε και 100 ευρώ για να κάνουμε μήνυση σε αυτούς? Καταγγελία πρέπει να κάνει ο @panormou13 και ας τους στειλει και τα κείμενα... απλά ας απαντήσει και στο παραπάνω που τον ρωτάω...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανεφερα απλα οτι μενω αθηνα αλλα ειμαι απο κρητη και οτι η μητερα μου ειναι στο πρωτοδικιο εκει.δεν εγινε απειλη απλα το ανεφερα και του ειπα οτι μπορω να μαθω αν εγινε πωληση απο 450 tablet με νομιμα μεσα.και μαλιστα του λεω οτι δεν με πειραζει αν δεν παραλαβω απλα μου αρκει ενα συγνωμη λαθος.αυτος τα δικα του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο, αλλά...

τα περί μητέρας σε πρωτοδικείο και θείου στην ΓΓ Καταναλωτή όντως αναφέρθηκε από εσένα ή είναι ψέματα της εταιρείας?

 

 

 

Ρε συ Γιώργο για ποια μήνυση λες? Να πληρώσουμε και 100 ευρώ για να κάνουμε μήνυση σε αυτούς? Καταγγελία πρέπει να κάνει ο @panormou13 και ας τους στειλει και τα κείμενα... απλά ας απαντήσει και στο παραπάνω που τον ρωτάω...

 

Με καταγγελία σπάνια γίνεται δουλειά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με καταγγελία σπάνια γίνεται δουλειά...

 

Σε εμένα μου έστειλαν μήνυμα ότι προωθήθηκε και μετά από εκεί και πέρα τίποτα. Όταν πήρα να ρωτήσω μου είπαν ότι ακόμα περιμένουν απάντηση τους περί του θέματος και βρίσκεται σε αναμονή, ο άλλος έγραψε όμως την καταγγελία στα @@ από ότι φαίνεται και ουτε τον ξαναενόχλησαν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...