Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκείνοι θέλησαν να ασχοληθώ μαζί τους με το mail που μας έστειλαν για παραλαβή στα μέσα Ιανουαρίου. Δεν θυμάμαι αν είχαν αναφέρει το έτος βέβαια. :P

 

Εγώ περιμένω απάντηση από τo ΚΕΠΚΑ, θα σας ενημερώσω  για το τί έχει γίνει όταν με πάρουν με το καλό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

lenovo phone A808 A8 5.5"         

 

http://www.aliexpress.com/item/Lenovo-Phone-MTK6592-Octa-Core-3G-RAM-16G-ROM-3G-GPS-5-0-1980-1080-IPS/1759124160.html?s=p

 

 

Ti Paizei? einai Real?

Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Λίγο πιο fake πεθαίνεις :P

 

Το μοντέλο είναι Lenovo A8 806 για τα δικά μας δίκτυα και Lenovo A8 808T για τα κινέζικα. Τώρα lenovo Α8 808 και 5,5" δεν υπάρχει.

Αντί να κάθεσε να ψάχνεις για αληθινά κινητά από εκεί ψάξε από κανένα σοβαρό site καμιά προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με 95,3% και γυρω στις 300 αξιολογησεις δεν πας πουθενα..Απο aliexpress ψαξε μονο 99%+ και αρκετες αξιολογησεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PANASONIC TX-39AS500E 39'' LED SMART TV FULL HD

321 στις προσφορές του e-shop ( http://www.e-shop.gr/panasonic-tx-39as500e-39-led-smart-tv-full-hd-p-PER.155656). Όλες οι απόψεις ευπρόσδεκτες...

 

μηδεν ενδιαφερον και σαν τιμη και σαν μεγεθος............δες την 42αρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηδεν ενδιαφερον και σαν τιμη και σαν μεγεθος............δες την 42αρα

Αν υπήρχε.... Από 20/1 στο site 22/1 εξαντλημένη και ακομη εκει την έχουν για να .....φαίνεται!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε πήραν τηλεφωνο για να ανανεώσω νοβα με φορθνετ και μου προσθετουν στο. Χριστουγ.πακετο που είχα κάνει το 2012 με σπορ1 το cinema1 στην ιδια τιμή ιού είχα δηλαδη 29,90 με 12 μήνες δέσμευση.αξιζει η υπαρχει κάτι καλύτερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε πήραν τηλεφωνο για να ανανεώσω νοβα με φορθνετ και μου προσθετουν στο. Χριστουγ.πακετο που είχα κάνει το 2012 με σπορ1 το cinema1 στην ιδια τιμή ιού είχα δηλαδη 29,90 με 12 μήνες δέσμευση.αξιζει η υπαρχει κάτι καλύτερο?

Δεν μας λες όμως τι πακέτο έχεις για να σου πει κάποιος αν αξίζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε πήραν τηλεφωνο για να ανανεώσω νοβα με φορθνετ και μου προσθετουν στο. Χριστουγ.πακετο που είχα κάνει το 2012 με σπορ1 το cinema1 στην ιδια τιμή ιού είχα δηλαδη 29,90 με 12 μήνες δέσμευση.αξιζει η υπαρχει κάτι καλύτερο?

Έχοντας παλιότερα το nova christmas offer και έχοντας μεταπηδήσει το τελευταίο 6μηνο στο triple play του ΟΤΕ με 38 περίπου ευρώ/μήνα,έχω να πω ότι μου φαίνεται αισθητά καλύτερο να απολαμβάνω ένα full πακέτο αθλητικών κ κινηματογραφικών καναλιών συγκριτικά με τα δύο μόλις κανάλια(σ'εμένα τότε μόνο το novasports 1) που σου προσφέρει η Nova.

Η μηνιαία διαφορά των 8 ευρώ είναι βέβαια ένα θέμα αλλά εδώ πια παίζει ρόλο η δική σου επιλογή και κατά πόσον θεωρείς ικανοποιητικό ή όχι το deal που σου προσφέρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δεν μας λες όμως τι πακέτο έχεις για να σου πει κάποιος αν αξίζει.[/quote

 

Χριστουγ 2012 δηλαδή 24 ίντερνετ απεριορ.τηλ σε σταθερα-υπεραστικά και το νιβα Σταρτπακ +σπορ1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν υπήρχε.... Από 20/1 στο site 22/1 εξαντλημένη και ακομη εκει την έχουν για να .....φαίνεται!!!!

Ριξε μια παραγγελια, δε χανεις τιποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

TeamGroup SSD 240GB Sata III Dark L3 Στο Πλαίσιο στα 109€

Ξέρει κανείς κάτι για αυτό?

 

http://www.plaisio.gr/ypologistes-anavathmisi/anavathmisi-ypologisti/ssd/TeamGroup-SSD-240GB-Sata-III-Dark-L3-T253L3240GMC103.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...