Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

GoPro Hero 4 - Silver Moto edition 285€

Skroutz  Απο 380

 

Πριν λιγο βγηκε out of stock γι αυτο δε κανω καινουριο θεμα. Δε χανει κανεις τιποτα να κανει παραγγελια μιας και θα ζητηθει επιβεβαιωση ΑΝ και οταν υπαρξει αποθεμα. Κατα τ αλλα η τιμη ειναι τρελη(παιζει να ειναι και λαθος και γι αυτο να το βγαλαν out of stock αν και το αμαζον δε τα συνηθιζει αυτα)

Μια χαρά τα συνηθίζει φίλε μου απλά δεν σου έχει τύχει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έκατσα να δω αν όντως μπορούμε να το πούμε προσφόρα με βάση όλα τα καταστήματα.

 

Η h6400 50'' από eshop στα 679 ευρω (όσο πήρα δηλαδή προχθές απο Πλαίσιο την ίδια αλλά σε 48'')

 

http://www.e-shop.gr/samsung-ue50h6400-50-3d-led-smart-tv-full-hd-wifi-p-PER.157458

 

 

Εdit: Στο σκρουτζ πιο χαμηλά από τα 729 που είναι τώρα δεν έχει πέσει: http://www.skroutz.gr/s/4639729/Samsung-UE50H6400.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έκατσα να δω αν όντως μπορούμε να το πούμε προσφόρα με βάση όλα τα καταστήματα.

 

Η h6400 50'' από eshop στα 679 ευρω (όσο πήρα δηλαδή προχθές απο Πλαίσιο την ίδια αλλά σε 48'')

 

http://www.e-shop.gr/samsung-ue50h6400-50-3d-led-smart-tv-full-hd-wifi-p-PER.157458

 

 

Εdit: Στο σκρουτζ πιο χαμηλά από τα 729 που είναι τώρα δεν έχει πέσει: http://www.skroutz.gr/s/4639729/Samsung-UE50H6400.html

 

Γνώμη μου, είναι πολλά λεφτά για 1080p. Τσέκαρε τιμές για 4Κ (λιγότερες ίντσες) και σύγκρινε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τηλεόραση τα σπάει απλά για την τιμή της. 4k με 130 ευρώ παραπάνω έπαιρνα την 6900 50'' αλλά δεν με απασχολεί το 4k τι να το κάνω? Να βλέπω σε αυτήν anti1 ή να βλέπω μόνο τίποτα demo 4k και oι ταινίες να είναι 1080?

 

Και τέλος, γιατί να πέσω σε ίντσες για να έχω 4κ? Έχει ουσία το 4k σε μικρές τηλεοράσεις? Και σύμφωνα με την απόσταση μου απο την τηλεόραση ήθελα 48+

 

Και τέλος πάντων πολλά είπαμε.. :P

 

Όποιος θέλει κάτι τέτοιο πιστέυω ότι είναι πολύ καλή επιλογή.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή τιμή για 50" μη λέμε ότι θέλουμε...πλέον είναι λίγο επίφοβο να πας σε κάτι μικρότερο. (Εχω την 46αρα και δεν θα με χαλούσε να έχω μια 50αρα+). Αυτοί που προτείνεται 4Κ και λιγότερες ίντσες προσέξτε μη πάρετε κανένα στο λαιμό σας κρίμα είναι...Μια χαρά είναι τα 1080..Έχουμε χρόνο ακόμα για τα 4Κ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

τι νόημα έχει να δώσεις από τώρα παραπάνω χρήματα για 4Κ χωρίς αντίστοιχο content? μέχρι να βγουν 4Κ movies/series θα έχουν πέσει κι άλλο οι τιμές των 4Κ ΤVs...

 

άσε που χρειάζεσαι κι αρκετές ίντσες για να καταλάβεις διαφορά ανάμεσα σε 1080p και 4Κ στις αποστάσεις που συνήθως έχουμε τις τηλεοράσεις μας...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι , ναι παρτε τωρα 4K που δεν υπαρχει τιποτα να δειτε. Οταν θα βρωμισει ο τοπος απο 4K και θα εχει και η κουτση μαρια ακομα και στη κουζινα της, και θα εχουν βγει και νεοι codecs, ή δεν ξερω γω τί αλλο, θα φανει οτι οσοι αγορεσαν ηταν κοροιδα. Σαν αυτους που αγοραζανε τηλεορασεις χωρις fhd, χωρις ψηφιακους δεκτες το 2008-9. Τωρα κλαινε τα λεφτα τους, τοτε νομιζαν οτι εκαναν επενδυση...... Γενικα, πρεπει να περιμενει καποιος να γινει κατι mainstrean , να φτηναινει σε σημειο που δεν παει και μετα να ψωνιζει.

Τοτε και μονο τοτε η τεχνολογια ειναι ωριμη και εχει να δωσει πραγματα. Πιο πριν γινεσαι το πειραματωΖΩΟ καθε εταιριας (και ο χρηματοδοτης της εξελιξης των προιοντω της).....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνώμη μου, είναι πολλά λεφτά για 1080p. Τσέκαρε τιμές για 4Κ (λιγότερες ίντσες) και σύγκρινε. 

Και βεβαια μιλαμε για 650ευρω για 50αρα Full Hd και τα θεωρεις πολλα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και βεβαια μιλαμε για 650ευρω για 50αρα Full Hd και τα θεωρεις πολλα :P

κουράστηκα να το γράφω... σαν προσφορά είναι μια χαρά αλλά αν τις συγκρίνεις με τις τιμές των 4K όταν είναι και αυτές σε προσφορά εγώ θα έπαιρνα αυτές των 4K...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κουράστηκα να το γράφω... σαν προσφορά είναι μια χαρά αλλά αν τις συγκρίνεις με τις τιμές των 4K όταν είναι και αυτές σε προσφορά εγώ θα έπαιρνα αυτές των 4K...

Δεν εχω πετυχει κατι αναλογο ως τωρα σε 4κ παντως που γραφεις αυτο ειναι το θεμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

κουράστηκα να το γράφω... σαν προσφορά είναι μια χαρά αλλά αν τις συγκρίνεις με τις τιμές των 4K όταν είναι και αυτές σε προσφορά εγώ θα έπαιρνα αυτές των 4K...

http://referencehometheater.com/2013/commentary/4k-calculator/

 

Ideal 4K Distance for screen size: 3'8" για την 50αρα

 

σε μέτρα 1.15-1.16...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...