Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο TS αναφέρεται σε αυτό (αφορά το Iphone 6 16 Gb)

 

 

Σχετική αναφορά υπάρχει ήδη στο θέμα 

 

Link.png Site: Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάντια; Ντροπή μη σου πω! Ακούς εκεί να ποστάρουν ανενδοίαστα προσφορά στο section με τις προσφορές!  :rolleyes: 

Αν ΔΕΝ κουβαλάτε μουσικές (γιατί τα 16GB είναι λίγα τότε), μια χαρά τιμή είναι, απλά αν έρχεστε από παλιότερα iPhones βεβαιωθείτε ότι σας βολεύουν οι διαστάσεις του γιατί είναι "κάπως" στο χέρι.
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μικρο ειναι σε ιδανικο (πλεον) μεγεθος. Το + ειναι απαραδεκτο για μενα οπως κ ολες οι αλλες παντοφλες τετοιου ειδους. Βεβαια οτι βολευει τον καθενα. Με βαλε στην πριζα ομως..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μικρο ειναι σε ιδανικο (πλεον) μεγεθος. Το + ειναι απαραδεκτο για μενα οπως κ ολες οι αλλες παντοφλες τετοιου ειδους. Βεβαια οτι βολευει τον καθενα. Με βαλε στην πριζα ομως..

καλα μην ορκιζεσαι κιολας.γουστα ειναι αυτα.την αυτονομια του + ας πουμε δεν την αλλαζω προσωπικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ΔΕΝ κουβαλάτε μουσικές (γιατί τα 16GB είναι λίγα τότε), μια χαρά τιμή είναι, απλά αν έρχεστε από παλιότερα iPhones βεβαιωθείτε ότι σας βολεύουν οι διαστάσεις του γιατί είναι "κάπως" στο χέρι.

 

 

 

Ή αν δεν βάζετε μεγάλα παιχνίδια.

Ή αν δεν έχετε μεγάλα βίντεο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή αν δεν βάζετε μεγάλα παιχνίδια.

Ή αν δεν έχετε μεγάλα βίντεο.

 

Έτσι ακριβώς. Ειδικά με video σε 240 γεμίζει γρήγορα.

 

Φίλος που το έχει 3 μήνες έχει μπει με 40 εφαρμογές στην διαδικασία να σβήνει για να βάλει κάτι.

 

Απαράδεκτη η apple που βγάζει στο start model 16GB και όχι 32.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τι εφαρμογές βάζετε κ γεμίζει; Εγω κρατάω δεδομένα 3,5 χρόνων απο παλιότερα iPhone και σύνολο εχω 4 gb φωτογραφίες και βίντεο και 3,5 gb εφαρμογές (πολλές μπορώ να πω) και εχω ακομα άδειο χώρο στο 16αρι... Εκτός εάν παίρνετε το κινητό για κάμερα οποτε καλυτερα πάρτε κάμερα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παράδειγμα:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aspyr.swkotor

2.4GB

 

Εγώ πάντως ο μόνος τρόπος να ξαναπάρω κινητό με 16GB χωρίς κάρτα είναι να έχω tablet για τα υπόλοιπα.

Μια φορά το έκανα με το Galaxy Nexus και αυτό λόγω τιμής.

Φυσικά σε πολύ κόσμο μια χαρά φτάνει ο χώρος οπότε καλώς υπάρχουν.

Όταν όμως στο Ν900 είχα 32GB εσωτερική και κάρτα μνήμης οτιδήποτε λιγότερο το θεωρώ μικρό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστό. Δεν έλαβα υπόψη μου τον παράγοντα παιχνίδι επειδή εγω δεν παίζω πλέον αλλα αυτα όντως ρουφάνε μνήμη και μπαταρία...

 

Αρνητικό σε αυτό το μοντέλο πάντως το οτι δεν εχει έκδοση 32gb (αν κ κανονικα θα έπρεπε να ξεκινάει απο τα 32..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...