Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

*Το Refurbished είναι προϊόν που διατίθεται ανακατασκευασμένο από την Apple.

    Συνοδεύεται από 1 έτος εγγύηση από τον επίσημο μεταπωλητή.

  Η συσκευασία περιέχει μόνο τη συσκευή.

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

Με 20,70ε Παραπανω, το αγοραζεις απο το σκρουτζ που θα ειναι σφραγισμενο, αχρησιμοποιητο και με ακουστικα, φορτιστη κτλ. 

Αν παρεις αυτο απο το πλαισιο,μονο και μονο μετα να πας να παρεις φορτιστη και ακουστικα, θα σου βγει πιο ακριβο.

 

 

Δεν λέω ότι είναι καλή η προσφορά του Πλαισίου, αλλά το καινούριο που πουλάνε 20 ευρώ πάνω τα μαγαζιά του skroutz είναι με 8GBs χώρου, όχι με 16. Για να το πω αλλιώς, μεταξύ refurbished 16αριου με 230 ευρώ και καινούριου 8αριου με 250 ευρώ, θα επέλεγα το refurbished. 8GBs μνήμης είναι απειροελάχιστα για iphone, κατά τη γνώμη μου δεν έπρεπε καν να κυκλοφορεί συσκευές η Apple με 8GBs...

 

Aν είναι να αγοράσεις iphone όπου δεν μπορείς να εγκαταστήσεις δέκα εφαρμογές πριν γεμίσει, πολύ προτιμότερο να πάρεις ένα windows phone που έχει τα πλεονέκτηματα του iphone με το μειονέκτημα μιας μικρής βιβλιοθήκης εφαρμογών (ούτως ή άλλως με 8GBs ούτε στο iphone θα χωρουσε τιποτα περα απο τα βασικα που θα βρεις και για το windows phone, σε πολύ χαμηλότερη τιμή). Και το λέω ως χρήστης iphone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφτα τα α'ι'φόν, πως τα λετε, δεν περνουν εξτρά μνήμη? το λέω γιατί και στου παππού μου την amiga είχα το ίδιο πρόβλημα και παράγειλα μία νέα δισκέτα απο τας αμερικάς χωρητικότητας 128 κιλομπάιτς και τώρα πετάει η amiga.

A1000.jpg

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως δεν κλείνουν μετά από 10 ώρες stand by, όπως το Galaxy S2 μου η αντροιντάρα της ίδιας περιόδου. :X

 

Μπορούμε τώρα να αφήσουμε τα format wars στην άκρη; Ούτε κατά τη δική μου γνώμη αξίζουν 220 ευρώ για 4S, αλλά από τη στιγμή που στην αγορά πωλείται το ίδιο Iphone με μισή χωρητικότητα σε ακριβότερη τιμή, καλώς μπήκε στο φόρουμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια εμπιστη αξιολογηση απο εναν στο site του πλαισιου. :devil: 

"Πολυ καλο κινητο αρκετα γρηγορο και ευχρηστο.αξιζει για τα χρηματα αυτα . τα προηγουμενα ποσα 600+ ηταν μακραν υπερβολικα. υπαρχουν πολλεσ θηκεσ για να το συνδυασεις οποτε και σε μαυρο χρωμα ειναι οτι πρεπει. κυριωσ οι bumper θηκεσ αξιζουν."

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...