Προς το περιεχόμενο

καλό Modem-Router WiFi


saber-raider

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αν δεν θες και εσυ το 2710Ne η το 2710n που ειναι πιο ακριβα μετα μπορεις να πας στο netgear dgn2200.υπαρχει και το dlink 2640b αν θυμαμαι σωστα το μοντελο αλλα δεν το εχω δοκιμασει.απλα λενε οτι ειναι καλο.απλα δεν ειμαι σιγουρος για το μοντελο οτι ειναι σιγουρα αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν θες και εσυ το 2710Ne η το 2710n που ειναι πιο ακριβα μετα μπορεις να πας στο netgear dgn2200.υπαρχει και το dlink 2640b αν θυμαμαι σωστα το μοντελο αλλα δεν το εχω δοκιμασει.απλα λενε οτι ειναι καλο.απλα δεν ειμαι σιγουρος για το μοντελο οτι ειναι σιγουρα αυτο.

 

 

Εγώ που έχω το dlink 2640R είμαι πολύ ευχαριστημένος και αποσυνδέσεις ζήτημα να έχω 1-2 το μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που έχω το dlink 2640R είμαι πολύ ευχαριστημένος και αποσυνδέσεις ζήτημα να έχω 1-2 το μήνα.

αυτο προσπαθουσα να θυμηθω.ειναι r οχι b.b ειναι το παλιο.thanxs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο προσπαθουσα να θυμηθω.ειναι r οχι b.b ειναι το παλιο.thanxs.

τπτ. Πάντως είναι πολύ καλό αν και το είχα πάρει περίπου 40€ από το multirama

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Zyxell HNU με το καλυτερο ασυρματο απο ολα τα αναφερομενα μιας και εχει ενσωματωμενες 2 κεραιες των 3db. Γυρω στα 80 το βρισκεις

εχω απογοητευτει με τα zyxel και μαλλον μαζι με εμενα πολυς κοσμος.καποτε στις μισες εταιρειες εβλεπα zyxel.πλεον το μονο που βλεπω ειναι zywall και τα zyxel εγιναν draytek.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον δε διαβαζεις κανα αλλο φορουμ πουλινε. Αν διαβασεις θα δεις οτι μονο εσυ εισαι απογοητευμενος απο τα zyxell. Και κατι αλλο αυτο το ne που προτεινεις συνεχεια, ειναι μεγαλη πατατα και το ασυρματο του δε πιανει ουτε 10μ. Ασε που ειναι και πανακριβο

 

Για να ξερεις δλδ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...