Προς το περιεχόμενο

Vodafone RED: Νέο πρόγραμμα με απεριόριστη ομιλία και SMS


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

σΙγουρα? νομίζω οτι μόνο ο ΟΤΕ ειναι στην ντουτσε τελεκομ.

Και η COSMOTE σε ποιον ανήκει δηλαδή; Σε μένα;

 

Deutsche Telekom Group > OTE Group > COSMOTE Group > ΓΕΡΜΑΝΟΣ κλπ κλπ

 

Όλα DT είναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αηδίες εντελώς. Πριν 3 μέρες έφυγα για κοσμοτέ από βονταφον και με πήραν να μου προτεινουν το Red και είχε λιγότερες παροχές ειδικά σε ΜΒ από το αντίστοιχο της κοσμοτέ στο οποίο πήγα.

 

<p>Καλά για τα απεριόριστα που είναι 1500 λεπτά είναι τραγικό αλλά και το στάνταρ σε όλους του παρόχους.</p>

<p>Μεγάλη απάτη για μένα είναι το «Vodafone Πας Παντού».</p>

<ul class="bbc"><li>Το πρόγραμμα περιαγωγής «Vodafone Πας Παντού» που προσφέρει στους συνδρομητές του Vodafone RED τη δυνατότητα να χρησιμοποιούν το χρόνο ομιλίας, τα SMS και τα MB του προγράμματος τους στο εξωτερικό με πολύ μικρό ημερήσιο κόστος</li>

</ul><p>"Πολύ μικρό ημερήσιο κόστος" :</p>

<div>Χρήση των λεπτών ομιλίας, SMS, ΜΒ και δωρεάν εισερχόμενες κλήσεις με 3,99€ /ημέρα στην Ευρώπη</div>

<div> </div>

<div>Δυστυχώς το ανακάλυψα the hard way!</div>

Γιατι το ανακάλυψες the hard way? το λέει στο σάιτ ξεκάθαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Γιατι το ανακάλυψες the hard way? το λέει στο σάιτ ξεκάθαρα.

 

Στο site το λέει ξεκάθαρα. Ότι εγώ σαν νέος συνδρομητής έχω αυτόματα μπει στο "Πας Παντού" όμως δεν το ήξερα(οκ θα το έγγραφε κάπου στο συμβόλαιο αλλά δεν με είχε ρωτήσει-ενημερώσει κανείς). Και μετά από ένα ταξίδι στο εξωτερικό για 3μερες(ευτυχώς) μου ήρθε ο λογιαριασμός +12 ευρώ, για κλήσεις που κανονικά θα έπρεπε να με χρεώσει max 2-3 ευρώ. Προφανώς πήγα και το απενεργοποίησα και το μετέτρεψα σε vodafone passport μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ένας χριστιανός να μου πει πως στο καλό θα μιλάς 1500 προς όλους κάθε μήνα + θα στέλνεις 1500 sms. τι σκ@τ@ ανάγκες είναι αυτές δηλαδή, κινητό σκουλαρίκι-βραχιόλι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ένας χριστιανός να μου πει πως στο καλό θα μιλάς 1500 προς όλους κάθε μήνα + θα στέλνεις 1500 sms. τι σκ@τ@ ανάγκες είναι αυτές δηλαδή, κινητό σκουλαρίκι-βραχιόλι?

 

 oh yes.. κ όμως.. ήρθε ένας μια φορά με 25ώρες έξτρα χρεωμένες στο λογαριασμό του (δηλαδή σύνολο 50ώρες).. γύρω στα 700ευράκια..είχε πάθει κ αυτός κ εμείς συγκοπή... δεν είναι ολων οι ανάγκες ίδιες, βέβαια αυτοί που τα καίνε τα λεπτά είναι λίγες περιπτώσεις (κ το καίνε-τον εγκέφαλο με το κινητό)..

 

on topic προς τι το νταβαντούρι με τα red .. η cosmote ανακοίνωσε από την προπρουγούμενη τρίτη τα καινούργια απεριόριστα (κάποιος από φορητότητα που έχει κάρτα ανεργίας ή έχει κάποιον συνταξιούχο στην οικογένεια) μπορεί να κάνει 2γραμμές οικογενειακό και μπορεί να έχει το ΑΠΕΡ. 60 με 34 ευρώ τελική ανά γραμμή... 1500 ομιλία σε όλους, 1500 σμσ σε όλους και 1gb ιντερνετ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω με το what's up εχω σωθει. Βαζω το ΠΟΛΥ 20€ το μηνα οχι μονο μου φτανουν για internet και ομιλια+sms αλλα μου περισσεουν κιολας.

 

το πολύ 20ευρώ? ... νομίζω πρέπει να το ψάξεις.. η καρτοκινητή πάνω από 10ευρώ το μήνα είναι ασύμφορο, δες για κανένα πακέτο καρτοσυμβολαίου αν έχεις συνταξιούχο άνω των 65 ή άνεργο στην οικογένεια με 16,50 τελική τιμή έχεις 1500 σε όλη τη cosmote κ όχι μόνο για whats up, 20 λεπτά το μήνα στα άλλα δίκτυα + έξτρα δώρο 1000λεπτά (να τα καταναλώσεις μέσα σε 18μήνες) και 5 ευρώ κάρτα για μηνύματα κ ίτνερνετ... (κ οι φίλοι σου θα σε βλέπουν ακόμα ως whats' up ωστε να μην χρεώνονται όταν σε καλούν)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ έχω την vodafone με καρτοκινητό και με κάρτα 5 ευρώ τον μήνα έχω 100 λεπτά προς όλους και 500 προς CU,και τα λεφτά στην άκρη,επίσης αν απο αυτά που μένουν στην άκρη απο τις ανανεώσεις περνάνε μήνες χωρίς να βάλω και απλά ενεργοποιώ πακέτο των 600 λεπτών προς όλους +100Sms προς όλους με 7 ευρώ....... see yaaaaa

εντάξει εγώ δεν μιλάω και πολύ και τα 100 λεπτά προς όλους φτάνουν δεδομένου ότι οι κοντινοί μου έχουν cu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια δεν ξερω τι λετε εγω παντως με την Q βγαζω ανετα τον μηνα μου με 60' προς ολους.
Και η ελαχ. χρεωση ειναι οντως 1sec και δεν υπαρχουν κρυφες χρεωσεις!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε θα τους βάλει χέρι κάποιος σχετικά με τη χρήση της λέξης "απεριόριστα"; Τους έχω βαρεθεί πλέον.

 

Το "απεριόριστα" παίζει να είναι και λίγο χάσιμο στην μετάφραση γιατί το πράγραμμα υπάρχει (τουλάχιστον) στην Γαλλία, και είναι όντως απεριόριστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...