Προς το περιεχόμενο

[Keyboard] Motorola Bluetooth @ Zavvi 18.75€


Themos3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να σημειωσω πως απο το Ζavvi εκανα 2 παραγγελιες για T-shirt πριν απο ενα μηνα και δεν εφτασε καμια.Αφου με βαλαν να συμπληρωσω μια φορμα μου εκαναν refund και για τις 2 αλλα ομολογω πως "φοβαμαι" να ξαναπαραγγειλω μη μου πουν οτι τους κοροιδευω κιολας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Να σημειωσω πως απο το Ζavvi εκανα 2 παραγγελιες για T-shirt πριν απο ενα μηνα και δεν εφτασε καμια.Αφου με βαλαν να συμπληρωσω μια φορμα μου εκαναν refund και για τις 2 αλλα ομολογω πως "φοβαμαι" να ξαναπαραγγειλω μη μου πουν οτι τους κοροιδευω κιολας.</p>

 

Απλά έτυχε. Έχω παραγγείλει καμιά 20αρια φορές. Κάνουν 3-4 εβδομάδες να έρθουν το πολύ. Μια φορά ένα παιχνίδι ήρθε μετά από 5 εβδομάδες και στην 4 τέταρτη τους έστειλα email και μου στείλανε ξανά το ίδιο παιχνίδι. Αποτέλεσμα μου ήρθαν 2 ίδια παιχνίδια και όταν τους ενημέρωσα μου είπαν να κρατήσω και τα δύο σαν δώρο για την ταλαιπωρία.

Φοβερή εξυπηρέτηση κατά την άποψή μου.

 

Sent from my GT-I9100 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω μεχρι στιγμης δεν ειχα ποτε προβλημα σε καμια παραγγελια.Απλα τωρα "εκατσαν" 2 μαζι και ειπα να ενημερωσω.Βεβαια δεν υπαρχει κανενας φοβος να χασετε τα λεφτα σας,απλα θα σας λειψουν για 40 μερες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η περιπου 1 ευρω λιγοτερο αν πληρωσεις σε λιρες ;)

 

η τελική χρέωση που μου έγινε σήμερα στην Alpha ήταν 18,59 οπότε πληρώνεις λιγότερο μεν, αλλά μερικά λεπτά και όχι τόσο που να πλησιάζει 1€

αυτό βέβαια μπορεί να αλλάζει απο τράπεζα σε τράπεζα μιας και κρατάνε ποσοστό στις μετατροπές

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο site αλλα και γω δυο t shirt που πειμενω και ειμαι στη τριτη εβδομαδα και ακομη τιποτα.Η μεταφορικη που συνεργαζονται για το super saver delivery ειναι μαπα.

 

Το πληκτρολογιο σκεφτομαι να το παρω ..Για xbox κανει???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Προχθες που κοιτουσα το προιον επειδη πιστευα οτι θα ειναι UK layout, εριξα μια ματια στις φωτο του zavvi και ειδα εκπληκτος οτι δεν:

 

 

10793383-1365090441-943568.jpg

 

 

Errik, αναφερει καπου "UK layout";

 

Edit, add: Μολις το ειδα, το λεει στον τιτλο του προιοντος. Οποτε πιθανοτερο να ειναι λαθος η φωτο που εχουν βαλει παρα ο τιτλος τους. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Einai etsi http://www.goodtyping.com/teclatUKok.png

και τι πειράζει που είναι UK Layout? ποιες είναι οι διαφορές?

Μικρό το κακό για κάποιον που έχει μάθει τυφλό σύστημα...Sent from my GT-I9100 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η τελική χρέωση που μου έγινε σήμερα στην Alpha ήταν 18,59 οπότε πληρώνεις λιγότερο μεν, αλλά μερικά λεπτά και όχι τόσο που να πλησιάζει 1€

αυτό βέβαια μπορεί να αλλάζει απο τράπεζα σε τράπεζα μιας και κρατάνε ποσοστό στις μετατροπές

 

Βασικα εχεις δικιο, ξεχαστηκα απο τις αμαζονοαγορες οπου υπαρχουν περιπτωσεις (καρτων) που δεν υπαρχει προμηθεια μετατροπης ;)

(αν και παλι πολυ μου φαινεται οτι σε χρεωσε, θα επρεπε να ειναι το πολυ 18,30... μηπως ειναι απλα δεσμευμενο το ποσό -που παντα κρατανε λιγο παραπανω για ενδεχομενο μεγαλης μεταβολης της ισοτιμιας- ή βλεπεις στο λογαριασμο σου αναλυτικα την καθε χρεωση δηλαδη και το ακριβες ποσο της προμηθειας?)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι, η δέσμευση ήταν πάνω από 19€ ... αυτή είναι η τελική χρέωση που μου έγινε την ημέρα της αποστολής.

sorry  για το offtopic αλλά έχεις υπόψιν σου ποιες κάρτες δεν κρατάνε προμήθεια? ή για να μην θεωρηθεί ως διαφήμιση μπορείς να μου pm αν ξέρεις καμιά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Εχει παραλαβει κανενας μεχρι τωρα? Κι αν ναι με ποια μεταφορικη συνεργαζονται στην Ελλαδα?

Την ίδια απορία έχω και εγώ... 

Εγινε dispatched 30/4 και ακόμα τίποτα .. μου έδωσαν και ένα tracking number το οποίο όμως δεν μπορώ να ελέγξω κάπου ... 

Τους έστειλα μήνυμα αλλά ακόμα δεν έχω απάντηση..

Πάντως το zavvi είναι αρκετά αναξιόπιστο στις αποστολές... το φθινόπωρο είχα παραγγείλει κάτι BD και δεν ήρθαν ποτέ... τα λεφτά μου τα πήρα μέσω της κάρτας μετά από 3 μήνες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...