Προς το περιεχόμενο

μοναστηρια shaolin


nicoc89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου φαίνεται ότι πλέον στο forum ανοίγει θέμα για ότι να ναι. Αν είναι έτσι να φτιάξουμε και εμείς τα μέλη της Γιακούζα ένα να λέμε τα δικά μας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 112
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μου φαίνεται ότι πλέον στο forum ανοίγει θέμα για ότι να ναι. Αν είναι έτσι να φτιάξουμε και εμείς τα μέλη της Γιακούζα ένα να λέμε τα δικά μας

 正体字/繁体字

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Φιλε μου καλο το παραμυθι σου αλλα δεν εχει δρακο. Ο προεδρος με ξερει και πολυ καλα, περυσι το πασχα μαζι καναμε διακοπες, στο σπιτι μου στα Ζαγοροχωρια. Σταματα γιατι με καθε ποστ που κανεις, φαινεται το οτι μπηκες εδω μεσα μονο για να κανεις καλαμπουρι.</p>

 

Τον πηγες και στο Σκλουπο;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκει που νομιζεις οτι τα εχεις δει ολα .. παντα κατι σε εκπλησει στο μπλα μπλα.Μα ''μονομαχια'' σαολιν ?  :-D


Μου φαίνεται ότι πλέον στο forum ανοίγει θέμα για ότι να ναι. Αν είναι έτσι να φτιάξουμε και εμείς τα μέλη της Γιακούζα ένα να λέμε τα δικά μας

 

Αν δεν δειξεις τα τατουαζ σου δεν πιστευουμε τιποτα . Ποσο ψηλα εισαι στην ιεραρχια ?  :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

生活のために流し釣り

Αν δεν δειξεις τα τατουαζ σου δεν πιστευουμε τιποτα . Ποσο ψηλα εισαι στην ιεραρχια ?  :P

私はあなたに言うことができるが、その後、私はあなたを殺さなければならないだろう

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου καλο το παραμυθι σου αλλα δεν εχει δρακο. Ο προεδρος με ξερει και πολυ καλα, περυσι το πασχα μαζι καναμε διακοπες, στο σπιτι μου στα Ζαγοροχωρια. Σταματα γιατι με καθε ποστ που κανεις, φαινεται το οτι μπηκες εδω μεσα μονο για να κανεις καλαμπουρι.

Ηταν ο Σινγκουν σπιτι σου χωρις να το ξερει?Τωρα ποιος δουλευει ποιον εσυ το προχωρας το θεμα.Κοψε την πλακα οπως σου ειπα δεν σε ξερει.Στειλε μου inbox το ονομα αφου δεν θελεις να το ποσταρεις σου διαφορετικα λες ψεμματα για να κανεις εντυπωσεις.Και αν υπαρχεις εγω θα σου ζητησω συγνωμη εδω.

Αν εισαι shaolin, εχεις φορολογικες ελαφρυνσεις;

Lol.Φορο ελαφρυνσεις εχεις εισοδημα δεν εχεις. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...