Προς το περιεχόμενο

μοναστηρια shaolin


nicoc89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτο ειναι απαντηση?Ποσο χρονων εισαι? 5?Δεν θα ασχοληθω αλλο μου φτανει η ανωριμότητα σου επι του θεματος.Επρεπε να το καταλαβω απο την αρχη του θεματος οτι δεν εχεις καμια σχεση με τους Σαολιν αλλα ουτε και με το Σαολιν Kουνγκ φου.Να λες οτι εισαι μελος χωρις να υπαρχεις αυτο παει πολυ φιλε μου.

 

Aυτο ειναι η απαντηση που αξιζει σε καποιον που με το που γραφτηκε στο φορουμ, αρχισε να αμφισβητει και να κοροιδευει. Σε ειδαμε και εσενα, 0 ποστ και 0 κουνγκ φου και 0 σαολιν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 112
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτο ειναι απαντηση?Ποσο χρονων εισαι? 5?Δεν θα ασχοληθω αλλο μου φτανει η ανωριμότητα σου επι του θεματος.Επρεπε να το καταλαβω απο την αρχη του θεματος οτι δεν εχεις καμια σχεση με τους Σαολιν αλλα ουτε και με το Σαολιν Kουνγκ φου.Να λες οτι εισαι μελος χωρις να υπαρχεις αυτο παει πολυ φιλε μου.

Φίλε μάτζικ γιατί αμφισβητείς τον λινκιν; Αυτό που πίσω από ένα πισί όλοι κρίνουμε τον άλλον σου φαίνεται λογικό;

Γνωρίζεις εσύ π.χ. τι έχει κάνει στη ζωή του ο καθένας;

Επίσης γνωρίζεις ότι στο ομώνυμο σαϊτ  logo_132x32_2.png υπήρξε συνιδρυτής κι έχει προσφέρει έργο στην κοινωνία;

Εσύ τι ακριβώς έχεις κάνει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μάτζικ γιατί αμφισβητείς τον λινκιν; Αυτό που πίσω από ένα πισί όλοι κρίνουμε τον άλλον σου φαίνεται λογικό;

Γνωρίζεις εσύ π.χ. τι έχει κάνει στη ζωή του ο καθένας;

Επίσης γνωρίζεις ότι στο ομώνυμο σαϊτ  logo_132x32_2.png υπήρξε συνιδρυτής κι έχει προσφέρει έργο στην κοινωνία;

Εσύ τι ακριβώς έχεις κάνει;

Αυτα που μου λες τη σχεση εχουν?Αμα γνωριζα ποιος ειναι δεν τον ρωτουσα καν.Αμα δεις το ποστ που εκανα ηταν καθαρο να ρωτησω ποιος ειναι η ποιος ειναι ο δασκαλος του επειδη λεει οτι ειναι σαολιν τιποτα παραπανω και αρχισε ολοκληρη συζητηση χωρις ουσια.Το τι εχω κανει και το τι κανει ειναι δικο μου θεμα.Οταν γραφει καποιος που μπορει ο οποιοσδηποτε να ψαχνει κατι στο google και να διαβαζει καποιον να ποσταρει οτι ειναι σαολιν και οτι ειναι πολυ λιγοι.Εγω σε ολο το ποστ ρωτησα το ιδιο πραγμα δεν κοροιδεψα,δεν αμφισβητησα η συζητησει το πηγε εκει αλλα αποτελεσμα 0,απαντηση καμια επι του θεματος.Δεν εχω κατι με τον linkin διοτι δεν ξερω καν το ονομα του,αν το ηξερα δεν θα ρωτουσα και δεν θα εμπαινα καν στον κοπο να ανοιξω συζητηση.

Aυτο ειναι η απαντηση που αξιζει σε καποιον που με το που γραφτηκε στο φορουμ, αρχισε να αμφισβητει και να κοροιδευει. Σε ειδαμε και εσενα, 0 ποστ και 0 κουνγκ φου και 0 σαολιν.

Ποιος κοροιδευει?Εισαι με τα καλα σου?Τι σχεση εχουν τα ποστ?Ερωτηση εκανα σε αυτα που λες εσυ οχι κανεις αλλος εσυυυ και απαντηση δεν πηρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To να εισαι μοναχος σαολιν φιλε μου δεν απαιτει μονο πολεμικα τεχνασματα. Δεν ειναι τροπος μαχης, ειναι τροπος ζωης, τροπος επικοινωνιας.

 

ps: Αυτα τα λεω απο εμπειρια. Eδω και 7 χρονια, ανοικω κι εγω σε αυτη την κλειστη κοινοτητα, ειμαι Σαολιν.

Να το ποστ.Εισαι σαολιν και ανοικεις στην κλειστη κοινοτητα.Μετα λες οτι εισαι πρωτεργατης της ΕΟΣ,μετα λες οτι εισαι μελος της Ευρωπαικης ομοσπονδιας Σαολιν.Εγω μιλαω με αποδειξεις για οτι λεει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν γραφει καποιος που μπορει ο οποιοσδηποτε να ψαχνει κατι στο google και να διαβαζει καποιον να ποσταρει οτι ειναι σαολιν και οτι ειναι πολυ λιγοι.Εγω σε ολο το ποστ ρωτησα το ιδιο πραγμα δεν κοροιδεψα,δεν αμφισβητησα η συζητησει το πηγε εκει αλλα αποτελεσμα 0,απαντηση καμια επι του θεματος.Δεν εχω κατι με τον linkin διοτι δεν ξερω καν το ονομα του,αν το ηξερα δεν θα ρωτουσα και δεν θα εμπαινα καν στον κοπο να ανοιξω συζητηση.

Επειδή δεν τον ξέρεις γι' αυτό σου λέω εγώ.Κατά τα άλλα δέχομαι αυτό που λες,κι επομένως για να διευκολυνθεί κάποιος που ψάχνει όπως λες κι εσύ και θέλει να ενημερωθεί ως προς τους σαολίν, μπορείς να μας πεις εσύ την εμπειρία σου σχετικά με αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να το ποστ.Εισαι σαολιν και ανοικεις στην κλειστη κοινοτητα.Μετα λες οτι εισαι πρωτεργατης της ΕΟΣ,μετα λες οτι εισαι μελος της Ευρωπαικης ομοσπονδιας Σαολιν.Εγω μιλαω με αποδειξεις για οτι λεει.

 

Δηλαδη υπαρχει καποιο ασυμβιβαστο φιλε μου μεταξυ των παραπανω?? Απαγορευεται να ειμαι Σαολιν και πρωτεργατης της ΕΟΣ?? Δεν ειπα οτι παιζω για τον Ολυμπιακο και για τον Παναθηναικο. Καπου εχεις μπερδευτει. Η βασικα δεν εχεις μπερδευτει, απλα τρολλαρεις. Ειδες φως και μπηκες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη υπαρχει καποιο ασυμβιβαστο φιλε μου μεταξυ των παραπανω?? Απαγορευεται να ειμαι Σαολιν και πρωτεργατης της ΕΟΣ?? Δεν ειπα οτι παιζω για τον Ολυμπιακο και για τον Παναθηναικο. Καπου εχεις μπερδευτει. Η βασικα δεν εχεις μπερδευτει, απλα τρολλαρεις. Ειδες φως και μπηκες.

Δεν σου απογορευει κανεις να εισαι οτι θελεις.Πρωτεργατης ΕΟΣ δεν εισαι αλλα ουτε καν μέλος της.τωρα αν εχεις εκπευδευτη στο σαολιν γου κουνκ σε κάποια σχολη δεν σημαίνει οτι εισαι μοναχός σαολιν.Μου είπες να ρωτήσω στην πιάτσα για τα 7χρονια που ειςουν στην Κίνα αλλα μαλλον το είπες ετσι αυτο γιατι κανεις δεν ξερει τιποτα στην ΕΟΣ.Πιστευω οτι γνωρίζεις ποιος ειναι ο πρόεδρος ετσι;θα επρεπε να σε ξερει.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου καλο το παραμυθι σου αλλα δεν εχει δρακο. Ο προεδρος με ξερει και πολυ καλα, περυσι το πασχα μαζι καναμε διακοπες, στο σπιτι μου στα Ζαγοροχωρια. Σταματα γιατι με καθε ποστ που κανεις, φαινεται το οτι μπηκες εδω μεσα μονο για να κανεις καλαμπουρι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...