Προς το περιεχόμενο

μοναστηρια shaolin


nicoc89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

No can do, αγαπητε συμφορουμιτη. Εξ'αρχης ειναι δυσκολο αυτο που μου ζητας, ειμαστε λιγοι εμεις που μπορουμε να τιθασευσουμε τοσο δυναμη αλλα και ευθυνη!

 

 

αφου το εκανε ο goku μπορω και γω master roshi just teach me the way λεμεεεεεε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 112
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 κοπριές κουνελιού σε ένα κήπο με χρυσάνθεμα..

 

 

 

 

Ο Λουντέμης συναντά τον Γουωλτ Ντισνευ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέραν των άλλων , οι σαολινήδες μπορούν εκεί που κάθονται οκλαδόν , αφου συγκεντρωθούν απίστευτα,να αρχίσουν να αιωρούνται ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταματηστε να κοροιδευετε "εξυπνακηδες". Μην υποτιματε οτι δεν μπορειτε να καταλαβετε.

 

Αυτό που δεν έχει καταλάβει ο nikoc είναι ότι χόρτα κομμένα.;ρ

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέραν των άλλων , οι σαολινήδες μπορούν εκεί που κάθονται οκλαδόν , αφου συγκεντρωθούν απίστευτα,να αρχίσουν να αιωρούνται ;

 

Αμφιβάλλω, να αερίζονται όμως ναι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι γιατί νομίζω ότι το nick του είναι υβρίδιο του Λούσυ με τον Περαδώθε και λίγη εσάνς από Τοξογκάου;

 

Όπως και νάχει,θάθελα να τον γνωρίσω από κοντά,δε μπαίζεται το άτομο,μας χειρίζεται σαν αρτίστας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι φυτεμένοι είναι, στην πραγματικότητα 20 νοματαίοι είμαστε εδώ μέσα. Τους καημένους, τους κρατούν φυλακισμένους σε ένα υπόγειο και κάθε τόσο βγάζουν έναν λέγοντας του να postάρει, με την υπόσχεση πως αν trollάρει καλά θα τον αφήσουν ελεύθερο. Γι' αυτό γράφουν σα να μην υπάρχει αύριο. Στο τέλος του αποκαλύπτουν τι πραγματικά συμβαίνει, προσθέτοντας άλλο ένα μέλος στο human centipede τους.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...