Προς το περιεχόμενο

Έκθεση Φωτογραφιών Gaming Rooms/Συλλογών


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 963
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

DSC01483.jpg

Το super mario 3d land απιστευτη παιχνιδαρα αλλα και το Kid icarus μολις συνηθησεις τον χειρισμο δεν θα σταματας να παιζεις.Απο τα ποιο υποτιμεμενα παιχνιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η δικιά μου συλλογή μετά από σχεδόν κοντά στα 30 χρόνια gaming καριέρας :P. Ηταν περισσότερα ιδίως τα game για spectrum και amiga αλλά η δεν τα έχω βάλει στην φώτο η απλά τα έχω χάσει.
Και το κλασικό μου παλιό spectrum το είχα χάσει και πήρα μετά από χρόνια την νεώτερη έκδοση με τα ποιο σκούρα κουμπιά.

yZU95JL.jpg
 
oYyVt85.jpg

 

DXvfDkj.jpg
gwj5Sna.jpg

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ PC βλέπω και μ'αρέσει!!

 

Να σε ρωτήσω, τα ράφια που έστησες στον τοίχο έχουνε βάσεις στις άκρες για να κρατιούνται?

Ή έχουνε δικές τους απο κάτω? Θέλω να κάνω κάτι αντίστοιχο για τις φιγούρες και τα PC games.

 

Έχω βάλει το παρακάτω στο μάτι απο ΙΚΕΑ.

http://www.ikea.gr/kathistiko/apothikeusi-kathistikou/rafia-toihou/olokliromena-rafia-toihou/rafi-toixoy-30836/31967/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι ενιαίο με ξύλο ενδιάμεσα που κουμπώνει πάνω σε βάσεις από τι θυμάμαι γιατί έχουν περάσει χρόνια που το έχω βάλει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ PC βλέπω και μ'αρέσει!!

 

Να σε ρωτήσω, τα ράφια που έστησες στον τοίχο έχουνε βάσεις στις άκρες για να κρατιούνται?

Ή έχουνε δικές τους απο κάτω? Θέλω να κάνω κάτι αντίστοιχο για τις φιγούρες και τα PC games.

 

Έχω βάλει το παρακάτω στο μάτι απο ΙΚΕΑ.

http://www.ikea.gr/kathistiko/apothikeusi-kathistikou/rafia-toihou/olokliromena-rafia-toihou/rafi-toixoy-30836/31967/

Έχει βάση όσο το μήκος του ραφιού. Την βιώνεις στον τοίχο. Εχει δυο στηρίγματα τα οποία μπαίνουν μέσα στο ράφι. Είναι στιβαρό και αντέχει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Επιτέλους κατάφερα και βρήκα το 3ο steelbook που μου έλειπε απο το Witcher 3.

Σχεδόν 8 μήνες το έψαχνα, επιτέλους μπήκε κι αυτό στη συλλογή!

 

351x4ea.jpg

 

 

Και άλλο ένα πανέμορφο steelbook που με εντυπωσίασε απο τη πρώτη στιγμή, The Darkness II.

 

52e44g.jpg

 

 

Απο βδομάδα περιμένω άλλα καλούδια... ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

A wild packet from Germany appeared!

 

wsn2ib.jpg

 

 

Packet used unboxing collector's edition σε τιμές σκότωμα! It's super effective!

 

14xor4l.jpg

2a0eq68.jpg

 

 

Άργησαν να έρθουν, αλλά δεν πειράζει!! :)

Επεξ/σία από JohnVani18
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιταξε να δεις ομως αν ειναι και λες το τιμες σκοτωμα να λες και ποιες τιμες ειναι αυτες γιατι και εγω μπορει να γραψω πχ οτι πηρα την Collector του Overwatch σε τιμη σκοτωμα και να την πληρωσα ακριβοτερα απο τα μισα καταστηματα :P

 

Καλοριζικες οι εν λογω παραγγελιες αν και περιμενα οτι θα ηταν για το Tomb raider :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...