Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με την από πάνω


sodoma

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδώ και αρκετό καιρό έχω πρόβλημα με την από πάνω. Μένω σε φοιτητική εστία και οι φοιτήτριες γενικά είναι ξεπεταγμένες. Η συγκεκριμένη κοπέλα όμως είναι το κάτι άλλο. Οταν κάνει sex ακούω και την παραμικρή λεπτομέρεια. Κανε αυτό κανε εκείνο βάλτο εκεί λάθος τρύπα και τέτοια. Θα μπορούσα να την παρακαλέσω να ηρεμήσει λιγάκι αλλά μια μέρα που την είδα έξω ο γκόμενος της είναι ένας πίθηκας. Τι να κάνω; 'Ερχεται εξεταστική και είμαι σε απόγνωση... 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν φοβάσαι τον πίθηκα, πήγαινε και ξηγήσου κατευθείαν σε αυτόν, αν μιλήσεις απλά και κατανοητά μάλλον θα καταλάβει. Αλλιώς ωτασπίδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επειδή αυτός είναι πίθηκας πάει να πει ότι δεν μπορείς να τους κάνεις την παρατήρηση, δηλαδή τι θα σου κάνει;; Της το λες στη ψύχρα και αν δεν βάζει μυαλό μιλάς με κάποιον υπεύθυνο της εστίας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παπαριές. Πόσο συχνά και για πόση ώρα μπορεί να πηδιούνται πια που είναι τόσο πρόβλημα;

Αν μιλάμε για ώρες κοινής ησυχίας, πάσο, αλλά ως εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγα το προβλημα τα 15-30-50 λεπτα πηδηματος την ημερα (και ΑΝ καθε μερα και σε λαθος ωρες). Υπομονη και περναει γρηγορα. Στη χειροτερη βαλε κανα mp3 αν σε ενοχλει τοσο. Μακαρι στην πολυκατοικια που μενω τα προβληματα οχληριας να ηταν τα πηδηματα οχι ενος, αλλα δυο-τριων γειτονων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε χθές το βράδυ άκουγα ένα τακ τακ τακ συνέχεια και δεν ήξερα τι είναι και μέτα κατάλαβα οτι χτυπούσε το κρεβάτι στον τοίχο. Δηλαδη τη μια φωνάζουνε λες και ειναι σε διαγωνισμό την άλλη τρίζει το κρεβάτι την αλλη όλα μαζι. Φοβάμαι οτι θα πέσει κανενας σοβας στο κεφάλι μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παπαριές. Πόσο συχνά και για πόση ώρα μπορεί να πηδιούνται πια που είναι τόσο πρόβλημα;

.....

 

Eπειδη εχω περασει κι εγω μεγαλα διαστηματα σε εστια που τα δωματια χωριζονταν με γυψοσανιδα της πλακας, you don't wanna know.

 

Eιδικα αμα ο "επιβητορας" μοιαζει με τον σχορτιανιτη, και σε ογκο και σε χρωμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...