Προς το περιεχόμενο

Τροφοδοτικά desktop,ποιό;ποιός;;


coolerman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

28 λεπτά πριν, grmaster2 είπε

corsair cx450, δεν έχει να κάνει με το τι σύστημα έχεις αλλά πόσο ασφαλές είναι.

ειμαι σε χαμηλο μπατζετ και δεν προκειται να αναβαθμιστει το συστημα, χρειαζεται οντως να δωσω 50 ευρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/3/2019 στις 6:31 ΜΜ, nikpoth είπε

Καλησπέρα.  Στα 117 ευρώ και τα δύο , αξίζει καλύτερα το seasonic prime ultra 650 gold , από το seasonic focus plus 750gold? Ποιο είναι ποιό καινούριο από τα δύο;

Τα Focus Plus ειναι κατώτερα από τα Prime Ultra που είναι η κορυφαία σειρά αν δεν κάνω λάθος της Seasonic. Στην ίδια κατηγορία ανταγωνίζεται με Corsair RMx, EVGA G2 κλπ κλπ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/3/2019 στις 8:04 ΜΜ, kozlia είπε

Καλησπερα !

Για τροφοδοσια συστηματος με i3 8100 2x4gb ram χωρις καρτα γραφικων Seasonic SS-350ET F3 ή Corsair vs 550 white? 

To seasonic ειναι μια χαρά.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα Θελω να μου απαντησετε στο εξης ερωτημμα. ποια από τα δυο τροφοδοτικα θα μου προτείνατε και γιατι  PSU ZALMAN ZM700-LX DUAL FORWARD 700w  PSU COOLERMASTER MASTERWATT 750W. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, DAM2OLE5 είπε

Καλησπέρα Θελω να μου απαντησετε στο εξης ερωτημμα. ποια από τα δυο τροφοδοτικα θα μου προτείνατε και γιατι  PSU ZALMAN ZM700-LX DUAL FORWARD 700w  PSU COOLERMASTER MASTERWATT 750W. 

 

Καλησπέρα, απαραίτητα μόνο αυτά τα δύο;

Απο τα δυο, το 2ο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες, για ένα σύστημα s775 με έναν Χ5460 και κάρτα γραφικών (μάλλον την RΧ 570) πείτε ένα τροφοδοτικό της προκοπής κάτω του 50άρικου , τι λέτε για αυτό https://www.e-shop.gr/psu-coolermaster-elite-v3-500w-230v-p-PER.818003 ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, bill987 είπε

Καλησπέρα παίδες, για ένα σύστημα s775 με έναν Χ5460 και κάρτα γραφικών (μάλλον την RΧ 570) πείτε ένα τροφοδοτικό της προκοπής κάτω του 50άρικου , τι λέτε για αυτό https://www.e-shop.gr/psu-coolermaster-elite-v3-500w-230v-p-PER.818003 ???

Πάρε το TT RGB 500 με 40 ευρώ και 5 χρόνια εγγύηση.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Sheogorath είπε

Πάρε το TT RGB 500 με 40 ευρώ και 5 χρόνια εγγύηση.

Τωρα διαβαζα προηγούμενες απαντήσεις σου και είδα ότι προτείνεις αυτό, κάνω την παραγγελία από το you (είμαστε επαρχία) , ευχαριστώ!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...