Προς το περιεχόμενο

[Amazon.com Android Appstore] ένα δωρεάν app κάθε μέρα


ssof

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 992
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορεί κάποιος να ανεβάσει μια φώτο απο αυτο το μενού να δούμε πως το εκανε?

Δες google και ψάξε american address. Από τα αποτέλεσματα βάλε οποία θες.

Έτσι το έκανα και έπιασε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να ανεβάσει μια φώτο απο αυτο το μενού να δούμε πως το εκανε?

έσβησα κάποια ψηφία, αλλά νομίζω πως είναι καλά.

 

post-200062-0-85490400-1447171832_thumb.png

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα πρόβλημα με τις εφαρμογές που έχω κατεβάσει από το Amazon. Καμία δεν τρέχει με μήνυμα ότι δεν είμαι συνδεδεμένος. Φυσικά και είμαι και οι εφαρμογές εμφανίζονται στη λίστα των εκατεστημενων. Έκανα logout/login και δεν άλλαξε κάτι.

Από ότι βλέπω δεν υπάρχει τρόπος να τρέξουν χωρίς το Amazon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Έχω ένα πρόβλημα με τις εφαρμογές που έχω κατεβάσει από το Amazon. Καμία δεν τρέχει με μήνυμα ότι δεν είμαι συνδεδεμένος. Φυσικά και είμαι και οι εφαρμογές εμφανίζονται στη λίστα των εκατεστημενων. Έκανα logout/login και δεν άλλαξε κάτι.

Από ότι βλέπω δεν υπάρχει τρόπος να τρέξουν χωρίς το Amazon.

Εχεις το greenify και το amazon greenified? Αν ναι ειναι αυτο. Κι εγω αυτο το προβλημα ειχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω τις εφαρμογές αυτές αλλά με έβαλες σε σκέψεις ότι κάτι μπορεί να μην τρέχει στο background και ξαναφορτωσα το appstore και επανήλθαν όλα.

 

Επί της ευκαιρίας να ρωτήσω αν πρέπει να βγάλω το appstore πριν βάλω το underground;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσφατα έκανα την αλλαγή από iOS σε Android και καθώς είχε πάρει το μάτι μου το συγκεκριμένο θέμα, εγκατέστησα το Amazon Underground. Παιδευτηκα λιγο με την τοποθεσίας αλλά κατάφερα να βάλω αμερικανική διεύθυνση. Το πρόβλημά μου ειναι οτι οταν ανοίγω το underground ειναι σα να ανοίγω το site του Amazon, δεν ειναι ξεκάθαρα App Store δηλαδή αλλά ακόμη κι οταν πηγαίνω στην καρτέλα apps & games δε βρίσκω τα underground apps που βλέπω απο το pc ή τον browser του κινητού. Δε γίνεται να τα βρίσκω κάπως απο την εφαρμογή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσφατα έκανα την αλλαγή από iOS σε Android και καθώς είχε πάρει το μάτι μου το συγκεκριμένο θέμα, εγκατέστησα το Amazon Underground. Παιδευτηκα λιγο με την τοποθεσίας αλλά κατάφερα να βάλω αμερικανική διεύθυνση. Το πρόβλημά μου ειναι οτι οταν ανοίγω το underground ειναι σα να ανοίγω το site του Amazon, δεν ειναι ξεκάθαρα App Store δηλαδή αλλά ακόμη κι οταν πηγαίνω στην καρτέλα apps & games δε βρίσκω τα underground apps που βλέπω απο το pc ή τον browser του κινητού. Δε γίνεται να τα βρίσκω κάπως απο την εφαρμογή;

 

Πήγαινε να κάνεις "αγορα" δλδ εγκατάσταση μίας εφαρμογής, οποιασδήποτε, που είναι δωρεάν.

Θα σε πετάξει τότε σε οθόνη που θα σου λέει να βάλεις το underground και θα γίνουν όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση. Υπάρχει τρόπος να γεμίσουμε πάλι coins όπως κάναμε παλιά με κάποιο download;

 

Αποστολή από το GT-I9505 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω βαλει καναδεζικη διευθυνση αλλα δεν με αφηνει να αγορασω τσαμπα εφαρμογες. να δοκιμασω αμερικης? γιατι ειχα διαβασει οτι ειναι καλυτερα καναδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

παίζει το παρακάτω promo

$5 αν εγκαταστήσετε μία από τις εφαρμογές/παιχνίδια που αναφέρονται στο link

 

http://www.amazon.com/b/ref=nav_sap_mas_flyout_5dollar_Dec?ie=UTF8&node=13548855011&tag=kinjaapps-20

 

με κάθε επιφύλαξη γιατί δε το έχω δοκιμάσει ακόμη γιατί είμαι εκτός wifi

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίζει το παρακάτω promo

$5 αν εγκαταστήσετε μία από τις εφαρμογές/παιχνίδια που αναφέρονται στο link

 

http://www.amazon.com/b/ref=nav_sap_mas_flyout_5dollar_Dec?ie=UTF8&node=13548855011&tag=kinjaapps-20

 

με κάθε επιφύλαξη γιατί δε το έχω δοκιμάσει ακόμη γιατί είμαι εκτός wifi

Δουλεύει μια χαρά !!!

 

Και μην αρχίσετε δεν δουλεύει και γιατι και πώς 

Offer valid for US residents only until December 24

 

Οπότε να έχετε σωστά στοιχεία στο account 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...