Προς το περιεχόμενο

Αγορα μνημης για γρηγοροτερο υπολογιστη ....


manolas7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πες τους να σου βρουνε.....

Μην το παρατραβαμε.Ειπα παραπανω οτι μου ειπαν οτι δεν ξερουν .Αυτοι απλα πουλανε.Τωρα τι να κανω ?Την αστυνομια να τους στειλω?

Απλα το συνεχιζω(τη συζητηση) μηπος και καποιος γνωριζει για αυτες τις καρτες και με ''διαφωτησει'' ποια απ ολες να παρω απο εδω http://www.e-shop.gr/search_main.phtml?table=PER&category=%CC%CD%C7%CC%C7+RAM&filter-193=1&filter-200=1

.Σας ευχαριστω παντος ολους για τις απαντησεις σας !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά θα ήταν να ξέραν και τι πουλούσαν...

Τα ιδια ..... Δεν λεω οτι εχεις αδικο κι εγω τα ιδια λεω αλλα τωρα πρεπει να βρεθει λυση

Αν ειναι καποιος γνωστης θα το εκτιμουσα αν βοηθουσε να την αλλαξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε παρατραβαμε τπτ φιλος, ετυχε να επεσες και σε λαθος πωλητη. Αν ξαναπαρεις και τους πεις τι πηρες και τι ακριβως θες, ειναι πιθανον να σε βοηθησουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ιδια ..... Δεν λεω οτι εχεις αδικο κι εγω τα ιδια λεω αλλα τωρα πρεπει να βρεθει λυση

Αν ειναι καποιος γνωστης θα το εκτιμουσα αν βοηθουσε να την αλλαξω

 

Η kingston (χωρίς να είμαι 100% σίγουρος) νομίζω ότι είναι double

Πήγαινε να δεις και να την αλλάξεις στο κατάστημα με αυτή που έχεις...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχας η μητρικη σου υποστηριζει μνημες στα 533MHz.Βεβαια οποια μνημη και να παρεις (667 ή 800MHz) κατα 99% θα στη ριξει στα 533 που υποστηριζει. Οι μνημες στα 533MHz ομως οταν εβγαιναν νομιζω ηταν ολες οι 1GB double sided.Οποτε δε θα χες προβλημα.Αλλα οι 533 ειναι αρχαιες (του 2006) και πανακριβες και δυσευρετες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαια ειναι καλυτερες οι 800αρες γιατι θα μπορει να τις χρησιμοποιησει αν βαλει καμια καλυτερη μητρικη στο μελλον.Ετσι κι αλλιως δε νομιζω να πουλαει κανενα μαγαζι μνημες στα 533 κι αν τις πουλαει θα κανουν τα διπλασια λεφτα.Εγω του τοπα επειδη αποτι θυμαμαι αυτες ηταν double sided.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο σκοπος ειναι κανει η μνημη αυτη που λεει παραπανω ο φιλος η οχι.Τι να πω?Μαλον θα ξαναπαρω Δευτερα τηλ να δω αν θα βγαλω ακρη.Πατος σας ευχαριστω και ελπιζω να βγαλω ακρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως που χα παρει πριν χρονια απτο e-shop κι ειχα παει αποκει τους ειχα ρωτησει και τσεκαρανε αν ηταν double sided.Εχουν τεχνικο τμημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...