Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 minutes ago, Agraf said:

Τι γνώμη έχετε για το kaizer shop; Κινητό τηλέφωνο θέλω να αγοράσω

Απ τα καλύτερα καταστήματα και κάνει και ασφάλειες κινητών νομίζω. 

Τι θα αγοράσεις τελικά; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

θέλω να παρω καινουργιο smartphone και διαθετω 400 ευρω. Περα απο το Huawei P10 Plus dual(4GB) δεν εχω βρει κατι αξιολογο... Αξίζει να δωσει κανεις τοσα λεφτα για περσινο μοντελο? Ή μηπως εχετε να μου προτεινετε κατι αλλο? Υ.Γ. θελω να μου κρατησει κανα 4 χρονια οπως το nexus 5 :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Shyn είπε

Τελικα εχουμε καμια ενημερωση σχετικα με kiniti.net και service? Σκεφτομαι να παρω ενα S9 απο το εν λογω καταστημα.

Τι δουλεια εχει το καταστημα με το service? service μονο απο τα επισημα της samsung, με την αποδειξη αγορας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Shyn είπε

Καλύπτεται απο Samsung ή θα μου λενε δεν ειναι ελληνικο? Κατι τετοια διαβαζω στις αξιολογησεις. 

Εντός Ευρωπαϊκής Ένωσης καλύπτονται όλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Shyn είπε

Καλύπτεται απο Samsung ή θα μου λενε δεν ειναι ελληνικο? Κατι τετοια διαβαζω στις αξιολογησεις. 

καλυπτεται, δεν ειναι κλεμμενο, απλα εχει αλλη ευρωπαικη rom.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανένας προσωπική εμπειρία απο το drele.com;

Σκέφτομαι για το xiaomi  https://www.drele.com/shop/mobile-phones/xiaomi-redmi-note-5-3gb-32gb-dual-black-global-edition/

που αναφέρει ότι είναι Global και του δίνει 2 χρόνια εγγύηση καταστήματος γιατί έχουν δικό τους service.

Απο αξιολογήσεις πάντως έχει 1193 εκ των οποίων οι 1191 θετικές και οι 2 αρνητικές...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/7/2018 στις 12:59 ΠΜ, newmail115 είπε

Έχει κανένας προσωπική εμπειρία απο το drele.com;

Σκέφτομαι για το xiaomi  https://www.drele.com/shop/mobile-phones/xiaomi-redmi-note-5-3gb-32gb-dual-black-global-edition/

που αναφέρει ότι είναι Global και του δίνει 2 χρόνια εγγύηση καταστήματος γιατί έχουν δικό τους service.

Απο αξιολογήσεις πάντως έχει 1193 εκ των οποίων οι 1191 θετικές και οι 2 αρνητικές...

ΚΑΝΕΝΑΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ;;;

Ούτε ένας απο τους 1193 που έχουν συναλλαγεί με το συγκεκριμένο κατάστημα δεν βρίσκεται στο ινσόμνια;;; :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, newmail115 είπε

ΚΑΝΕΝΑΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ;;;

Ούτε ένας απο τους 1193 που έχουν συναλλαγεί με το συγκεκριμένο κατάστημα δεν βρίσκεται στο ινσόμνια;;; :D

Έλα παραπονιάρη , προχώρα κανονικά. 😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 25/07/2018 at 12:08, Shyn said:

Τελικα εχουμε καμια ενημερωση σχετικα με kiniti.net και service? Σκεφτομαι να παρω ενα S9 απο το εν λογω καταστημα.

Προχώρα άφοβα. 

Δεν θα έχεις θέματα εγγύησης. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/7/2018 στις 12:59 ΠΜ, newmail115 είπε

Έχει κανένας προσωπική εμπειρία απο το drele.com;

Σκέφτομαι για το xiaomi  https://www.drele.com/shop/mobile-phones/xiaomi-redmi-note-5-3gb-32gb-dual-black-global-edition/

που αναφέρει ότι είναι Global και του δίνει 2 χρόνια εγγύηση καταστήματος γιατί έχουν δικό τους service.

Απο αξιολογήσεις πάντως έχει 1193 εκ των οποίων οι 1191 θετικές και οι 2 αρνητικές...

Έχω αγοράσει 2 redmi note 4  από εκεί, με διετή εγγύηση όπως αναφέρουν στην ιστοσελίδα τους. Κανένα παράπονο έως τώρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/7/2018 στις 8:07 ΠΜ, xristoska13 είπε

θέλω να παρω καινουργιο smartphone και διαθετω 400 ευρω. Περα απο το Huawei P10 Plus dual(4GB) δεν εχω βρει κατι αξιολογο... Αξίζει να δωσει κανεις τοσα λεφτα για περσινο μοντελο? Ή μηπως εχετε να μου προτεινετε κατι αλλο? Υ.Γ. θελω να μου κρατησει κανα 4 χρονια οπως το nexus 5 :P

https://www.skroutz.gr/s/15035815/Huawei-Honor-10-64GB.html

τρομερο κινητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Δυο μικρές ερωτήσεις. 1) Κάποια γνώμη για το nok-shop.gr? Στο Σκρούτζ βλέπω μια χαρά βαθμολογία, απλά μήπως κάποιος έχει και προσωπική εμπειρία. 2) Ξέρετε τι ισχύει σχετικά με τα κινητά nokia και την εγγύηση από τα μαγαζιά του σκρούτζ?  Ισχύουν κανονικά τα 2 χρόνια όπως και στις άλλες μάρκες ή είναι σαν τα xiaomi που έχεις εγγύηση μόνο από τις μεγάλες αλυσίδες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...