Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπερα ενδιαφερομαι να παρω ενα iPhone 7. Ειδα οτι η διαφορα στο bestprice με το skroutz ειναι σημαντικη (γυρω στα 70 ευρω). Που οφειλεται αυτο και θα ηταν ασφαλες να το αγορασω απο καποιο μαγαζι που εμφανιζεται στο bestprice.gr? Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σας,

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω κινητό , και συγκεκριμένα το galaxy s9+, και είμαι σε ένα διλλημα. Για πολλούς θα θεωρηθεί βλακεία. Το διλλημα είναι το εξής , αν θα το πάρω από σκρουτζ η από μαγαζί τύπου γερμανός κτλπ.

Από το σκρουζτ σκέφτομαι να αγοράσω από kaizer (μαυρο logo) , αλλα πολύ μου λένε ότι έχει κινητό από ελαττωματικές παρτίδες εξ ου και η χαμηλή τιμή?... ισχύει?

Έχω καεί γι αυτό το σκέφτομαι τόσο έντονα. Και γενικά , τα κινητά τα κρατάω αρκετα. και θέλω να μην την πατήσω πάλι .( την προηγούμενη φορά είχα πάρει από το mobilehellas)

Εσείς τι λέτε ? και αν έχετε ακόμα και κάποιο μαγαζί να προτείνετε  που ξέρουμε ότι είναι αξιόπιστο?

Επίσης πως καταλαβαινω οτι ενα κινητο ειναι ελληνικης αντιπροσωπιας(προοριζεται για ελλαδα? )

Επεξ/σία από mariosmi11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω το Redmi Note 4  4GB/64GB σε μαύρο χρώμα και το βρίσκω εδώ: https://phonegallerystore.gr/xiaomi-redmi-note-4-64gb-dual-black/

σε γκρι υπάρχει διαθεσιμότητα σε καταστήματα που έχω αγοράσει ξανά ( phonegallery.gr citisshop.gr ) άλλα από αυτό δεν έχω αγοράσει τίποτα...

Κάποια εικόνα; Το θέλω αποκλειστικά σε μαύρο διότι η συσκευή δεν πάει σε εμένα, έχω ήδη το γκρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 19/06/2018 at 12:26, s3lin1 said:

kiniti.net και gadgetlab.gr γνωριζουμε κατι ? βλεπω τα πιο φτηνα s9+ στην αγορα 

3 κινητά τα τελευταία 2 χρόνια.

Ένα Nexus 5X το οποίο 1 χρόνο μετά έπαθε bootloop (γνωστό πρόβλημα) και μου έβαλαν καινούρια πλακέτα μέσα σε 3-4 μέρες.

Ένα HTC U Ultra πριν 1.5 μήνα το οποιο πούλησα επειδή δεν με βόλεψε

Και ένα Galaxy S9 πριν μια βδομάδα.

 

Όλα πήγαν στην εντέλεια χωρίς το παραμικρό. 

On 04/07/2018 at 21:07, mariosmi11 said:

Καλησπέρα σας,

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω κινητό , και συγκεκριμένα το galaxy s9+, και είμαι σε ένα διλλημα. Για πολλούς θα θεωρηθεί βλακεία. Το διλλημα είναι το εξής , αν θα το πάρω από σκρουτζ η από μαγαζί τύπου γερμανός κτλπ.

Από το σκρουζτ σκέφτομαι να αγοράσω από kaizer (μαυρο logo) , αλλα πολύ μου λένε ότι έχει κινητό από ελαττωματικές παρτίδες εξ ου και η χαμηλή τιμή?... ισχύει?

Έχω καεί γι αυτό το σκέφτομαι τόσο έντονα. Και γενικά , τα κινητά τα κρατάω αρκετα. και θέλω να μην την πατήσω πάλι .( την προηγούμενη φορά είχα πάρει από το mobilehellas)

Εσείς τι λέτε ? και αν έχετε ακόμα και κάποιο μαγαζί να προτείνετε  που ξέρουμε ότι είναι αξιόπιστο?

Επίσης πως καταλαβαινω οτι ενα κινητο ειναι ελληνικης αντιπροσωπιας(προοριζεται για ελλαδα? )

Από bestprice πάρε φίλε. 

Πολύ φθηνότερα από σκρουτζ και μια χαρά.

Αυτά περι ελαττωματικών παρτίδων είναι αηδίες. 

Ποτέ δεν έχω συναντήσει τόσα χρόνια πρόβλημα.

Ελαττωματικά κινητά μπορούν να σου κάτσουν απο οπουδήποτε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα..

Θελω να παρω το xiaomi redmi note 5 blue.. Σκεφτομαι να το παρω απο το phonegallery.gr

(https://phonegallery.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=4684).

H ερωτηση μου ειναι αν το εχει παρει κανενας σε αυτο το χρωμα απο ελλαδα και τι παιζει με την AI camera και την μπαντα (β20) μιας και η ΧΙΑΟΜΙ στην Ελλαδα εισαγει μονο το gold και black (αυτο συμπεραινω απο το γεγονος οτι οι μεγαλες αλυσιδες πουλανε μονο αυτα τα δυο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα , ψάχνοντας για samsung s8 διαπίστωσα και εγώ διαφορά μεταξύ skroutz kai best price. Στο Μπεστ όμως τα μαγαζιά που το χαν φθηνότερα είχαν άθλιες κριτικές οι περισσότερες αναπάντητες από τα καταστήματα Επιπλέον το ένα ήταν Κύπρο και διάβασα για μαγαζιά με έδρα Βουλγαρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 minutes ago, KRITH said:

Καλημέρα , ψάχνοντας για samsung s8 διαπίστωσα και εγώ διαφορά μεταξύ skroutz kai best price. Στο Μπεστ όμως τα μαγαζιά που το χαν φθηνότερα είχαν άθλιες κριτικές οι περισσότερες αναπάντητες από τα καταστήματα Επιπλέον το ένα ήταν Κύπρο και διάβασα για μαγαζιά με έδρα Βουλγαρία.

Εγώ βλέπω 2 καταστήματα με μια χαρά κριτικές. 

Να φανταστώ τα προσπέρασες επειδή δεν το έχουν διαθέσιμο και πήγες στα αμέσως επόμενα. 

 

Screenshot_4.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, UsualSuspect__ είπε

Εγώ βλέπω 2 καταστήματα με μια χαρά κριτικές. 

Να φανταστώ τα προσπέρασες επειδή δεν το έχουν διαθέσιμο και πήγες στα αμέσως επόμενα. 

Screenshot_4.jpg

   Προφανώς αφού το θέλω αμεσα

 

1 ώρα πριν, UsualSuspect__ είπε

Εγώ βλέπω 2 καταστήματα με μια χαρά κριτικές. 

Να φανταστώ τα προσπέρασες επειδή δεν το έχουν διαθέσιμο και πήγες στα αμέσως επόμενα. 

Screenshot_4.jpg

   Προφανώς αφού το θέλω αμεσα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, KRITH said:

   Προφανώς αφού το θέλω αμεσα

Να γίνεσαι πιο συγκεκριμένος την επόμενη φορά. 

Γιατί τα μαγαζιά που το έχουν "φθηνότερα" όπως έγραψες, μια χαρά κριτικές έχουν και μια χαρά μαγαζία είναι. 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συν ότι εκτός του ότι υπάρχουν διαβολικές συμπτώσεις μεταξύ τους αφού τυχαία... Βρίσκονται Ελευσίνα, έχουν τη ίδια μορφή σελιδας[ ίσως έχουν τον ίδιο σχεδιαστη] και σύμφωνα μετην σελίδα τους ιδρυθηκαν και οι δυο το σωτήριο έτος 2013.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, KRITH said:

Συν ότι εκτός του ότι υπάρχουν διαβολικές συμπτώσεις μεταξύ τους αφού τυχαία... Βρίσκονται Ελευσίνα, έχουν τη ίδια μορφή σελιδας[ ίσως έχουν τον ίδιο σχεδιαστη] και σύμφωνα μετην σελίδα τους ιδρυθηκαν και οι δυο το σωτήριο έτος 2013.....

Έχουμε ξανά πει για τα συγκεκριμένα καταστήματα και σε άλλα thread αν ψάξεις και βρεις. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν βρίσκεις τις 10 τελείως αρνητικές σε σύνολο 58 αξιολογησεων δλδ περίπου το 20% μια χαρά αλλά τουλάχιστον διάβασε τι τράβηξαν οι άνθρωποι πρώτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...