Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα φίλε... Εγώ από BestPrice δεν τα πολυεμπιστεύομαι τα μαγαζιά από μία άσχημη εμπειρία... ΑΠό Skroutz αυτά που είπες έχουν καλές αξιολογήσεις, στην ίδια τιμή βέβαια (203-204) το έχουν και το kinito.gr και kaizershop (από Skroutz) που είναι πολύ γνωστά και το πρώτο αναφέρθηκε και στην προηγούμενη σελίδα...

 

Το 1320 το είχα προτείνει σε γνωστό μου και έχει μείνει καταευχαριστημένος... Ειδικά η μπαταρία του είναι υπερτούμπανο... Η κάμερα δεν είναι κάτι το απίστευτο αλλά για 5mp είναι πολύ καλή (Nokia rules  :-D ).... Δυστυχώς για καλή κάμερα πρέπει να ανέβεις.... Εγώ στο προτείνω σε αυτές τις ίντσες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators

Φιλτατοι παρακαλω μην αναλωθειτε σε προτασεις κινητων αλλα προτασεις για καταστηματα. Αν θελετε ανοιξτε θεμα. Ευχαριστω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 στο phone gallery. Μόλις παρέλαβα και το παλικάρι εκεί πολύ ευγενικό

φιλε μου το θεμα δεν είναι αν είναι ευγενικό το παλικάρι και τα λοιπά.

αλλά άν το κινητό θα δουλεύει καλά για αρκτετό καιρό και να θα βρεις άκρη με το σερβις.

αλλιώς απο ευγένεια, άλλο τιποτα.

δεν παει αποκλειστικά σε σένα η απάντηση, απλα παιρνω αφορμή το ποστ σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σέρβις γιατί? Δεν έχει να κάνει με το σκρουτζομάγαζο αλλά με την αντιπροσωπεία 100%...

 

Άμα χαλάσει στην αντιπροσωπεία θα το πας, όχι στο σκρουτζομάγαζο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά στο Σκρουτζ το πας γιατί αυτοί πήραν τα λεφτά (εκτός αν σε βολευει να το πας κατευθείαν εσύ)

Επίσης ναι το θέμα είναι να είναι καλή η συσκευή, αλλά δεν εξαρτάται από το μαγαζί. Αυτοι τα εισάγουν δεν είναι και μέσα στα κουτιά. Οποτε αν σ τύχη το λαχείο είναι η αντιμετώπιση που θα έχεις απο αυτούς.

Π.χ. είχα πρόβλημα με sony και μου είπε ενα μαγαζί ωραία ΠΗΓΑΙΝΕ το. Μόλις τους άρχισα... μόκο. Υποχρέωση έχουν να το πάνε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαίνεται πολύ αστείο να πάω στο σκρουτζομάγαζο και να του πω πήγαινε το εσύ στην αντιπροσωπεία...

 

Αρχικά ο χρόνος που θα χάσω είναι περισσότερος... Το σκρουτζομάγαζο δεν θα τρέξει την ίδια μέρα που θα του το πας να το πάει στην αντιπροσωπεία... Δηλαδή αν πάρει στην αντιπροσωπεία 10 μέρες να στο φτιάξει θα σου πάρει και άλλες 5 πχ το σκρουτζομάγαζο για να το στείλει... Ε για ποιο λόγο να το κάνω αυτό στον εαυτό μου?

 

Δεύτερο και κυριότερο είναι ότι η πλειοψηφία από τα σκρουτζομάγαζα είναι στην Αθήνα με κάποια Θεσσαλονίκη, ενώ τα εξουσιοδοτημένα σέρβις των εταιριών είναι πολύ περισσότερα και σε πάρα πολλές πόλεις...

Μου λες πχ εγώ από την Πάτρα να στείλω το κινητό στην Αθήνα στο σκρουτζομάγαζο για να το στείλει αυτό στην αντιπροσωπεία, μετά η αντιπροσωπεία να το στείλει στο σκορυτζομάγαζο και αυτοί πάλι Πάτρα... Σε βόλτα να βρίσκεται δηλαδή το κινητό... Ενώ απλά μπορώ να πάω στην αντιπροσωπεία της πόλης μου και να γίνει στο μισό χρόνο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σέρβις γιατί? Δεν έχει να κάνει με το σκρουτζομάγαζο αλλά με την αντιπροσωπεία 100%...

 

Άμα χαλάσει στην αντιπροσωπεία θα το πας, όχι στο σκρουτζομάγαζο...

εννοω όσον αφορα την εξυπηρετηση, την ενημερωση, την συννενοηση , κλπ κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σέρβις γιατί? Δεν έχει να κάνει με το σκρουτζομάγαζο αλλά με την αντιπροσωπεία 100%...

 

Άμα χαλάσει στην αντιπροσωπεία θα το πας, όχι στο σκρουτζομάγαζο...

και εάν έχει doa ..???? να δεις χαρά που θα κανουν...όταν θα θελήσεις να στο αλλάξουν...!!!!..έχει δίκιο ο kalgeorge...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο το DOA και άλλο το σερβις... Και από τα καλά μαγαζιά δεν νομίζω να έχει κανείς παράπονα για doa... Τέσπα χαρούν δεν χαρούν ο καταναλωτής είναι αυστηρά καλυμμένος από τον νόμο οπότε δεν μπορούν αν κάνουν και πολλά... Και γενικά το αναφέρω αν σας κάνουν ποτέ τους δύσκολους για doa τους απειλείς με χαμηλή αξιολόγηση και με μια καταγγελία στη Γενική Γραμματεία Καταναλωτή και να δεις μετά για πότε στο αλλάζουν  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλημέρα! Σκέφτομαι να αγοράσω από σκρουτζομάγαζο το Galaxy S5 mini! Μπορείτε να μου προτείνετε  κάποια έμπιστα μαγαζιά, γιατί πρώτη φορά ψωνίζω από σκρουτζ και δεν θέλω να την πατήσω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3-4 posts πιο πάνω αναφέρθηκε το tokinito.gr το οποίο από ότι βλέπω ΕΔΩ το έχει πιο φθηνά το S5 mini... Παιδιά απλά κάντε αναζήτηση το αντικείμενο που θέλετε να αγοράσετε και ρίξτε μια ματιά στα πρώτα μαγαζιά που είναι και τα πιο φθηνά να βρείτε κάποιο γνωστό με πολλές αξιολογήσεις (>150) και πάνω από 4 αστέρια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο το DOA και άλλο το σερβις... Και από τα καλά μαγαζιά δεν νομίζω να έχει κανείς παράπονα για doa... Τέσπα χαρούν δεν χαρούν ο καταναλωτής είναι αυστηρά καλυμμένος από τον νόμο οπότε δεν μπορούν αν κάνουν και πολλά... Και γενικά το αναφέρω αν σας κάνουν ποτέ τους δύσκολους για doa τους απειλείς με χαμηλή αξιολόγηση και με μια καταγγελία στη Γενική Γραμματεία Καταναλωτή και να δεις μετά για πότε στο αλλάζουν  :-)

re alex αυτο λεμε, μαζι κουβεντιαζουμε και χωρια καταλαβαινομαστε που λενε χαχχχαχαχχ

 

α) η γεννικη γραμματεια καταναλωτη .... χεσ@@@κε ...για το αν σε εξυπηρετησαν η οχι...ρωτα ποσο κοσμο να σου πει την εμπειρια του απο αυτους...

 

β) αυτο δεν λεμε τοση ωρα....οτι αν ειναι να πρεπει να προσφυγεις εκει για να σε εξυπηρετησουν....βραστα και αστα....αυτο λεμε ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ.....να μην χρειαστει να μπεις σε ολη αυτη την διαδικασια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια λίγο noob ερώτηση, http://tokinito.gr/page/default.asp?id=64&la=1&ctID=2&prID=502αυτό το EU σημαίνει ότι είναι εισαγωγή Ευρώπη κτλ, δεν επηρρεάζει γλώσσα κινητού έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...