Προς το περιεχόμενο

Το τέλος είναι κοντά - Τσιπάκι


Nihilist

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το θέμα είναι μην γίνει υποχρεωτικό .

Γιατι αυτό επισκιάζει κινδύνους

 

 

 

 

το τσιπάκι το είχαν προβλέψει οι παπαροκάδες

θυμάμαι που κάπιοι κορόιδευαν και τώρα επιβεβαιώνονται

μιλούσε με γρίφους ο γέροντας μέσα απ τα τραγούδια του

τώρα ο γρίφος λύθηκε , το παζλ κόλλησε και το κουτί της Πανδώρας θα ξεχειλίσει στην γη τις πληγές του

 

Ρωτάς αν θα σκύψουμε το κεφάλι ? ΠΟΤΕ! το τσιπάκι δεν θα περάσει

η ώρα έφτασε , ΙΓΚΙΓΚΕΝ!

 

 

 

 

Ήγγικεν, ναι, είμαι γαμάτος στα πάρτι.;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

θα ήθελα μια εξήγηση αν γίνεται, πως μπορεί να συνδεθεί η χρήση τσιπ (που αντί να το έχουμε στο πορτοφόλι μας πάνω στην πιστωτική, ή στην τσέπη μας μέσα στο κινητό το έχουμε στον καρπό/στομάχι μας π.χ.) με το τέλος των ημερών/του κόσμου/του ανθρώπου

 

αν γίνεται να υπάρχει μια λογική συνέπεια στα επιχειρήματα και να μη χρησιμοποιούνται λογικά άλματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ήθελα μια εξήγηση αν γίνεται, πως μπορεί να συνδεθεί η χρήση τσιπ (που αντί να το έχουμε στο πορτοφόλι μας πάνω στην πιστωτική, ή στην τσέπη μας μέσα στο κινητό το έχουμε στον καρπό/στομάχι μας π.χ.) με το τέλος των ημερών/του κόσμου/του ανθρώπου

 

αν γίνεται να υπάρχει μια λογική συνέπεια στα επιχειρήματα και να μη χρησιμοποιούνται λογικά άλματα

Όσο θα είναι στο στομάχι μας θα δημιουργεί αέρια τα οποία όταν θα αποβάλουμε (κοινώς πορδές) θα περιέχουν ηχητικό κώδικα και θα μεταφέρουν πληροφορίες στο εκάστοτε δέκτη ανάλογα με το ύφος της κλανιάς,πχ:

Κούφια για forgotten password

Παραπονιάρικια για αναφορά κάποιου ποστ κ.ο.κ. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.sport-fm.gr/article/xapi-%E2%80%93-password-gia-ksexasiarides-xristes/678881

 

με ή χωρίς θρησκευτικό μανδύα, είναι αρκετά ανησυχητικό το να δέχονται τέτοιου είδους ευκολίες οι άνθρωποι μέσα στους οργανισμούς τους.

 

Άλλο ένα project που θες να "δουλέψεις" τους λοιπούς εδώ μέσα;
 
Μήπως αυτό το πρότζεκτ έχει να κάνει με το αν και πόσοι διάβασαν το άρθρο και πίστεψαν τις  ανακρίβιες που αυτό αναφέρει, και πόσοι έπεσαν από την καρέκλα γελώντας; (όπως εγώ)
 
Μόνο η πιο εμφανής είναι ότι ο οργανισμός φαρμάκων των ΗΠΑ έχει δώσει έγκριση, ενώ είναι στο στάδιο της ιδέας στα γραφεία της Μοτορόλα, είναι αρκετό για να θεωρηθεί το όλο θέμα ως μ.....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπρεπε να το βάλω μέσα σε εισαγωγικά. Λάθος μου. Ο άνθρωπος πλέον αρχίζει να θεωρείται ως συγκέντρωση πληροφοριών και όχι ως οντότητα. Αυτό το τέλος εννοώ.

 

ο ανθρωπος εχει και ψυχη φιλε μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ποιος είναι ανεγκέφαλος.. άσε να το ξέρω καλύτερα εγώ μεντοράκο..



ο ανθρωπος εχει και ψυχη φιλε μου

Καλά φίλε τι είπες, έγραψες. Ώρες - ώρες δηλαδή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...