Προς το περιεχόμενο

The Crew


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To έχω ξαναπεί.
ΕΙΝΑΙ ΤΟ Παιχνίδι που πέριμένω πιο πολύ από όλα.....
Θεωρώ ότι θα είναι όλα τα λεφτά...
Λοιπόν.... Ψάχνω άλλα 3 άτομα να κάνω Crew.... Σκέφτομαι από τώρα πως θα το ονομάσω και μήπως το κάνω Pre-order. Δεν ξέρω γιατί αλλά κάτι μου λέει να το κάνω..... Ενώ ποτέ δεν είμαι τις λογικής pre-order.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 399
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

http://uplay.ubi.com/en-GB/news/the-crew-time-to-drive
 

 

That's not all! During the Ubisoft Media Briefing, we all had the pleasure of learning that the The Crew beta will start on July 23rd!

Sign up for the PC closed beta of The Crew now! 


It's time to find four stunning drivers, build your crew and take a ride across the entire USA. Don't forget to takedown rival factions on your way to Las Vegas!

Starting today, register now and be one of the first to get behind the wheel and discover your new driving playground!
And remember: Never drive alone...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Where is the pre-order button??  (Ελπίζω να πέσει λίγο γιατί τώρα είναι στα 40 Ευρώ)

Μου αρέσει πάρα πολύ.... Το πρώτο και τελευταίο παιχνίδι που είχα παίξει Racing online MMO ήτανε το NFS World....

ΜΙλάμε οι διαφορές, είναι τρομερές.

Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες μιας που το παιχνίδι μπορεί να είναι μούφα και εγώ να κλαίω τα λεφτά μου αλλά εκεί που πραγματικά τρελάθηκα στο βίντεο είναι στον χάρτι που κάνει zoom , zoom , zoom και δείχνει τον δρόμο με κανονικά γραφικά και αυτοκίνητα και κάνεις Fast travel χωρίς loading ή κάποιο τρελό zoom ξε zoom (βλέπε TDU) . ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ . Να δούμε. ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως ειναι η pc εκδοση απο optimization και γραφικα? Εχει τα ιδια χαλια του watchdogs η εδω ειναι καλυτερα τα πραγματα? Υπαρχει pc που να το τρεχει ultra 60 fps χωρις να χριεαζεται καρτα των 500+ ευρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο Code??? Για κάνε λίγο πιο σωστή ανάλυση στο πρόβλημα σου.....

Τον κωδικό που μου έδωσαν λέει είναι λάθος όταν πάω να τον κάνω activate και βλέπω οτι γίνεται σε όλους, τι παιζει?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως ειναι η pc εκδοση απο optimization και γραφικα? Εχει τα ιδια χαλια του watchdogs η εδω ειναι καλυτερα τα πραγματα? Υπαρχει pc που να το τρεχει ultra 60 fps χωρις να χριεαζεται καρτα των 500+ ευρω?

...όχι ρε συ ...ξεκολλα...το ότι δεν θα βγει σε PS3 και Xbox 360 λεει πολλα.....νομιζω???

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...