Προς το περιεχόμενο

The Crew


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

DMZ είναι η λύση!Δεν είμαστε και εταιρίες να φοβόμαστε!

btw παίζετε χωρίς εμένα ε;ΠΑΙΖΕΤΕ ε;Καλά θα δείτε,δεν θα μπούμε στο ίδιο crew,θα μας χρεοκοπήσω !

τώρα ήρθα ghost...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τώρα ήρθα ghost...!

 

Αν περίμενες να με δεις στις 5:30 το πρωί ξύπνιο...

 

Btw, για τον ήχο, φταίει που είναι ψηλά τα settings, θέλει 16-bit, 44100 Hz για να μην κάνει τα πρ-πρ-πρ-πρ, απ' ότι διάβασα στο forum. -_-

 

Επίσης, πράγματι, με το UDP 3001 ανοιχτό, έβλεπα και άλλους παίχτες και νέες τοποθεσίες στον χάρτη για PvP, κλπ.

 

 

Edit:

 

https://www.youtube.com/watch?v=e7GZ2ZP6Muw

 

(not mine :P)

 

Edit 2:

 

 

Ένα από τα πολλά που κάνουν. :)

Επεξ/σία από GhostRiderLSOV
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...δεν ξερω ποσοι από εμας τελικα το παιξαμε αλλα εμενα προσωπικα με αφησε αδιαφορο......στον οπτικο τομεα ,ουτε κρυο,ουτε ζεστη αλλα στην οδηγησει  τα πραγματα είναι ΠΟΛΥ ασχημα...παιδια συγνωμη αλλα πολύ αμφιβαλω αν πιανει ακομη και το επιπεδο του WD....φυσικα ουδεμια συγκριση με παιχνίδια του είδους και γενικα το παιχνιδι θελει και εχει πολλα περιθωρια βελτιωσεις....αν τελικα προλαβουν μεχρι να κυκλοφορησει...στην φαση που είναι τωρα από μενα ένα 5/10...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γενικά τα αμάξια αν τα πάρεις όπως είναι στην αρχή, πάνε σαν βάρκες.

 

Παίρνοντας καλύτερα performance parts, τότε αρχίζουν και νιώθουν καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

....οκ.....θα το τσεκαρο ....αλλα ρε Ghost....αυτο το πατινάζ στις στροφες...αν είναι δυνατόν!!!!

 

Καλά ναι, στην αρχή ειδικά, είναι βάρκα γιαλό. :P

 

Τώρα γύρισα, οπότε δεν προλαβαίνω άλλο, αν και ήθελα να παίξω παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει το παιχνίδι είναι οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοτι να ναι!!! η έλλειψη VOIP disabled είναι τραγική!Και μην μου πείτε να κάνω mute κάθε έναν στο session..

Και τί εννοώ;Έχει τρομερό radius των 10km(ingame μέτρηση)..με αποτέλεσμα να ακούς το κάθε @@ να μιλάει,να τραγουδάει,να ακούμε την μουσική του...Και το χειρότερο αυτό;ΑΝΕΒΑΖΟΥΜΕ τρεεεεελλαααα pings...αφού η βλακεία αυτή καταναλώνει bandwidth..Αν είναι δυνατόν δηλαδή,να ψάχνουμε να φύγουμε από τις πόλεις όπως όπως! Στο ts μέσα χάθηκε κάθε επικοινωνία μόλις πιάσαμε με έναν φίλο las vegas(πήγαμε να δουμε αν θα έχει καζίνο,αλλά τίποτα δεν είχε),ήταν λες και έπεσα μέσα σε τυφώνα,σα κάποιος να φυσούσε το mic του,και ξαφνικά σα να έπιασαν όλοι μαζί και φυσούσανε..Αφού έχω αφτιά ακόμα πάλι καλά..

Τώρα να πειράξω τον ήχο που λέτε,ε οχι!Με το patch που βγάλανε ας το φτιάχνανε..

Για gameplay να τα πω τώρα;Πέρα ότι είναι τραγικό,το γύρισα σε sport το car handling και μόνο που δεν έφυγε το χειριστήριο από το παράθυρο..Δεν νοείται racing με τέτοια άθλια συμπεριφορά του αυτοκινήτου,χείριστη...Έχουν υπάρξει παιχνίδια με κλάσεις ανώτερο,  fuel,blur,split second..

Και το traffic αυτό το γελοίο ζικ ζακ που κάνει,λες και το παίρνει ο αέρας είναι γελοίο.

Το OST είναι παααααααααααααααρα πολύ ωραιό.

Τις μοντες που κάνεις,μετράει πολύ!

Τα loading times;Εμετικά!πατάω να αρχίσει το παιχνίδι,από οτ uplay εε και σε κάποια στιγμή το θυμάται μετά από έναν αιώνα..Και μετά το the crew LOGO,κάνει άλλον έναν αιώνα...εε άμα θέλω 2 αιώνες για να παίξω το παιχνίδι,άσε μας κουκλίτσα μου..Ας φορτώνει πιο γρήγορα,από το να μου πετάνε στην μούρη ότι φορτώνω όλο το map.

Μη πέσετε να με φάτε το ξέρω ότι είναι beta και αυτά θα τα γράψω και στα εγγλέζικα στα φορουμς τους,και ελπίζω να τα φτιάξουν.

Tο αναλυτικό μου review θα το γράψω αύριο,μέχρι στιγμής 5/10 και πολλά είναι.

(αυτό έτσι χάλια το γραψα,επειδή είναι και χάλια το παιχνίδι)

 

VOIP

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα γραψω καποια στιγμη την αποψη μου σε παραπανω απο 2 γραμμες. 

 

@Xtrmsnpr Μπορουσες να απενεργοποιησεις της φωνες. Επρεπε να πατησεις disable voices απο την δικη σου καρτελα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εντάξει το παιχνίδι είναι οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοτι να ναι!!! η έλλειψη VOIP disabled είναι τραγική!Και μην μου πείτε να κάνω mute κάθε έναν στο session..

 

F -> Διαλέγεις εσένα -> Enter -> Disable Voices -> Enter.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

F -> Διαλέγεις εσένα -> Enter -> Disable Voices -> Enter.

εμένα έτσι έκλεισε ώστε να μην με ακούει ο άλλος..Όλους τους άλλους τους άκουγα..

Τέλος η beta..έλεος 5 μέρες.Ελπίζω να φάνε καλό κράξιμο για την οδηγική συμπεριφόρα του αμαξιού,τα physics και την κίνηση!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γι' αυτό λέω "διαλέγεις εσένα" και τα κλείνει όλα.

 

Δεν ξέρω από πού το έκλεισες, αλλά όπως το είπαμε ο gavros10 κι εγώ, δουλεύει 100%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...