Προς το περιεχόμενο

The Crew


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 399
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το πρόβλημα με το ερρορ ήταν στο trial αλλα λυθηκε..και επαιξα τις 2 ωρες..τώρα αν το αγορασω θα μπορώ να μεταφέρω το save μου που είχα στο ένα pc μου προς το 2o pc ή αποθηκεύεται στο uplay server κάπου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πρόβλημα με το ερρορ ήταν στο trial αλλα λυθηκε..και επαιξα τις 2 ωρες..τώρα αν το αγορασω θα μπορώ να μεταφέρω το save μου που είχα στο ένα pc μου προς το 2o pc ή αποθηκεύεται στο uplay server κάπου?

 

Αν εδωσαν να παίξεις καθόλου απο το Main Story στο trial, τότε μπορει και να συνεχίζει....αλλα αν δεν έπαιξες main story, δεν νομίζω να σου εχει save.
Αυτό το παιχνίδι δεν έχει saves...έχει μόνο ένα main save, που γίνεται update όσο προχωράς, και αποθηκεύει online νομίζω.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι προσεξα οτι αποθηκευεται στον server τελικα.. οκ κατι αλλο., 1ον επειδή στα τοπικά καταστήματα δεν βγάζω ακρη, η αγορά από uplay πως γίνεται?(εννοω με paypal ή κατι αλλο).. 2ον στο uplay shop λεει το pc download με 24 ευρω και το pc dvd-rom 21 ευρω (σε limited edition) τι θα ήταν καλύτερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι προσεξα οτι αποθηκευεται στον server τελικα.. οκ κατι αλλο., 1ον επειδή στα τοπικά καταστήματα δεν βγάζω ακρη, η αγορά από uplay πως γίνεται?(εννοω με paypal ή κατι αλλο).. 2ον στο uplay shop λεει το pc download με 24 ευρω και το pc dvd-rom 21 ευρω (σε limited edition) τι θα ήταν καλύτερα?

Το dvd rom. Θα είναι και σε Limited Edition οπότε θα πάρεις και κατιτής έξτρα αλλά και επίσης επειδή είναι παιχνίδι της Ubisoft θα το συνδέσεις με Uplay και θα το έχεις online ούτως ή άλλως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το dvd rom. Θα είναι και σε Limited Edition οπότε θα πάρεις και κατιτής έξτρα αλλά και επίσης επειδή είναι παιχνίδι της Ubisoft θα το συνδέσεις με Uplay και θα το έχεις online ούτως ή άλλως.

δηλαδή το dvd rom θα το στείλουν πακέτο σαν απο ebay φάση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...