Προς το περιεχόμενο

The Crew


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το μόνο που λείπει απτό παιχνίδι είναι να τριγυρνάνε και αλλά αυτοκίνητα στο χάρτη και να σου δίνει τη δυνατότητα να κανείς κόντρες άμα πάσα στιγμή πατώντας κάποιο πλήκτρο όπως στο need for speed!κατα τα αλλά όλα καλά!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Kαλησπερα σε ολους!Πως μπορω ρε πιαδια να πουλησω ενα αμαξι?Δεν υπαρχει πουθενα sell button!Ξερει κανενας πως γινεται??

 

Δεν μπορείς....ότι αγοράζεις μένει στο γκαράζ. (Τώρα δεν ξέρω αν αυτό το αλλάξουν στο μέλλον)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

αγορασα την asus gtx 970 και ειχε μεσα να επιλεξεις να κατεβασεις από 3 παιχνίδια εγω επελεξα το the crue

κατι πηγε όμως στραβα και εμεινα με το cd key στο χερι χωρις iso και δεν μπορω να το παιξω

τι μπορω να κανω??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμάμαι καλα, γιατί και 'γω από κάρτα πήρα το The Crew, πας πρώτα στο site της κάρτας να το επιλέξεις, και μετα πας στο site του "The Crew", κατεβάζεις το παιχνίδι, και το ενεργοποιείς με αυτό το κλειδί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγορασα την asus gtx 970 και ειχε μεσα να επιλεξεις να κατεβασεις από 3 παιχνίδια εγω επελεξα το the crue

κατι πηγε όμως στραβα και εμεινα με το cd key στο χερι χωρις iso και δεν μπορω να το παιξω

τι μπορω να κανω??

http://www.geforce.com/whats-new/articles/batman-arkham-knight-the-witcher-3-wild-hunt-nvidia-geforce-gtx-bundle

για δείτε και δω παράλληλα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια εχω προβλημα οταν βγαινω απο το παιχνιδι δεν κλεινεικ και αναγκαστξκα το κλεινω με alt+ctrl+del και τωρα πλεον βγαζει "THE CREW SERVICES ARE UNAVAILABLE OR YOU HAVE LOST YOUR CONNECTION. FOR MORE INFORMATION GO TO WWW.SUPPORT.UBI.COM ERROR CODE: #0_1

εκανα verify files αλλα τιποτα καμια ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ έφτιαξε αλλά εμένα συνεχίζει μα μην κλείνει σωστά και για την ακρίβεια ποτέ δεν έκλεισε σωστά.

Πάντα μένει η μαύρο η με την τελευταία εικόνα.

Το παιχνίδι είναι και multiplayer και σόλο δεν είναι κακό σαν nfs και φτιάχνεις και το αμάξι δεν ξέρω σε τι βαθμό μιας και τώρα το πήρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...αν δεν κλείνει σωστα ίσως να έχει γίνει κάποιο λαθος στην εγκατάσταση.

Εγω στη θέση σου θα το έκανα install από την αρχή.

Εκτος και αν δεν είναι μεγάλη μανουρα στο να το κλείσεις.

 

 

@Αrikado... έχει πολλά βίντεο στο you-tube, για να δεις πως είναι το παιχνίδι.

Ναι, είναι πάντα Online, αλλα μπορείς να παίξεις και solo....κάνεις και αναβαθμίσεις στα αμάξια... αλλλα καλύτερα δες κανα βίντεο, για να πάρεις μια εικόνα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι το ψαξα σε torrent και δε βρικα κατι :P

Οποτε υπεθεσα πω ειναι μονο Online!

 

Ναι...για να παίξει πρέπει να είσαι online, είτε παίζεις με γκρουπ, είτε μόνος σου. Οπότε δεν παιζει σε torrent.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...