Προς το περιεχόμενο

2013-2014 TV Season


DKNI

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Oταν ερθει η ωρα, θα πρεπει να σας πουμε οσοι εχουμε διαβασει τα βιβλια 2-3 πραγματακια για να ξερετε τι να περιμενετε

Για στείλε μου ένα Pm να μου πείς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 963
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

 

Ε ενταξει τρωγεται . περναει η ωρα , πεσανε και κατι ψευτοανατροπες , κατι γινεται :P

 

Σαν αποτυχημενο heroes μου κανει ...

Για εμενα προσωπικα ειναι κατι που θα το δω μονο οταν δεν εχω απολυτως τιποτα αλλο να κανω :P
Απλα αυτος ο Mark Pellegrino ειναι πολυ καλος στο να παιζει τον κακο .

Οτιδηποτε sci-fi τελευταια ειναι πολυ mainstream-αρισμενο (continuum , defiance , revolution , terra , falling skies)βαζουνε μεσα λιγο απ'ολα εκτος απο sci-fi οπως , ερωτες(παει στο διαολο αν βοηθαει το σεναριο) , παιδακια , εφηβους "επαναστατες", ψευτο-μειονοτητες  κλπ κλπ   :D

 

Δεν πλησιάζει το heroes αλλα δεν είναι και για πέταμα , βλέπεται (απλά δε περιμένεις πως κ πως να βγει καινούριο).

 

το πρόβλημα ειναι ο Robbie Amell (stephen) που έχει κάτι απο πέστροφα στο βλέμμα του

 

δε ξέρω αν ειναι ο χαρακτήρας ή ο ηθοποιός χαζός αλλα για κάποιο λόγο με εκνευρίζει να τον βλέπω .

το υπόλοιπο cast ειναι κομπλέ , no prob.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ξεκίνησε και ο 5ος κύκλος του Cougar Town, αλλά ελαφρώς κουτσουρεμένος στον αριθμό των επεισοδίων.

Κύκνειο άσμα και αυτός;

 

 

Θαύμα που άντεξε τόσο το Cougar Town, μικρά νούμερα είχε πάντα

Αυτη η σειρα νομιζω πως αλλιως ξεκινησε και αλλιως κατεληξε. Μιλαμε για μια σειρα με τον τιτλο Cougar Town στην οποια το μονο cougar ειναι μια Barbara αν θυμαμαι καλα την ελεγαν που πεταγοταν σε ασχετες στιγμες σε καποια επεισοδια. Μεχρι τις αρχες της 3ης σεζον εχω δει βεβαια (και το παρατησα τελικα), ισως μετα αλλαξε :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Νομίζω ότι το αναγνώρισαν και οι δημιουργοί αυτό και το σχολίαζαν σε δηλώσεις τους (ότι μετάνιωσαν τον τίτλο). Επίσης, σε κάποια από τα intros των επεισοδίων το σχολίαζαν χιουμοριστικά και στην πινακίδα του Cougar Town.

Δεν είναι κακή η σειρά... θα έλεγα ότι βελτιώθηκε μετά τις πρώτες season (αλλά δεν έχω παρακολουθήσει όλα τα επεισόδια από την τελευταία season). Είχαν ένα αρκετά καλό επεισόδιο highlight όπου έκαναν σχεδόν reunion πολλών ηθοποιών από το Scrubs (κάποιοι είναι σταθερά στη σειρά είτε regulars είτε recurring).

Μάλλον δεν είναι η σειρά που θα βάλεις σε προτεραιότητα όταν παίζουν άλλες κωμικές σειρές παράλληλα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνησε το 2ο μέρος του 3ου κύκλου του Teen Wolf.

Επιτέλους, μετά απο αναμονή τόσων μηνών! 

ωραίο το καινούριο επεισόδιο 

μου φαίνεται πως έγινε ποιο σκοτεινή η σειρά 

i like it! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραίο το καινούριο επεισόδιο 

μου φαίνεται πως έγινε ποιο σκοτεινή η σειρά 

i like it! 

Χαίρομαι. Γενικά, είναι σειρά που σηκώνει λίγο ακόμα dark.

Όταν την ξεκίνησα, με αρκετή επιφύλαξη, ήταν μια ευχάριστη έκπληξη.

 

Επίσης:

Ξεκίνησε μια καινούργια σειρά, spin-off του Chicago Fire, με τον "ευφάνταστο" τίτλο Chicago PD ^_^

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι το αναγνώρισαν και οι δημιουργοί αυτό και το σχολίαζαν σε δηλώσεις τους (ότι μετάνιωσαν τον τίτλο). Επίσης, σε κάποια από τα intros των επεισοδίων το σχολίαζαν χιουμοριστικά και στην πινακίδα του Cougar Town.

Δεν είναι κακή η σειρά... θα έλεγα ότι βελτιώθηκε μετά τις πρώτες season (αλλά δεν έχω παρακολουθήσει όλα τα επεισόδια από την τελευταία season). Είχαν ένα αρκετά καλό επεισόδιο highlight όπου έκαναν σχεδόν reunion πολλών ηθοποιών από το Scrubs (κάποιοι είναι σταθερά στη σειρά είτε regulars είτε recurring).

Μάλλον δεν είναι η σειρά που θα βάλεις σε προτεραιότητα όταν παίζουν άλλες κωμικές σειρές παράλληλα.

 

κι απλώς είναι πια τόσες πολλές γενικά οι σειρές που ανταγωνίζονται για τον περιορισμένο χρόνο μας που οι προσδοκίες μας για αυτές είναι πολύ ψηλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...