Προς το περιεχόμενο

Σαρωτικές αλλαγές στο iOS 7.0


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Και μένα αυτό με πείραξε γιατί το έχω πληρώσει το Navigon και μαζί και τις αναβαθμίσεις χαρτών... Αλλά τα πάει τόσο καλά η beta2 που δεν θέλω να τη βγάλω! :)

 

Μα εννοείται ότι μιλάμε για πλήρως αναβαθμισμένο και πλήρως πληρωμένο Navigon. Κι επειδή I love my Navigon, θα περιμένω νεότερη beta. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Μα εννοείται ότι μιλάμε για πλήρως αναβαθμισμένο και πλήρως πληρωμένο Navigon. Κι επειδή I love my Navigon, θα περιμένω νεότερη beta. :)

Ή update του Navigon!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα εννοείται ότι μιλάμε για πλήρως αναβαθμισμένο και πλήρως πληρωμένο Navigon. Κι επειδή I love my Navigon, θα περιμένω νεότερη beta. :)

Ασχετο:

Εχει ονομα το navigon κ ο περισσότερος κοσμος παει σε αυτο, αλλα το sygic aura το θεωρω πολυ ανωτερο. Εχει και hardware acceleration στα γραφικα κ ειναι πολυ πιο smooth.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αισθηση βαθους πρεπει να μετραει ετσι;Μακαρι να το βαλουν και στο android μετα.

 

Στο android παιδαρε υπαρχει τετοια εφαρμογη καιρο τωρα, οπως φυσικα και οι αλλες 'σαρωτικες' αλλαγες.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο android παιδαρε υπαρχει τετοια εφαρμογη καιρο τωρα, οπως φυσικα και οι αλλες 'σαρωτικες' αλλαγες.

 

 

Και όταν έρθει η ώρα να συγκρίνουμε όχι "τί" κάνει κάθε OS/app αλλά "πόσο καλά" το κάνει,

μάντεψε ποιά πλατφόρμα θα το κάνει καλύτερα πάλι...

 

Αν και να συγκρίνουμε μια native λειτουργία του iOS 7 με ένα non Google Live wallpaper, δεν έχει και τόσο νόημα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ασχετο:

Εχει ονομα το navigon κ ο περισσότερος κοσμος παει σε αυτο, αλλα το sygic aura το θεωρω πολυ ανωτερο. Εχει και hardware acceleration στα γραφικα κ ειναι πολυ πιο smooth.

 

Το δοκίμασα και αυτό αλλά και πάλι επέστρεψα στο Navigon. Οι διαφορές τους φαίνονται στην πράξη & στο δρόμο και οι χάρτες του Navigon μαζί με την ενδείξεις εν κινήσει, είναι για μένα απο τις καλύτερες επιλογές.

 

Άντε να βγει κανα update να ηρεμήσω! Επέστρεψα στο tom tom που έχω στο αυτοκίνητο και άρχισα ήδη να εκνευρίζομαι! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δοκίμασα και αυτό αλλά και πάλι επέστρεψα στο Navigon. Οι διαφορές τους φαίνονται στην πράξη & στο δρόμο και οι χάρτες του Navigon μαζί με την ενδείξεις εν κινήσει, είναι για μένα απο τις καλύτερες επιλογές.

 

Άντε να βγει κανα update να ηρεμήσω! Επέστρεψα στο tom tom που έχω στο αυτοκίνητο και άρχισα ήδη να εκνευρίζομαι! :P

 

Πιστευω ειναι κ θεμα συνηθειας..

Εγω πχ εχω συνηθισει το sygic aura και το navigon (ασχετο οτι ειναι αργο και οχι smooth) δεν μου φαινεται βολικο, προφανως λογω συνηθειας.

 

 

Υ.Γ.: Οι χαρτες του sygic ειναι τοπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όταν έρθει η ώρα να συγκρίνουμε όχι "τί" κάνει κάθε OS/app αλλά "πόσο καλά" το κάνει,

μάντεψε ποιά πλατφόρμα θα το κάνει καλύτερα πάλι...

 

Αν και να συγκρίνουμε μια native λειτουργία του iOS 7 με ένα non Google Live wallpaper, δεν έχει και τόσο νόημα...

 

Αν ηταν αντιθετα, (android native + ios app) θα σου ελεγα οτι εχεις δικιο.

 

Επειδη ομως ειναι native στο ios σημαινει πολλα. Xωρις customization, χωρις επιλογες, χωρις τιποτα.

 

Στο android app εχεις settings, επιλογες, damn, μεχρι και δικια σου φωτο βαζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...