Προς το περιεχόμενο

[ΦΗΜΗ] H Apple εξετάζει το ενδεχόμενο να παράγει smartphone των 4.7 και 5.7 ιντσών


Skylined

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το αστείο ειναι οτι οι περισσοτεροι μας,πριν ενα χρονο λεγαμε πανω απο 4.3" δεν ειναι τηλ.,τωρα ανεβηκαν τα στανταρ μας! :P

Είσαι σωστός σε αυτό.

Αν και εγώ ακόμα με τις 3.5 είμαι (αν θυμάμαι καλα και εχει τόσες το 4άρι)

Αλλά σήμερα έπιασα ενα sony δεν θυμάμαι πιο (νομιζω J) το οποίο ειχε 5αρα και δεν δυσκολευτικα τοσο να το χειριστώ.

 

Το S3 φαινόταν τεράστιο πχ λόγο του μεγάλου χώρου γύρω απο την οθόνη ενώ αυτό οχι.

 

Όποτε εκει μέχρι 5 MAX , μετά πάρε tablet και ενα nokia 3310 και εισαι gg.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν έχω θέμα αν είναι flexible/foldable screen (το αποκλείω να βγει τόσο νωρίς). Αν είναι κανονικό είναι γκουμούτσα πάντως. Νομίζω ένα iphone 6 στις 4.5inch 16:9 και ένα iphone mini στις 3.5inch 16:9 θα ήταν ότι πρέπει και θα κάλυπτε το χάσμα των οθονών...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Toνίζω εδώ ότι στο θέμα apple δεν είμαι αντικειμενικός. Τη θεωρώ ως έναν απο τους 3 πυλώνες της τρεντουλιάς (μαζί με all-stars και Barcelona) και θέλω ως εταιρεία να καταστραφεί και όλα της τα προιόντα να αποτελέσουν αποτυχίες.

 

That said για να λαμβάνετε τα post μου στα συγκεκριμένα θέματα με τη σοβαρότητα που τους αρμόζει. :P

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα ή τα χερια μας μεγαλωσαν μιας και το "ιδανικο" πλεον ηταν 4" ή ....... αντε τωρα οσοι ελεγαν για τις 4" παλια και για 4,5"- χχχ παντοφλες κτλπ ας κουνανε τα αυτακια τους παλι.

Hater δεν ειμαι αλλα οταν ακουω χαζα ε τι να κανω αντιδρω!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα δεν παίζεστε.. τώρα με το μαγιό και την βερμούδα να δω τι θα κάνετε αυτές τις Samsung παντόφλες που πήρατε.. όχι ότι δεν πάνε,απλά θέλει βαθιές τσέπες.. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Apple μετά την μεταφορά του Android σε ios για να μην μείνει πίσω αποφάσισε (ενδεχομένως) να βγάλει και οθόνες >4 ιντσών για να είναι ασορτί.

Δυστυχώς η καινοτομία αυτής της εταιρείας έφυγε μαζί με τον Στηβ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι και γινει πραγματικοτητα αυτο το σεναριο βλεπω τη καραμελα απο τωρα...."η υλοποιηση της Apple σε αυτες τις ιντσες ειναι πολυ καλυτερη απο αυτη των ανταγωνιστων γιατι δεν κολλαει".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσαντακι ντροπη ειναι?

Αν είναι κόκκινο και κατω απο την μασχάλη.. δεν είναι ? :P έλα σας πειράζω που παντα ψάχνετε topik της Apple για να μπείτε να μιλήσετε για το android..  απορώ γιατι εγω δεν μπαινω ποτε στα αντίστοιχα της Samsung και ας είναι κατι που δεν μ'αφορα κ δεν μ'ενδιαφερει.. ισως ακολουθώ την λογική..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι βρε την δικη μου λογικη που οταν πρωτοείδα στα μαγαζια την παντοφλα έσκασα στα γελια μα λέγεται συσκευή τηλεφώνου αυτο το πραγμα ? η Apple δεν κανει τέτοια λαθη.. εχει αποδείξει οτι θυσιάζει τα πάντα για να κρατήσει την αισθητική της.. αλλα και εσείς μην καρφωνόσαστε τόσο πια.. περιμένετε να βγει πρωτα μην ψάχνετε την .. φήμη..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι κόκκινο και κατω απο την μασχάλη.. δεν είναι ? :P έλα σας πειράζω που παντα ψάχνετε topik της Apple για να μπείτε να μιλήσετε για το android.. απορώ γιατι εγω δεν μπαινω ποτε στα αντίστοιχα της Samsung και ας είναι κατι που δεν μ'αφορα κ δεν μ'ενδιαφερει.. ισως ακολουθώ την λογική..

Οτι και να ακολουθάς,το σίγουρο ειναι οτι εσυ χάνεις που δε μπαίνεις!:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...