Προς το περιεχόμενο

[ΦΗΜΗ] H Apple εξετάζει το ενδεχόμενο να παράγει smartphone των 4.7 και 5.7 ιντσών


Skylined

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαχαχα δεν παίζεστε.. τώρα με το μαγιό και την βερμούδα να δω τι θα κάνετε αυτές τις Samsung παντόφλες που πήρατε.. όχι ότι δεν πάνε,απλά θέλει βαθιές τσέπες.. :P

 

Τελικα πρεπει να ειμαι ο μονος που οταν παει για μπανιο δεν περνει καθολου κινητο μαζι του, η στο σπιτι η στο αμαξι θα μεινει.

 

Παντα θα τυχει οταν χαλαρωνεις να σε παρει ο ποιο ασχετος και να σου πει την χαζομαρα του και να σου χαλασει ολο το ωραιο της παραλιας.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως εγώ ήμουν στις 4.3" και πήγα στις 4.7" που δεν θεωρείται μεγάλη διάφορα, κι όμως μετά από 8 μήνες χρήσης δεν μπορώ να πω ότι έχω συνηθίσει ακόμα. Πιστεύω ότι το ιδανικό μέγεθος για καθημερινή χρήση είναι οι 4" και εκεί με κέρδιζε το "μήλο" αν και δεν είχα πότε (fun HTC sense). Θεωρώ ότι το παιχνίδι ήδη έχει χαθεί από την έλευση του iPhone 5 και έχει ξεκινήσει κατρακύλα...

 

Αποστολή από το HTC One X με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

2 σελίδες. 90% trolls και χασομέρηδες και έμειναν μερικοί σταυροφόροι να σώσουν την κατάσταση...

 

Και όλα αυτά για μια φήμη την οποία το 90% δεν διάβασε και τη θεώρησε γεγονός μόνο από τον τίτλο.

 

Μετακομίζω στο μικρό σπίτι στο λιβάδι παρέα με τη Λώρα...

 

:P

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω ότι θεωρείται φήμη το iPhone 5 αφού υπάρχει και είναι ζωντανή απόδειξη ότι προσπαθούν να ακολουθήσουν το πνεύμα της εποχής αλλά με λάθος τρόπο. Μια χαρά ήταν το 4...s!

 

Αποστολή από το HTC One X με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έβαλα πρώτος :P

 

φοβερη τρολλοδιαφημιση :lol: παντα με κανει να γελαω

 

Γνώμη σου και σεβαστή.

 

Αλλα η barcelona ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ; :P

 

και εγω την μισώ σαν ομάδα, αλλα ποτε δεν την συνδίασα με την "μούρη".

μαλλον εννοει τους διαφορους δηθεναδες που ονειρευονται καποια στιγμη  να πανε στη βαρκελωνη.. (και πανε βασικα) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η apple έχει ήδη κάνει κωλοτούμπες σε πολλά θέματα. Είναι πολύ πιθανό να κάνει και σε αυτό. Δεν μπορεί να την αφήνει αδιάφορη η επιτυχία της samsung με το note.

 

Τουλάχιστον τώρα έχει τη δικαιολογία της αλλαγής CEO για όλες αυτες τις κωλοτούμπες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και πες οτι βγαζει 4.7"..ποσο θα κοστιζει κανα 1000αρικο..το 5αρι ειχε 750+ οταν κυκλοφορησε και ακομη!!

Με αυτή τη λογική το iPad θα είχε 1.500...

Τη φορητότητα πληρώνεις στο iphone.

Επίσης Samsung S4  739 ευρώ, Νote 2 , 699

(για επίσημη αντιπροσωπεία μιλάω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψεματα!!!

Η ιδανικά οθονη για το κινητο ειπαμε οτι ειναι 3.5"!!!Ολοι οι αλλοι δε φτιαχνουν τηλ. αλλα παντοφλες!

3.5 αμα εχεις χερια και δαχτυλα γυναικας.

εγω με 3.8 δε μπορω να γραψω με το πληκτρολογιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ίντσες δεν είναι το πρόβλημα αλλά οι διαστάσεις του κινητού.

 

Αφού κατάφεραν να φτάσουν τις οθόνες στο όριο του σασί, λογικό είναι να έχει αυξηθεί και το ιδανικό μήκος διαγωνίου

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ίντσες δεν είναι το πρόβλημα αλλά οι διαστάσεις του κινητού.

 

Αφού κατάφεραν να φτάσουν τις οθόνες στο όριο του σασί, λογικό είναι να έχει αυξηθεί και το ιδανικό μήκος διαγωνίου

αυτο ηταν και το μεγαλο πλεονεκτημα του s4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω iphone (4) δεν είναι fan boy, αλλα αν βγάλει 5.7 ιντσες για μένα (πιστεύω) θα φάει κράξημο απο τα fan boy της.

 

Όπως είπα και πιο πάνω, πανω απο 5in δεν ειναι κινητό για μενα.

 

Το πιστεύουν πολλοί αυτό, οπότε και fanboys να ειναι, απλα δεν θα το πάρουν.

ναι ναι ετσι λετε και υποστηριζετε ολοι αλλα μολις βγει θα εχουμε παλι ουρες αναμονης...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψεματα!!!

Η ιδανικά οθονη για το κινητο ειπαμε οτι ειναι 3.5"!!!Ολοι οι αλλοι δε φτιαχνουν τηλ. αλλα παντοφλες!

Ιδανική για ποιον? Οι πωλησεις και οι εντυπωσεις του κοσμου απο νεα κινητα αλλα λενε. Εισαι λαθος κ ακομα κ apple συμφωνει τωρα πια. Οι 3.5 ιντσες ειναι ενα μεγεθος που ηταν ιδανικο οταν στην αγορα κυκλοφορουσαν κινητα με κουμπακια και παραμενει ιδανικο για κοσμο που εχει μια απλη ή χαζοχαρουμενη χρηση. Οταν θες να διαβασεις ενα Pdf ,excel ή να μπεις με teamviewer σε pc ή ακομα νασερφαρεις με ανεση στο ιντερνετ εκει η οθονη ειναι το A και το Ω. Αν δε σε ενδιαφερει τετοια χρηση τοτε απλα εισαι βλακας να σκασεις 700-900 ε για iphone για χρηση που προωριζεται για κινητο των 100ε 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...