Προς το περιεχόμενο

PlayStation 3 Topic v2 [PS3]


Byron.christ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρες καποιον να στο χακαρει (γινεται σε αυτο το μοντελο) και να σου αλλαξει παστα.

Μη παιζεις μεχρι να το σενιαρεις αλλιως θα σου μεινει στο χερι. Θα σου βγαλει YLOD (yellow light of death) και οταν το βγαλει αυτο η κονσολα θα παει για ανακυκλωση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το έχω δοκιμάσει ήδη. Τίποτα. Έτσι μια μέρα του τη βάρεσε και δεν συνδέεται.

Δυστυχώς από ότι βλέπω δεν μπορεί να δει γενικότερα ασύρματα δίκτυα! Error 8001000A

 

 

Edit:

 

Απ' ότι φαίνεται το PS3 ξαφνικά έγινε πολύ επιλεκτικό. Στο σημείο που το είχα δεν έπιανε τίποτα και μου έβγαζε το παραπάνω λάθος. Το μετακίνησα μισό μέτρο και συνδέεται κανονικά ξανά.

 

Αυτό που μου έκανε εντύπωση όμως είναι ότι μου έβγαζε μήνυμα για DNS συν ότι δεν έβρισκε και κανένα γειτονικό. Τέσπα...

Επεξ/σία από Bourdoulas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια εχω το πλει 3 320γκιγκα  παταω να αναψει αναβει το πρασινο  λαμπακι και μετα απο 5 δευτερολεπτα κλεινει και αναβοσβηνει το κοκκινο ξερει κανεις τι μπορει να εχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλημερα στη παρεα.. Θελω να παρω ενα ps3αρι. για να παιξω kof13. Τρελο κολλημα. 

Ελεγα ομως να παρω και ενα fightstick. Τι μου προτεινετε, αν εχει κανεις, να αγορασω? Να ειναι σχετικα οικονομικο ομως, αλλα να υποστηριζει και street fighter 4 kai sfXtekken. Για βοηθηστε λιγο βρε παιδια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω κανα παιχνιδακι να παιζω με την κοπελα.Θα παρω το Buzz αλλα ψαχνω και κανενα επιτραπεζιο ή συλλογη απο επιτραπεζια.Υπαρχει κατι?Αν ειναι και στα ελληνικα ακομα καλυτερα.thx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα.. Θελω να παρω ενα μεταχειρ ps3. Μιας και ασχετος εντελως απο τουτο, μπορει να με κατευθυνει καποιος παρακαλω στο τι να προσεξω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχεις να προσεξεις πολλα :)

Αποφευγεις τις FAT κονσολες επειδη καιγονται ευκολα τα τσιπακια.

Αν σε ενδιαφερει να παιζεις χακαρισμενα τοτε ψαχνεις να βρεις Slim 320Gb η 250GB με cfw.

Αν δε σε ενδιαφερει το hack τοτε μπορεις να παρεις η καποια Slim 160-250 -320 χωρις cfw η καποια Superslim (τις καινουριες που εχουν βγει) Καλο ειναι στις Superslim να αποφυγεις το μοντελο 12GB λογω χωρου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον σκληρο ρωτας τον αγοραστη. Αλλιως στα system settings λεει.

Θυμασε καποτε σε Ps1 Και Ps2 που ειχαμε το τσιπαρισμα? Αυτο ειναι το cfw κατα καποιον τροπο(γινεται μεσω software)

Γενικα με cfw μπορεις να τρεχεις backup παιχνιδιων και διαφορα homebrew apps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτοχος ps3 super slim έβγαλα τα γυαλιστερά καπάκια για να το καθαρίσω από τις σκόνες έσπασα τα κλιπσακια αλλά κουμπονουν πάλι το θέμα είναι ότι ένα κομματάκι έπεσε μέσα στην κονσόλα και αν την κουνισεις κουδουνιζει το ερώτημα μου είναι υπάρχει περίπτωση αυτό το κομματάκι πλαστικό που είναι κάπου εκεί μέσα να μου δημιουργήσει κανένα πρόβλημα? ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...