Προς το περιεχόμενο

PlayStation 3 Topic v2 [PS3]


Byron.christ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

God of War Ascension λέγεται. Αν σε έχει ψήσει πολύ πάρτο, σίγουρα δεν θα το μετανιώσεις. Ωστόσο δεν θα κάνω εγώ κουμάντο στην τσέπη σου. :P Το μόνο που έχω να πω είναι ότι πρόκειται για ένα από τα καλύτερα παιχνίδια της γενιάς.

σε ποιο αναφέρεσαι; το ξέρω πως λέγεται απλά βαριέμαι να το γράφω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  :fear:   :ph34r:

Οποιος έχει Playstation που να παίζει MGS 2-3-4 και δεν τα έχει παίξει είναι σαν ό,τι είπε ο mtzs!

Το ακούς; :P

(Σωστά θυμάμαι ότι δεν τα έχεις παίξει, έτσι; Αλλιώς, άκυρο το αστείο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος έχει Playstation που να παίζει MGS 2-3-4 και δεν τα έχει παίξει είναι σαν ό,τι είπε ο mtzs!

Το ακούς; :P

(Σωστά θυμάμαι ότι δεν τα έχεις παίξει, έτσι; Αλλιώς, άκυρο το αστείο)

Σωστα σωστα θυμασαι. :P

Εχω το mgs2 και mgs3 για το ps2 αλλα δεν την ειχα παλεψει, και εχω εδω και κανα 2 χρονια πλεον το mgs4 στο ps3 το οποιο το ειχα βαλει ειχα παιξει γυρω στην 1κ30 ωρα και το αφησα (μου αρεσε πολυ αλλα τοτε το ειχα βαλει ετσι για να το δοκιμασω μιας και ειχα αλλο παιχνιδι που με "απασχολουσε" εκεινο τον καιρο).

Το μονο που με φοβιζει στο συγκεκριμενο παιχνιδι και δεν το εχω ξεκινησει ακομα στα σοβαρα ειναι η μεγαλη διαρκεια του και οτι ειμαι αχρηστος στα stealth games (δεν εχω ασχοληθει σχεδον καθολου με το αθλημα οποτε και δεν εχω καλα αποτελεσματα, καθομαι 15 ωρες σε μια κρυψωνα μην με δει ο εχθρος και ξεκινανε και βαρανε συναγερμοι και ιστοριες :fear:).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχω αγγλικο account και πριν λιγο ξαναδοκιμασα την πιστωτικη μου καρτα και την δεχθηκε ηξερα οτι δεν την δεχοταν. απλα εβαλα postal code Καστοριας και οχι του χωριου που μενω η συνναλαγη εγινε απο PS VITA Eιχα την εντυπωση οτι δεν αφηνε η Sony να χρησιμοποιησουμε Ελληνικη πιστωτικη σε αλλο Store πλην του Ελληνικου αλλαξε κατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...