Προς το περιεχόμενο

Ρομαντικο δειπνο στη Θεσ/νικη


Junior22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια πλησιαζει η επετειος με την κοπελα μου και σκεφτομουν να βγουμε για φαγητο!επειδη ομως δε μενω Θεσ/νικη,δεν γνωριζω τα εστιατορια!ψαχνω λοιπον για καποιο εστιατοριο με καλο φαι,με καλη ατμοσφαιρα αλλα και σχετικα φθηνο!θα προτιμουσα οσο γινεται κοντα στην Καλαμαρια να ειναι..η κοπελα ειναι πολυ του ρομαντισμου οποτε θα ηθελα κατι αναλογο!σας ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 79
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δοκιμασε κιτσεν μπαρ, ενα καρντασι που ξερω απο Σαλονικη μου λεγε οτι εκει τα κοριτσα οταν ειχε ραντεβουδακι. Οταν τον ρωτησα για ποσοστο επιτυχιας...κοντοσταθηκε και δεν εδωσε ξεκαθαρη απαντηση.

 

Α κι ετοιμασου για 50αρικο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω στα λαδαδικα κοντα ειχα παει σε μια ψαροταβερνα πολυ γαματη ( δεν θυμαμαι το ονομα) ...

 

Η καλαμαριοτισσα εμεινε με το στομα ανοιχτο...

 

Μην νομιζεις κουτουρου πηγα εκει... Κωλοφαρδος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλαρο στη Σοφουλη  B)

καλο φαγητο, ομορφη ατμοσφαιρα, θεα θαλασσα απο το παταρι

τιμες αρκετα καλες, υπολογισε 30-35 ευρω το ζευγαρι

 

εχει δυο μαγαζια το ενα πολυ κοντα στο αλλο, το "καλο" ειναι αυτο που ειναι διπλα στο Χατζη ακριβως απεναντι απο το Shark

τελος για να σε προλαβω λεγεται Χάλαρο και οχι Χαλαρό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Habanera (http://www.tavernoxoros.gr/lofi?t113) ειναι μια πολύ καλή επιλογή. Μεξικάνικο (και καλά, πολυ πειραγμένο προς τα δικά μας γούστα), αλλά είναι πολύ ωραίο το κτίριο, έχει και μπαλκονάκια με τραπέζια (αν τα προλάβεις) και έχει και αυλή που καμιά φορά την ανοίγουν. 

 

Ακριβούτσικο, όμως αξίζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Habanera είναι πολύ καλη φάση. Είναι δίπλα ακριβώς απο το σπίτι μου και το έχω τιμήσει άπειρες φορές! Εχει πολύ καλή ατμόσφαιρα. Χάλαρο επίσης καλή επιλογή που αναφέρθηκε και πιο πάνω.

 

Θα σου πρότεινα επίσης βίλα λούνα στο πανόραμα. Ρομαντικό εστιατόριο με κεράκια και οταν κάτσεις στο μπαλκόνι, πραγματικά βλέπεις ΌΛΗ την θεσσαλονίκη.  Τέλος και το kitchen bar είναι πολύ καλη επιλογή, διότι στο εστιατόριο του εχει δημιουργήσει ενα πολύ ωραίο κλίμα για φαγητό.

 

Σε όλα αυτά που λέω, για 2 άτομα θα δώσεις max 50€. Βy the way, πόσο χρονων είσαι/είστε;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To villa luna θα λεγα κι εγώ αλλά δεν ξέρω πως πάει από τιμές. Γενικά σε τέτοιες περιπτώσεις το 50αρικο δεν το γλιτώνεις αλλά το θέμα είναι μη σου κάνει το πρόσωπο κανά χουνέρι και πάρει ότι πιο ακριβό δει και σε βάλει μέσα. Επειδή μιλάμε για δείπνο σε εστιατόριο κι έτσι που υπάρχουν και τα πιο γκουρμέ πιάτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεται να την πας πουθενά...θα κάτσετε σπίτι και όλο το βράδυ θα της εξιστορείς τα κατορθώματα του Skiabox στην dota 2 .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Habanera (http://www.tavernoxoros.gr/lofi?t113) ειναι μια πολύ καλή επιλογή. Μεξικάνικο (και καλά, πολυ πειραγμένο προς τα δικά μας γούστα), αλλά είναι πολύ ωραίο το κτίριο, έχει και μπαλκονάκια με τραπέζια (αν τα προλάβεις) και έχει και αυλή που καμιά φορά την ανοίγουν. 

 

Ακριβούτσικο, όμως αξίζει.

μακραν καλυτερο  το http://www.elburrito.gr/ αλλα ειναι ακομα πιο μακρια απο καλαμαριά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ για Χάλαρο, αλλά θα προτείνω και το Azzuro. Αν και στις τιμές του ξεφεύγει λίγο, θα τρως εκεί που σκάει το κύμα. Για εκτός Καλαμαριάς συμφωνώ με villa luna (η θέα απλά δεν παίζεται) και με kitchen bar (οι κοπέλες για κάποιον λόγο το λατρεύουν αυτό το μαγαζί).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...