Προς το περιεχόμενο

Απορία με dropbox.


hatzi_88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Ω! Γίνεται πολύπλοκο το πράμα...θα το χρησιμοποιήσουν άνθρωποι που δεν έχουν ιδέα...θα αρκεστώ μάλλον σε ένα rar με κωδικό!

Αυτος ηταν ο λογος που ειπα νωριτερα

[..]Φυσικα δεν ειναι ο ιδανικοτερος τροπος file sharing σε corporate επιπεδο, αλλα ειναι εφικτο[..]

Επισης στο αλλο thread του οποιου εδωσα link, αναφερω πως χρειαζεσαι decrypt του container, το οποιο οπως ειναι λογικο θα γινει με το προγραμμα με το οποιο εγινε αρχικα το encrypt και πως συγκεκριμενα υπαρχει και portable εκδοση του truecrypt σε περιπτωση που δεν επιτρεπεται η εγκατασταση εφαρμογων στο workstation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 χρόνια αργότερα...

δεν μπορώ να ανοιξω το λινκ με αρχεια docbox που μου έστειλαν στο yahoo mail (το docbox το εχω εγκαταστησει). όταν προσπαθω να το ανοιξω μου βγαζει:

The folder ‘scholarship/Reception…ics.pdf’ doesn’t exist.

τι να κανω;


καλησπέρα,

δεν μπορώ να ανοιξω το λινκ με αρχεια docbox που μου έστειλαν στο yahoo mail (το docbox το εχω εγκαταστησει). όταν προσπαθω να το ανοιξω μου βγαζει:

The folder ‘scholarship/Reception…ics.pdf’ doesn’t exist

τι να κανω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορώ να ανοιξω το λινκ με αρχεια docbox που μου έστειλαν στο yahoo mail (το docbox το εχω εγκαταστησει). όταν προσπαθω να το ανοιξω μου βγαζει:

The folder ‘scholarship/Reception…ics.pdf’ doesn’t exist.

τι να κανω;

καλησπέρα,

δεν μπορώ να ανοιξω το λινκ με αρχεια docbox που μου έστειλαν στο yahoo mail (το docbox το εχω εγκαταστησει). όταν προσπαθω να το ανοιξω μου βγαζει:

The folder ‘scholarship/Reception…ics.pdf’ doesn’t exist

τι να κανω;

4 χρόνια!

 

Τι σχέση εχει το docbox με το dropbox;

 

να ανοιξεις ενα νεο θεμα και να ρωτήσεις εκεί βοήθεια αλλα ακομα καλυτερα σου προτείνω να ζητήσεις να σου στειλουν το email με pdf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...