Προς το περιεχόμενο

Καθυστερηση δεμα απο amazon.co.uk


skar1983

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν πάντως μπορούσε να σου δώσει (amazon) και εχει καποιο tracking number ισως να έβρισκες άκρη γιατι ειναι δυνατόν να στέλνουν πράγματα και να μην κρατάνε αυτοι καποιο tracking να βλέπουν τι γίνεται με τα πράγματα που στέλνουν ??

Αν δεν ειναι συστημενο απο οτι καταλαβα δεν εχει tracking number. 

Ας απαντησει και καποιος που γνωριζει περισσοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τελικα δεν ηρθε τιποτα.

Περιεργο γιατι ειναι το πρωτο δεμα που μου χαθηκε.

Τους ενημερωσα ...

 

Παραγγελια 29/5, estimated delivery 5/6

 

19/6 δεν ειχε ερθει ακομα τιποτα. Τους ειδοποιω και την ιδια μερα μου κανουν Refund το ενα item (out of stock) και ξαναστελνουν το αλλο. Estimated delivery για το δευτερο δεμα 27/6

 

2/7 Εφτασαν και τα 2 πακετα μαζι!

 

Οποτε μην απελπιζεσαι ακομα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελια 29/5, estimated delivery 5/6

 

19/6 δεν ειχε ερθει ακομα τιποτα. Τους ειδοποιω και την ιδια μερα μου κανουν Refund το ενα item (out of stock) και ξαναστελνουν το αλλο. Estimated delivery για το δευτερο δεμα 27/6

 

2/7 Εφτασαν και τα 2 πακετα μαζι!

 

Οποτε μην απελπιζεσαι ακομα.

Καλημερα μολις μου χτυπησε ο ταχυδρομος και ηταν μονο ενα....και μου λεει χωραει στο γραμματοκιβωτιο...

Παω να δω ποια αποστολη ειναι και βλεπω ειναι αυτη απο τις 10Iουνιου και περελαβα σημερα 4/7.

 

Λογικα θα μου ερθει και το 2ο πακετακι.

Μετα θα ενημερωσω αμαζον.

 

@Bspus θα στειλεις πισω το 2ο τι σου ειπαν. Εμενα ειναι κατι αξιας 35ευρω κ μου ειπαν να το κρατησω αν μου ερθει μετα την αποστολη του 2ου πακετου και το 1ο πακετο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα μολις μου χτυπησε ο ταχυδρομος και ηταν μονο ενα....και μου λεει χωραει στο γραμματοκιβωτιο...

Παω να δω ποια αποστολη ειναι και βλεπω ειναι αυτη απο τις 10Iουνιου και περελαβα σημερα 4/7.

 

Λογικα θα μου ερθει και το 2ο πακετακι.

Μετα θα ενημερωσω αμαζον.

 

@Bspus θα στειλεις πισω το 2ο τι σου ειπαν. Εμενα ειναι κατι αξιας 35ευρω κ μου ειπαν να το κρατησω αν μου ερθει μετα την αποστολη του 2ου πακετου και το 1ο πακετο.

 

 

Ειναι η δευτερη φορα που μου συμβαινει αυτο. Την πρωτη πριν 2 χρονια στο email μου λεγανε οτι μπορει να επικοινωνησουν μαζι μου να ρωτησουν αν ελαβα και το πρωτο και ισως μου το ζητησουν πισω. Ποτε δεν το εκαναν

 

Για το προσφατο ουτε καν με ρωτησαν.

 

Η ειρωνια της υποθεσης? Το πρωτο πακετο ειχε 2 dvd. Το ενα μου το στειλαν και τη δευτερη φορα οποτε το εχω διπλο. Το αλλο, για το οποιο μου κανανε refund ειναι κατεστραμμενο και δεν παιζει :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...