Προς το περιεχόμενο

God of War: Redemption [rumor]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

God of War: Redemption May be a PS4 Game from Sony Santa Monica

 

We have an image floating around the internet which shows Sony Santa Monica’s new game. It’s difficult to determine whether it’s real or not so yeah, it could be real. It looks really convincing and based on the image you can see above it’s heading to both PS4 and PS Vita.

 

Could there be a cross-play function between both? Sony did say that all PS4 games will support remote play but cross-play for multiplayer would be very nice.

 

Sony Santa Monica is rumoured to be working on a new IP and God of War 3 ended Kratos’ arc so it’s not clear if this game is real what the studio will be doing but a new mythology will be absolutely awesome. A part of me don’t want them to do any more God of War games since most people have had enough of it.

 

god-of-war-redemption-ps4.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπχ όχι άλλο God of War. Ελπίζω να είναι μούφα η φήμη, γιατί αν τα exclusives του PS4 είναι κι άλλα GoWs και Uncharteds με βλέπω να το ξανασκέφτομαι αν θα πάρω νέα κονσόλα any time soon.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί στο ΟΝΕ ποια νεα ip ανακοινώθηκαν; Θυμιζω απλώς ότι: τα little big planet, uncharted, resistance, motorstorm, infamous, heavy rain, beyond, the last of us, και αλλα πολλά ειναι ΝΕΑ ip που ΔΕΝ υπήρχαν στο ps2. Είμαι σίγουρος πως και σε αυτή την γενιά η sony θα επενδύσει σε νέα ip. Νωρίς είναι ακόμα.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δώστε GOW μετά απο 3-4 χρόνια....όχι και άλλο sequel!!!!Meanwhile δώστε μας ένα νέο hack n slash με νέο πρωταγωνιστή/story-θέμα αιγυπτακή μυθολογία που έχει πολύ "ζουμί"!!!!!!!!!! B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί στο ΟΝΕ ποια νεα ip ανακοινώθηκαν; Θυμιζω απλώς ότι: τα little big planet, uncharted, resistance, motorstorm, infamous, heavy rain, beyond, the last of us, και αλλα πολλά ειναι ΝΕΑ ip που ΔΕΝ υπήρχαν στο ps2. Είμαι σίγουρος πως και σε αυτή την γενιά η sony θα επενδύσει σε νέα ip. Νωρίς είναι ακόμα.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Τι είναι το ip ?.εξηγα και λίγο. βάζουμε μια συντομευση και νομίζουμε οτι ο άλλος θα καταλάβει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Γιατί στο ΟΝΕ ποια νεα ip ανακοινώθηκαν; Θυμιζω απλώς ότι: τα little big planet, uncharted, resistance, motorstorm, infamous, heavy rain, beyond, the last of us, και αλλα πολλά ειναι ΝΕΑ ip που ΔΕΝ υπήρχαν στο ps2. Είμαι σίγουρος πως και σε αυτή την γενιά η sony θα επενδύσει σε νέα ip. Νωρίς είναι ακόμα.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Τι είναι το ip ?.εξηγα και λίγο. βάζουμε μια συντομευση και νομίζουμε οτι ο άλλος θα καταλάβει
Νεο ip δηλαδή νεα σειρά. Οχι ας πούμε κι άλλο παιχνιδι god of war στο 4, αλλά πχ νεο παιχνιδι απο την Santa Monica, που δεν είδαμε σε ps2 και 3.Sent from my iPhone using Insomnia
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχαμε ακουσει πριν την Ε3 οτι η santa monica ετοιμαζει καινουργιο IP, τελικα αυτο ηταν το The Order 1886 και απλα το κανει publish καθως την αναπτυξη την κανει αλλη ομαδα. Οποτε η ιδια μαλλον GoW μπορει να κανει παλι, και παροτι ειμαι μεγαλος οπαδος της σειρας , βλεπω οτι εχει φτασει σε τελμα πλεον.

Δεν ξερω βεβαια εαν δω κανενα gow με γραφικα επιπεδου dark sorcerer μαλλον θα ψηθω.

 

Και μιλωντας και για νεα IP, η Guerilla αναπτυσει νεο IP, οι φημες λενε οτι ειναι Fantasy RPG.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλουμε νέο hack n slash ΤΕΛΟΣ!!! :P Και στο αγαπημένο σας neogaf είχαν δημιουργηθεί αντίστοιχα topics που το ζητούσαν.....δώστε αιγυπτιακή ή Σκανδιναβική μυθολογία!!!  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ και με ρωμαϊκή θα γούσταρα, δεν είναι ότι υπάρχουν και πολλά σε αυτή την εποχή. Και μη μου πείτε για το Ryse, παίζω παιχνίδια του Cage αν είναι για τέτοιο gameplay, που θα έχουν τουλάχιστον κάποια πλοκή και συναίσθημα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισως ενα τελευταιο gow για τη νεα γενια και ας ηταν επιπεδου σεναρια η ζηνα στην ινδια ή ο ηρακλης στη βρετανια και ετσι...ας το γμσουν μωρε, δεν πειραζει, παιχνιδι ειναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...