Προς το περιεχόμενο

God of War: Redemption [rumor]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mα αν δεν δοκιμασει καποιος κατι πως θα ξερεις αν μπορει να το κανει?

Η SM εμεινε στα GOW γιατι.

1. it prints money.

2.Ηταν το ''παιδι'' για ολα τα θεληματα.Ασχοληθηκε με πολλα διαφορετικα παιχνιδια σε αυτην την γενια,αν και δεν ηταν δικα της.

 

Επιλεον δεν ειναι racing game το gow για να πεις οτι οκ δεν μπορουν να κανουν κατι αλλο.

Θελω να πω οτι ειναι πολυ πιο κοντα σε ενα RPG το gow ή σε λογικη αλλων παιχνιδιων(με storytelling,σκηνοθεσια,μαχες κ.α)

 

Aπο κει και περα εγω θα ηθελα να τους δω σε κατι καινουριο.Το προτιμω απο το να δω πααααλι ενα gow.Δεν αντεχω αλλο. :P

Εννοείται, δεν τους έκρινα προτού δω και θέλω κι εγώ να δω κάτι νέο. Απλώς αυτοί πρέπει να με πείσουν ότι μπορούν να κάνουν κάτι άλλο, η ND όχι, αυτό λέω. Το ότι έχουν μάθει μια φόρμουλα καλά δε σημαίνει ότι θα κάνουν το ίδιο καλά κι οτιδήποτε άλλο. Τώρα που έχει "κόψει" η εκτύπωση λεφτών του GoW ελπίζω να μην το αρμέξουν άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Τώρα που έχει "κόψει" η εκτύπωση λεφτών του GoW ελπίζω να μην το αρμέξουν άλλο.

 

Μακαρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι οχι?

Υπαρχουν τοσες λαλακιες απο αυτο το ειδος παιχνιδιων να παιξετε εσεις οι fun του ειδους αλλα ε οχι και να μας λες να κανουν ενα απο τα καλυτερα και γνωστοτερα παιχνιδια του ps3 σε στιλ rpg.....Τι αλλο θα ακουσουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπαρχουν τοσες λαλακιες απο αυτο το ειδος παιχνιδιων να παιξετε εσεις οι fun του ειδους αλλα ε οχι και να μας λες να κανουν ενα απο τα καλυτερα και γνωστοτερα παιχνιδια του ps3 σε στιλ rpg.....Τι αλλο θα ακουσουμε

Φιλε μου οι πωλησεις του τελευταιου δεν ειναι οι καλυτερες.Αν το ''γνωστοτερο'' και ''καλυτερο'' παιχνιδι οπως λες ξαναβγει παλι ως εχει,ετοιμασου για πολυ κραξιμο.

Ηδη το τελευταιο gow εχει τις χαμηλοτερες βαθμολογιες απ'ολα,χωρις να σημαινει οτι ειναι χειροτερο.

Κουρασε.Δεν ξερω αν θα κανουν rpg ή οχι,το θεμα ειναι οτι χρειαζεται ανανεωση η σειρα,μαλλον εισαι ο μονος που δεν το βλεπει.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...