Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στο hotukdeals αναφερουν αρκετοι που παρηγγειλαν χτες οτι ελαβαν refund (δεν υπαρχει στοκ ή ισως λαθος τιμη; who knows). Αυτοι που παρηγειλαν εδω βλεπουν καποιο refund ή προχωρα κανονικα? Οσο για αυτους που δεν εχουν πληρωσει καν ,καλυτερα ξεχαστε το :) Μιλαω και για το Icoo και για το Cube.

Μόλις τσέκαρα στο Paypal, είχα πάρει το Icoo και έχουν κάνει ήδη refund!! Κρίμα, δεν προλάβαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο hotukdeals αναφερουν αρκετοι που παρηγγειλαν χτες οτι ελαβαν refund (δεν υπαρχει στοκ ή ισως λαθος τιμη; who knows). Αυτοι που παρηγειλαν εδω βλεπουν καποιο refund ή προχωρα κανονικα? Οσο για αυτους που δεν εχουν πληρωσει καν ,καλυτερα ξεχαστε το :) Μιλαω και για το Icoo και για το Cube.

Μου έκαναν refund, χωρίς να ακυρώσουν την παραγγελία. Με αποτέλεσμα αυτή να βρεθεί στο αναμένεται πληρωμή.

Τελικά αυτοί είναι πιό καλοί απατεώνες απο κάποια ελληνικά μαγαζιά. Αντι να πούν ήταν "λάθος" η παραγγελία ακυρώνεται, θα πούν ότι κάτι δεν πήγε καλά στην πληρωμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια τι εγινε τελικα ηταν φουσκα?εμενα μου εδωσαν εναν αριθμο παραγγελιας και περιμενουν να πληρωσω σημερα που εβαλα λεπτα στη καρτα αλλα γραφει οτι τα εχει πουλησει ολα τι κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια τι εγινε τελικα ηταν φουσκα?εμενα μου εδωσαν εναν αριθμο παραγγελιας και περιμενουν να πληρωσω σημερα που εβαλα λεπτα στη καρτα αλλα γραφει οτι τα εχει πουλησει ολα τι κανω?

για να σου βάλουν αριθμό και πληρωμή, σημαίνει ότι το δικό σου είναι κρατημένο και περιμένει την πληρωμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με συμβουλευεις δηλ να κατσω στ αυγα μου,τα Ελληνικα μαγαζια που πουλαν κινεζικα ειναι αξιοπιστα?η να μην κοιτω καθολου,ευχαριστω


για να σου βάλουν αριθμό και πληρωμή, σημαίνει ότι το δικό σου είναι κρατημένο και περιμένει την πληρωμή.

ναι αλλα οταν παω να πληρωσω αριστερα δεν υπαρχει τιποτα!!!!!!!!!!!!!!!και μου γραφει να ξαναδω την παραγγελια,στη ζωντανη ομιλια υποστηριξης βγαζει σφαλμα


βασικα ψαχνω ενα 10,1 inc με καλο wifi,δυο καρτες sim3G με υποδοχές για 2 κάρτες SIM και δυνατότητα τηλεφωνικών κλήσεων,δυο καμερες,Dual Core,και βασικα ΦΤΗΝΗ τιμη,δεν μ ενδιαφερει αν ειναι κινεζικο(και τα δυο που αγορασα πολωνικα στην κινα φτιαχνονται)αλλα να ειναι δοκιμασμενο απο καποιους φιλους....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...