Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://dx.com/p/cube-u39gt-9-0-capacitive-quad-core-android-4-2-tablet-pc-w-2gb-ram-16gb-rom-white-silver-236767

παιδια βρηκα αυτο λετε να ισχυει η τιμη;

λετε να εχει καποιο θεμα το ταμπλετ;

καιγομαι να κανω ενα δωρο κ αυτο ειναι ιδανικο αλλα με φοβιζει η τιμη σε σχεση με τα σπεκς.

το μαγαζι δεν το φοβαμαι εχω αγορασει ξανα

να ενα αλλο λινκ με ενα παρομοιο αν οχι ιδιο 

http://dx.com/p/cube-u39gt-9-fhd-pls-screen-android-4-2-quad-core-tablet-pc-w-2gb-ram-16gb-rom-hdmi-bluetooth-235665

αυτο ειναι που λενε "too good, to be true".......!!   παντως αν ειναι καλο μαγαζι, το πρωτο υπεραξιζει..!!!

 

ομως μαθε πρωτα για το μαγαζι, αν ειναι αξιοπιστο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Κατι δεν παει καλα...

7αρι Ταμπλετ με 20Euros($28)???

http://dx.com/p/icoo-d70g1-7-capacitive-screen-android-4-1-dual-core-dual-sim-standby-3g-tablet-pc-white-245083

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω αγοραζα παλια απο κει.

Εφοσον πληρωνεις με paypal προχωρα αν εισαι σιγουρος για το tablet.

Λεφτα δε νομιζω να χασεις, περα απ τα γνωστα ρισκα αγορας απο κινα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει προφιλ στο FB εναντιον του DX....!!!  δεν ξερω ομως λεπτομερειες..! αν εχει κανεις απο εδω μεσα εμπειρια, ας την πει...!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει προφιλ στο FB εναντιον του DX....!!!  δεν ξερω ομως λεπτομερειες..! αν εχει κανεις απο εδω μεσα εμπειρια, ας την πει...!!

 

 

1 φορά έχω πάρει. δεν είχα πρόβλημα. το ότι ήρθε μετά από καμιά 20αριά μέρες λογικό :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως περυσι που πηρα δυο πραγματακια με την προαφορα παρηγγειλε 100$ πληρωσε 50 δεν ειχα κανενα θεμα..Οσο για το ταμπλετ τσαμπα ειναι..θα παλευετε..οσο για τα icoo δεν εχω καλη αποψη αλλα δε ξερω το συγκεκριμενο..σιγουρα η μπαταρια ειναι για τα μπαζα παντως.. Αλλα ενα εικοσαρικο ειναι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως περυσι που πηρα δυο πραγματακια με την προαφορα παρηγγειλε 100$ πληρωσε 50 δεν ειχα κανενα θεμα..Οσο για το ταμπλετ τσαμπα ειναι..θα παλευετε..οσο για τα icoo δεν εχω καλη αποψη αλλα δε ξερω το συγκεκριμενο..σιγουρα η μπαταρια ειναι για τα μπαζα παντως.. Αλλα ενα εικοσαρικο ειναι..

 

και όμως λέει work time

  6~8 Hours !

 

edit

 

να γιατί είναι φθηνό, δεν έχει adapter για να φορτίζει.

μάλλον μόνο μέσω usb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το d70 pro 2 που ειχα παρει περυσι απο το dx 3000 mah μπαταρια λεει και εχει 2500 τελικα.. Απλα η συγκεκριμενη μαρκα δε γεμιζει το ματι σε αρκετους εδω μιας και ειχαμε αρκετα προβληματα..Για 20 ευρω ομως ειναι τσαμπα:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε παιδιά για τον γιο μου (4ετων) για να παίζει κανένα παιχνιδάκι

αυτό με τα 28 $  κάνει ???

μιας και η τιμή είναι τζάμπα ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...