Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

http://dx.com/p/cube-u39gt-9-0-capacitive-quad-core-android-4-2-tablet-pc-w-2gb-ram-16gb-rom-white-silver-236767

παιδια βρηκα αυτο λετε να ισχυει η τιμη;

λετε να εχει καποιο θεμα το ταμπλετ;

καιγομαι να κανω ενα δωρο κ αυτο ειναι ιδανικο αλλα με φοβιζει η τιμη σε σχεση με τα σπεκς.

το μαγαζι δεν το φοβαμαι εχω αγορασει ξανα

να ενα αλλο λινκ με ενα παρομοιο αν οχι ιδιο 

http://dx.com/p/cube-u39gt-9-fhd-pls-screen-android-4-2-quad-core-tablet-pc-w-2gb-ram-16gb-rom-hdmi-bluetooth-235665

Έκανα μια παραγγελία το πρώτο, μόλις το παραλάβω θα ενημερώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχει δυο καμερες και δυο υποδοχες για καρτες sim?λογικα θα κανει ενα μηνα να ελθει,υποψιαζεστε κατι κακο?ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν φορτίζει με τον φορτιστή του κινητού;

 

δεν είναι κινητό.

δεν έχει φορτιστή.

 

θα έχει κάποιο καλώδιο που θα είναι στη μια άκρη usb.

 

οπότε το φόρτισμα είτε από υπολογιστή είτε αν πάρει κάποιος συσκευή που φορτίζει usb συσκευές.(πάντα με επιφύλαξη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To cube παντως ειναι τουμπανακι για 60 ευρω..Ελεγα να παρω μια μπαταρια για το Icoo d70 pro2 Που εχω και τα εχει παιξει Μετα απο μικρή χρηση 9 μηνων (πρωτη φορα που μου χαλαει μπαταρια πριν τα 4-5 χρονια,μιας και ειμαι προσεκτικος) αλλα μου φαινεται θα τσιμπησω ενα cube :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι γω πηρα με τη σειρα μου το Cube με το φορτιστη τι γινεται? Πρωτη φορα παραγγελνω απο κινεζκο. Θα στειλουν καποιο με ασιατικο φις? Μηπως πρεπει να στειλουμε καποιο μηνυμα να στειλουν με ευρωπαικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κατι αν ξερει καποιος να μου πει. Πως ακυρωνω μια παραγγελεια (που δεν εχει αποσταλει ακομα απο κινα) απο merimobiles? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά η τιμή του Cube σας φαίνεται νορμάλ??

Το σκέφτομαι κι εγώ να το χτυπήσω αλλά φοβάμαι μην είναι καμία απατεωνιά και στείλουν κανένα ελαττωματικό και άντε βγάλε άκρη μετά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαρεσα και εγω ενα 20αρι ..Το cube μαλλον ειναι κορυφαια προσφορα αλλα το φοβάμαι για φόλα..Αν ερθει αυτο το 20ευρου θα παραγγείλω και το άλλο..(αν υπάρχει ακόμα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο ενα μηνα δε παιζει να υπαρχει ακομα..Βασικα δε ξερω αν θα υπαρχει αυριο μιας και ειναι φοβερη τιμη για τα χαρακτηριστικα που εχει+ τα cube γενικα εχουν και ρομ..Και εγω πηρα ενα cube..για να δουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...