Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα,

 

Έκανα μια παραγγελία για το THL4000 από το gearbest στις 20/12 και φαίνεται ακόμα processing. Να ανησυχήσω ή να το αποδώσω στο φόρτο εργασίας των εορτών, τι λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Παιδια τι γνωμη εχετε για το reportspam? Ειναι αξιοπιστο καταστημα?

 

Έχω κάνει 4 αγορές (τηλέφωνα) όλα καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω πιασει ακομα στα χερια μου το Cubot S200 αλλα σημερα που μου ρθε ενα ZTE V5 2GB,επαθα πλακα.Ακομα και η συσκευασια του εχει εξαιρετικη σχεδιαση που νομιζεις οτι μεσα θα βρεις συσκευη των 200-300 Ευρω.Η δε συσκευη ειναι απιστευτη.Κορυφαια ποιοτητα και πανεμορφη.Κορυφαιο vfm η εκδοση 1-4 στα 99$ απο vickmall.Moναδικο μειον τα 4GB rom.

Και με αυτη τη συσκευη,η ΖΤΕ αποδεικνυει γιατι κατεχει επαξια μια θεση αναμεσα στους κορυφαιους.


Πείτε και γνώμη για το gearbest που σκοπεύω να κάνω αγορά.

Απολυτα αξιοπιστο ειναι.Θελει καποιες μερες για να διεκπεραιωσει την παραγγελια.Τσεκαρε στο myphone για κουπονι,καθως δινει απιστευτα κουπονια (-20,-30$)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω πιασει ακομα στα χερια μου το Cubot S200 αλλα σημερα που μου ρθε ενα ZTE V5 2GB,επαθα πλακα.Ακομα και η συσκευασια του εχει εξαιρετικη σχεδιαση που νομιζεις οτι μεσα θα βρεις συσκευη των 200-300 Ευρω.Η δε συσκευη ειναι απιστευτη.Κορυφαια ποιοτητα και πανεμορφη.Κορυφαιο vfm η εκδοση 1-4 στα 99$ απο vickmall.Moναδικο μειον τα 4GB rom.

Και με αυτη τη συσκευη,η ΖΤΕ αποδεικνυει γιατι κατεχει επαξια μια θεση αναμεσα στους κορυφαιους.

Απολυτα αξιοπιστο ειναι.Θελει καποιες μερες για να διεκπεραιωσει την παραγγελια.Τσεκαρε στο myphone για κουπονι,καθως δινει απιστευτα κουπονια (-20,-30$)

 

κανά δώρο να ζητήσω? δίνει?

 

δεν εχουν ακουστει κ τα καλυτερα σχετικα με τους χρονους αποστολης κ ειλικρινεια επικοινωνιας

 

δηλαδή για τι μπορεί να μου πει ψέματα? για τον τον χρόνο αποστολής?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανά δώρο να ζητήσω? δίνει?

 

 

δηλαδή για τι μπορεί να μου πει ψέματα? για τον τον χρόνο αποστολής?

ναι, συνήθως άμα έχουν μεγάλο όγκο παραγγελιών λένε οτι το έχουν κάνει dispatch ενω στην πραγματικότητα δεν το έχουν στήλει ακομα, χρόνοι αναμονής και τέτοια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, συνήθως άμα έχουν μεγάλο όγκο παραγγελιών λένε οτι το έχουν κάνει dispatch ενω στην πραγματικότητα δεν το έχουν στήλει ακομα, χρόνοι αναμονής και τέτοια..

 

πάντως οι διαφορές στις τιμές είναι πολύ μεγάλες. Αξίζει νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως το δικο  μου lenovo a850 αγορασμενο από περυσι σεπτεμβριο οκτωμβριο ακομα είναι εγγυηση και παταει τα περισσοτερα quad core που εχουν βγει,σχεδον ένα μισι χρονα μετα.εγγυηση μιλαμε.και ας εσταξα τα 164 δολλαρια,ενώ ειχε και πιο φθηνα quad core από άλλες μαρκες,,το ακριβοτερο lenovo ξεπουλουσε.τυχαιο δεν νομιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι πολυ κοντα να αγορασω απο aliexpress το μοτο χ $200 με china air mail. Θα εχω θεμα με τελωνειο?

 

Δεν νομίζω. Πήρα πακετάκι 2 κινητά άλλα και δεν ειχα θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...