Προς το περιεχόμενο

Νέο Skype app για το Android με ανανεωμένο περιβάλλον


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γι' αυτά ακριβώς έμεινα και εγώ μέχρι τέλους στο MSN!!

Πραγματικά μέχρι τέλους, το πέθανα μέχρι που κάποια στιγμή δεν έκανε είσοδο στο πρόγραμμα και μου εμφάνιζε αναγκαστικά να αναβαθμίσω σε Skype (την καινούργια και καλά έκδοση του MSN). Απλά τραγικό και αναξιόπιστο. Τι άλλο να πω;

 και εγώ.. Αλλά με αυτό http://messengergeek.wordpress.com/2013/04/23/use-messenger-reviver-2-to-bring-back-messenger-and-beat-skype/

 ακομα το δουλεύω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 και εγώ.. Αλλά με αυτό http://messengergeek.wordpress.com/2013/04/23/use-messenger-reviver-2-to-bring-back-messenger-and-beat-skype/

 ακομα το δουλεύω.

 

Μπράβο ρε φίλε!! Το δοκίμασα και τρέχει κανονικά όπως πριν :-D  Να' σαι καλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο ρε φίλε!! Το δοκίμασα και τρέχει κανονικά όπως πριν :-D  Να' σαι καλά!

νο προμπλεμ φίλε.  Απλα αν οι φίλοι σου ειναι στο σκάιπ δεν θα βλέπουν τα δικά σου custom emoticons κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρα πολύ ωραίο σε S4 αλλά από τη στιγμή που το έβαλα έκανε sync τις επαφές και για κάποιο λόγο έχω όλες τις επαφές του τηλεφώνου αλλά χάθηκαν όλα τα τηλέφωνα!
Μάλιστα τις έχω Online στο Google Account αλλά δε τις κάνει sync στο κινητό με τίποτα!!!!

Έχω φρικάρει!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά τα Google Hangouts, το skype πέρασε -για μένα προσωπικά- στην ιστορία

 

 

όλα είναι θέμα τι χρησιμοποιούν φίλοι σου κλπ ποιο πολύ παρά κατά πόσο καλή είναι η εφαρμογή........ πχ στο skype έχω 180 επαφές από της οποίες 150 είναι συχνά πυκνά μέσα (αφού το έχουν και σε desktop) και με 60 70 άτομα μιλάω ενώ με το google hangout έχω όλο και όλο 2 επαφές από της οποίες μόνο μια μπαίνει....... 

 

btw για chat στο κινητό σκετο chat αν θελετε το καλύτερο είναι το IM+ Pro

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους δεν γνωρίζουν, ρίξτε μια ματιά στο Viber. Αρχικά δεν ήθελα να το δοκιμάσω γιατί πίστευα ότι τίποτα δεν είναι καλύτερο από το Skype (...), αλλά εδώ και 3 μήνες έχω πάθει την πλάκα μου.

 

Δεν θα μπω στην διαδικασία να αναλύσω γιατί είναι κλάσεις καλύτερο (για το κινητό μιλάμε πάντα) από τις άλλες εφαρμογές. Απλά δοκιμάστε το και θα καταλάβετε μόνοι σας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα αυτό θεωρείται αναβάθμιση? Πιο δύσχρηστό δεν μπορούσαν να το κάνουν? Δεν έχει καν επιλογές ταξινόμησης ή εμφάνισης επαφών. Φυσικά του λείπουν όλα όσα του έλειπαν από πάντα, tabs, skins κτλ.

 

Είναι τόσο δύσκολη η πρόσθεση αυτών των χαρακτηριστικών? Γιατί μας σπάνε τα νεύρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα αυτό θεωρείται αναβάθμιση? Πιο δύσχρηστό δεν μπορούσαν να το κάνουν? Δεν έχει καν επιλογές ταξινόμησης ή εμφάνισης επαφών. Φυσικά του λείπουν όλα όσα του έλειπαν από πάντα, tabs, skins κτλ.

 

Είναι τόσο δύσκολη η πρόσθεση αυτών των χαρακτηριστικών? Γιατί μας σπάνε τα νεύρα?

Για να αγοράσετε windows8 tablets και να το τρέχετε στο desktop!:P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μου βγάζει εμένα τις τελίτσες όπως στην φωτογραφία

μπα, πας στην αρχή πάνω δεξιά σε ένα ανθρωπάκι που έχει, σε πάει στο προφίλ (λέει "me" στο header),

και από το left button του κινητού σου βγάζει μενού sign out    και settings.

 

όσον αφορά την εφαρμογή, εξακολουθεί και είναι μπουρδέλο όπως και η προηγούμενη έκδοση..

 

Είναι δυνατόν, εφαρμογή για κλήσεις voip-video οτιδήποτε, για SMARTPHONES, να μην υποστηρίζει bluetooth headset ;

 

Πόσο,

μα ΠΌΣΟ,

λαλάκες είναι οι application designers που αποφασίζουν τα features ;

 

 

Αλλά τι κάθομαι κι ασχολούμαι ;

Εδώ η desktop έκδοση, δεν καταλαβαίνει αν συνδέσεις bluetooth headset , και πρέπει να την κλείσεις και να την ξανανοίξεις για να το δει.

Κι ούτε λόγος να το χρησιμοποιήσει αυτόματα (έστω με κάποια ερώτηση).

Όοοοοοοοοχι.

Πρέπει να πας σαν είλωτας να το επιλέξεις στις Ρυθμίσεις.

 

Ρε άμετε στο διάολο λέω εγώ νούμερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...