Προς το περιεχόμενο

Evga GTX 760 220 ευρω αξιζει?


Constantine_k

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά ανέβηκε η τιμή της evga, όποιος πρόλαβε πρόλαβε. http://eu.evga.com/products/moreInfo.asp?pn=02G-P4-2765-KR&family=GeForce%20700%20Series%20Family&uc=EUR

Καλύτερα πάω τώρα για gigabyte.

^_^ Ε,λογικο.Θα'φαγε κανα κραξιμο απο κανεναν,αφου πρωτα θα πουλησε αυτα που ηθελε.

Καθε μερα καλημερα που λεει και ο λαος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 159
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ πάντως θα πάω σε ΑΤΙ, με το νέο bundle αν επαληθευτεί

http://www.tomshardware.com/news/AMD-Never-Settle-Gaming-Roadmap,22193.html

 

Αντίστοιχη της 760 ποια είναι?

Η 7870 ή η 7950?

7950,αλλα καλο ειναι να μην αναφερουμε για amd σε nvidia τοπικ.Aς κρατησουμε τα τοπικς επι του θεματος οσο μπορουμε καλυτερα.

Επειδη η τιμη της 760 απο evga πηγε εκει που "επρεπε" συμφωνα με τους αλλους ανταγωνιστες δεν σημαινει οτι η 760 δεν αξιζει τα 250 ευρω.Ξεκαθαρα.Απλα η evga εκανε την δουλεια της,και τωρα...ο νοων νοειτω... B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν προλάβενε να μας στείλει ούτε mail και φεύγανε τα κομμάτια.

γενικα το εχω διαβασει πολλες φορες αυτο...

ναι μεν ειχε το notify me  αλλα δεν ειχε εγγυηθει κανεις οτι θα παραλαβει mail ακριβως την ωρα που θα βγαιναν σε στοκ.

γιατι οπως μου απαντησαν και μεσα απο την evga μεσω μαιλ επειδη η ζητηση ηταν απλα τρελη τηρηθηκε σειρα προτεραιοτητας ΚΑΙ @notify me..

 

εγω εχω να πω ομως οχι μονο για το μελος που κανω quote  αλλα και για πολλους αλλους που κραζουν , οτι  ειναι και ποσο τις καιγεσαι και ποσο τυχερος επισης..

 

η τιμη μαλλον δεν θα επανελθει στα ιδια επιπεδα ,και για του λογου το αληθες εγω την ημερα που διατεθηκαν για δευτερη φορα πιστευα οτι θα εχουν καποια αυξηση αλλα ευτυχως για την τσεπη μου γιατι γλυτωσα και εγω και οποιος αλλος πηρε απο 40 -80 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Τώρα που το παραμυθάκι τελείωσε με την evga και τα 220 ποίες είναι οι εναλλακτικές? Σε οποιαδήποτε υλοποίηση, κόστος σύνολο μαζί με τα μεταφορικά ποιά νομίζετε οτι αξίζει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...