Προς το περιεχόμενο

Evga GTX 760 220 ευρω αξιζει?


Constantine_k

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως παιδια,αν χασετε και την επομενη παρτιδα,εγω θα ελεγα μετα να περιμενετε maxwell αν ειναι για nvidia.

Σαν ταινια του Φωσκολου περιγραφετε την κατασταση. ^_^

 

Ολοκληρη ευρωπη,τι να σου κανει η evga,και αλλοι ξενυχτανε φαινεται,και αφηνουν τους φιλους τους να κρατανε τσιλιες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανε μια βολτα απο overclock.net  και δες πως τις περιμεναν οι ευρωπαιοι... και 500 κομματια να βαλανε λογικη ηταν η ωρα που κρατησαν για τις συγκεκριμενες καρτες... οι τυποι ηταν ολη την ωρα on f5 mode

και μην συγχεεις την ελληνικη πραγματικοτητα με εταιριες τετοιου βελινεκους μιας και δεν τιθεται θεμα να ανεβαζαν στοκ καρτων με λιγοτερο απο 200 κομματια απο την στιγμη που ειναι και η παραγωγος εταιρεια και οχι καποιο αλλο καταστημα

Το θεμα ειναι οτι σε εμενα ουτε email δε στειλανε για ενημερωση (οχι οτι θα προλαβαινα ετσι κι αλλιως γιατι εκανα και εγω το εγκλημα να κοιμηθω)....Να χαρω εγω καμπανακι και notify me.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά είναι λογικό να εξαφανιστεί το στόκ , εδώ από μόνο ένα ελληνικό φόρουμ και πάνω απο 10 τις περιμέναμε βάλτε μια όλη την ευρώπη στη ζυγαριά, 500 σε στόκ να βάλανε λογικό να φύγουν αφού σε τέτια τιμή δεν υπάρχει ανταγωνισμός...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H τελευταια παντως πρεπει να τελειωσε γυρω στις 15.00 Ηταν η 760 SC. Κριμα σε ολους οσους δεν προλαβαν :/

ναι δικιο εχεις παραληψη μου... εγω εκανα λογο για acx cooler και μονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Your order has been shipped!

Αντε να δουμε!

 

Και μια απορια.Εχω ι7 920 2.8 για να μην εχω μπουκαλι να τον κλοκαρω στα 3.8?

καλό είναι να κλοκάρεις για τα cpu intensive παιχνίδια

 

μπουκάλι όχι δεν θα έχεις με αυτό τον επεξεργαστή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά είναι λογικό να εξαφανιστεί το στόκ , εδώ από μόνο ένα ελληνικό φόρουμ και πάνω απο 10 τις περιμέναμε βάλτε μια όλη την ευρώπη στη ζυγαριά, 500 σε στόκ να βάλανε λογικό να φύγουν αφού σε τέτια τιμή δεν υπάρχει ανταγωνισμός...

 

Γιατί 500 είναι μεγάλο νούμερο για μια εταιρεία που έχει και το εργοστάσιο που τις παράγει?

500 μόνο μπορεί να είναι το στοκ που έχει το Πλαίσιο, ολόκληρη EVGA φαντάζομαι θα έβγαλε πολλαπλάσιο νούμερο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ είχα βάλει notify για την 760, αλλά στο ενδιάμεσο πήρα την απόφαση για την 770SC μιας και με βόλευε να την στήσω την προηγούμενη εβδομάδα σε ένα καινούργιο μηχανάκι.

Πάντως σήμερα είδα το notify κι όταν από περιέργεια μπήκα στο site υπήρχε διαθέσιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την προηγούμενη φορά ούτε εγώ είχα notify,αλλά το χα δει εδω. Μου πήρε κανα 15 λεπτο να κάνω ένα τσιγάρο για να διώξω τους ενδοιασμούς, εξαντληθήκαν. Και πήρα στον λαιμό μου και τον κολλητό που στήσαμε καινούργιο pc.Σήμερα μου ήρθε αλλά για ένα μοντέλο μόνο .

 

Οπότε το ψηλo κοιτάζαμε και οι δυο και σήμερα μόλις είδα αναπάντητη ώρα περίεργη μπήκα παρήγγειλα.

 

Thanks για τις απαντήσεις 920 αν και γέρικο σκυλί θα με βγάλει μάγκα και αυτή την γενιά :P

Στήσιμο 760 4gb vs 7950 3gb δεν ακούω ομως...Αν εχει καλη διαφορά step up!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσέκαρα το tracking number στην Ups και κάπου εκει γράφει "billing adress ****την διεύθηνση μου****" Τα χρήματα από το λογαριασμό μου δέν έχουν φύγει ακόμα, πλήρωσα με Paypal αλλά δεν είχα στο balance καθόλου χρήματα , στο λογαριασμό μου στην Πειραιώς τα είχα, θα πρέπει να πληρώσω κάτι σαν αντικαταβολή ή θα φύγουν κάποια στιγμή δευτέρα-τρίτη ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσέκαρα το tracking number στην Ups και κάπου εκει γράφει "billing adress ****την διεύθηνση μου****" Τα χρήματα από το λογαριασμό μου δέν έχουν φύγει ακόμα, πλήρωσα με Paypal αλλά δεν είχα στο balance καθόλου χρήματα , στο λογαριασμό μου στην Πειραιώς τα είχα, θα πρέπει να πληρώσω κάτι σαν αντικαταβολή ή θα φύγουν κάποια στιγμή δευτέρα-τρίτη ;

μετα απο 2-3 εργασιμες φευγουν τα χρηματα τα οποια αυτη την στιγμη ναι μεν φαινονται στον λογαριασμο σου στην Πειραιως αλλα ειναι δευσμευμενα οποτε δεν εχεις δυνατοτητα να κανεις με αυτα καποια αλλη συναλλαγη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσέκαρα το tracking number στην Ups και κάπου εκει γράφει "billing adress ****την διεύθηνση μου****" Τα χρήματα από το λογαριασμό μου δέν έχουν φύγει ακόμα, πλήρωσα με Paypal αλλά δεν είχα στο balance καθόλου χρήματα , στο λογαριασμό μου στην Πειραιώς τα είχα, θα πρέπει να πληρώσω κάτι σαν αντικαταβολή ή θα φύγουν κάποια στιγμή δευτέρα-τρίτη ;

Αμα εχεις tracking number στην Ups μην ανησυχείς για τιποτα,τα εχουν διασφαλίσει τα χρηματα τους αυτοί και εσυ την κάρτα σου. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...