Προς το περιεχόμενο

Evga GTX 760 220 ευρω αξιζει?


Constantine_k

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν το 11.1 είναι όπως ήταν το 10.1 που το θυμάμαι μόνο στο ac όπου βγήκε μάλιστα με patch γιατί είχε θέματα, κλάιν

 

το 11.1 ίσως είναι χειρότερο επιχείρημα από physx :P

το χειροτερο απο ολα ειναι να μην εχεις τιποτα  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Your order has been shipped!

Αντε να δουμε!

 

Και μια απορια.Εχω ι7 920 2.8 για να μην εχω μπουκαλι να τον κλοκαρω στα 3.8?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Your order has been shipped!

Αντε να δουμε!

 

Και μια απορια.Εχω ι7 920 2.8 για να μην εχω μπουκαλι να τον κλοκαρω στα 3.8?

Your order has probabbly shipped alongside mine, mister...

Μεγιά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ όμορφα με την EVGA. Βάζεις να σε κάνει notify κανά μήνα και παίρνεις τα @@ σου επειδή έκανες το έγκλημα και κοιμόσουνα. Τι ρόλο βαράει το notify τελικά δε κατάλαβα. Θα έπρεπε να ήταν σειρά προτεραιότητας. Πάμε για άλλα βαρέθηκα να με κοροιδεύουνε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια οι καρτες αντεξαν on site κανενα 45 λεπτο maximum...

σχεδον ολοι οσοι αγοραζαν τις επαιρναν διπλες... λογικο ηταν να τελειωσει το στοκ..

 

Πολύ όμορφα με την EVGA. Βάζεις να σε κάνει notify κανά μήνα και παίρνεις τα @@ σου επειδή έκανες το έγκλημα και κοιμόσουνα. Τι ρόλο βαράει το notify τελικά δε κατάλαβα. Θα έπρεπε να ήταν σειρά προτεραιότητας. Πάμε για άλλα βαρέθηκα να με κοροιδεύουνε

και εγω ημουν σε notify list αλλα επειδη μαλλον παιζει και σε αυτη την λιστα προταιρεοτητα και επειδη καιγομουν για τις καρτες και ημουν σχεδον σιγουρος οτι δεν θα λειτουργησει το θεμα με το mail  ειχα επιλεξει να εχω home page  την σελιδα της καρτας ετσι ωστε με το που την πετυχω να κανω αγορα....οι καρτες βγηκαν online κατα τις 10  εντεκα παρα παπαλα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άργησα και εγώ, την πατήσαμε..

Τι κάνουμε τώρα?

Ξέρουμε πότε θα ξαναφέρουν?

 

Φίλε όχι δε ξέρουμε τίποτα. Και δεν λένε κιόλας. Είχα βάλει να με κάνει notify και τόσο καιρό. Τους τα χώνω στο forum και σε email γιατί είναι κοροιδία. Μπορούσα να αγόραζα κάτι άλλο τόσο καιρό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γελοιοτητες και καραγκιοζιλικια, ενα μηνα για να εχουν αποθεμα που εξαντλειται σε μια ωρα?
......μην ξεχασεις να μπεις παλι στο notify me για να σε ενημερωσουν οταν γινει διαθεσιμη flooflis......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:D :D

tracking code έχει δώσει σε κανένα?

ΑΚΥΡΟ μου απάντησαν σε mail οτι θα μπει στο προφιλ όταν επεξεργαστεί η αποστολή από την UPS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γελοιοτητες και καραγκιοζιλικια, ενα μηνα για να εχουν αποθεμα που εξαντλειται σε μια ωρα?

......μην ξεχασεις να μπεις παλι στο notify me για να σε ενημερωσουν οταν γινει διαθεσιμη flooflis......

κανε μια βολτα απο overclock.net  και δες πως τις περιμεναν οι ευρωπαιοι... και 500 κομματια να βαλανε λογικη ηταν η ωρα που κρατησαν για τις συγκεκριμενες καρτες... οι τυποι ηταν ολη την ωρα on f5 mode

και μην συγχεεις την ελληνικη πραγματικοτητα με εταιριες τετοιου βελινεκους μιας και δεν τιθεται θεμα να ανεβαζαν στοκ καρτων με λιγοτερο απο 200 κομματια απο την στιγμη που ειναι και η παραγωγος εταιρεια και οχι καποιο αλλο καταστημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...