Προς το περιεχόμενο

Μα...σκανδαλίζομαι..


Cossutius.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<p>Το θέμα με τις φωτό δεν είναι εύκολο.</p>

<p>Πρέπει να επεξεργαστω μια φωτο, κρυβοντας όλα τα πρόσωπα, διοτι οπως το περιμενα, δε θέλει ο κόσμος να μπαίνει η φάτσα του με μαγιό σε φόρουμ, κάτι που ειναι σεβαστό.</p>

<p>Θα δω τι θα κάνω. Και εγω θέλω να ανεβάσω γιατι όντως είχε χαβαλέ η φάση στη μπαλκονάρα :)</p>

 

Σιγά την δυσκολία μωρέ κάνε εκεί στη ζωγραφική στα κεφάλια λίγο σπρέϋ και τέλος

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 125
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το θέμα με τις φωτό δεν είναι εύκολο.

Πρέπει να επεξεργαστω μια φωτο, κρυβοντας όλα τα πρόσωπα, διοτι οπως το περιμενα, δε θέλει ο κόσμος να μπαίνει η φάτσα του με μαγιό σε φόρουμ, κάτι που ειναι σεβαστό.

Θα δω τι θα κάνω. Και εγω θέλω να ανεβάσω γιατι όντως είχε χαβαλέ η φάση στη μπαλκονάρα :)

http://fotoflexer.com/

Ο,τι πρεπει....online επεξεργασια, φορτωνεις τη φωτο, σβηνεις τα προσωπα με γομα και παιρνεις την επεξεργασμενη φωτο κατευθειαν σε link, ετοιμη για χρηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έλα τώρα, δεν βλέπεις πόσο περιμένει ο λαός για την φωτό;

ότι προβλήματα επικαλέστηκες, στο λεπτό σου δόθηκαν λύσεις :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έλα τώρα, δεν βλέπεις πόσο περιμένει ο λαός για την φωτό;

ότι προβλήματα επικαλέστηκες, στο λεπτό σου δόθηκαν λύσεις :-)

Mη βιάζεσαι λεμεεεε :P (λυσάξατε..δεν έχει βυζιά λέμε :P, αλλά έχει πλάκα η πανοραμική απ το μπαλκόνι του από πάνω)

 

Δεν ειναι τόσο το πρόβλημα των προσώπων. Τα σβήνω και σε μια ζωγραφική των windows αυτά και αλλάζω τα πρόσωπα με cartoon ξέρω γω :P .

Άλλος έχει κολλήματα (και είναι και μέλος του φόρουμ μάλιστα :P ), εγώ εκτίθεμαι που είπα απ την αρχή ότι θα ήθελα να ανεβάσω :P

Εδω δε με αφήνουν να ανεβάσω στο fc ρε λες και αμα φανει ο πισινος καμιάς θα εκτεθεί. χαχαχχαχα

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...