Προς το περιεχόμενο

Tαινία Superman/Batman από Zack Snyder


Stavrakas13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Γιατί τέτοια υπερβολή; Μπούρδα το TDN; Και το έβαλες και στην ίδια πρόταση με το MOS;

Μπούρδα ολκής!!!

 

Δεν μου άρεσε καθόλου, τι να κάνω; Δεν με ενθουσιάζουν τα super heroes movies είναι η αλήθεια και ειδικά η τριλογία είναι ότι χειρότερο έχω δει από κομικ ήρωες.

 

Στο TDK όπως εχω γράψει πολλάκις με πήρε ο ύπνος.....και δεν είναι κάτι που μου συμβαίνει συχνά βλέποντας μια ταινία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Chill, για πες μια super hero ταινια που σου αρεσε...

 

Ironman

X-Men First Class

 

Νομίζω ότι είναι οι δυο καλύτερες ταινίες με super heroes που έχω δει.

 

Είδα ευχάριστα και αρκετές άλλες (Thor, Captain America, Wolverine, Spidey 1+2 με τον Tobey).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φλωρακι, ειδικα μπροστα στον Bale, αλλα μια ψιλοεμπειρια superhero την εχει , σαν daredevil και ετσι .Eτσι και αλλιως ψιλοπαρωδια την κοβω την ταινια  με εντονη γκει ατμοσφαιρα (εκτος αν διεκδικουν την ιδια γυναικα και παμε σε twillight καταστασεις )



Προτεινεται  και αυτη η ταινια για προθερμανση 

 

MV5BMTU2Mzg2MTA0NF5BMl5BanBnXkFtZTcwODQ0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παιδια στο Batman vs Superman φανταζομαι πως αν βρεθουνε τυχαια μια μερα στο δρομο και παιξουν μπουνιες τοτε ο Batman θα τις φαει. Αν ομως ο Batman παει προετοιμασμενος με Κρυπτονιτη κτλ τοτε δυσκολα τα πραγματα. Επισης (και ειναι καθαρα δικια μου αποψη) ο Batman εχει πιο πολλους υποστηρικτες οχι μονο για την σκοτεινη προσωπικοτητα του κτλ αλλα και επειδη η μυθολογια του Superman βασιζεται στην βλακωδη ιδεα πως κανεις δεν καταλαβαινει οτι ο Κλαρκ Κεντ ειναι ο Superman επειδη φοραει τα γυαλια και χαλαει την φραντζα μπροστα.

 

Τώρα το είδα αυτό. :P

Φυσικά εξαρτάται από τον συγγραφέα / σεναριογράφο.

Ρεαλιστικά (:P) όμως... Supers gets into orbit and...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Αν ομως ο Batman παει προετοιμασμενος με Κρυπτονιτη κτλ τοτε δυσκολα τα πραγματα."

 

και εγω αν παω προετοιμασμενος, τον νικαω τον Σουπερμαν. Αυτο με κανει πιο badass απο εκεινον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...