Προς το περιεχόμενο

Tαινία Superman/Batman από Zack Snyder


Stavrakas13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ισχυουν ολα οσα λες αλλά και εσυ υπερβαλλεις για το Batman Vs Superman. Σιγα την ταινια(δεν την ειδα) που θα αποκαλυφθει ενα μικρο μερος του σεναριου της(spoiler) και θα κατσεις να σκασεις. Να σου αποκαλυπταν το τελος του Seven πχ, να του εκανες και μηνυση, να πηγαινες εκει και να τον σφαξεις κιολας, ναι! Αλλά τωρα για αυτη την ταινια που πασχει απο 100 μεριες σεναριακα, ε σιγα το spoiler που θα σου κανει.

Και ποιός αποφασίζει αν είναι καλή η ταινία η όχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 Ισχυουν ολα οσα λες αλλά και εσυ υπερβαλλεις για το Batman Vs Superman. Σιγα την ταινια(δεν την ειδα) που θα αποκαλυφθει ενα μικρο μερος του σεναριου της(spoiler) και θα κατσεις να σκασεις. Να σου αποκαλυπταν το τελος του Seven πχ, να του εκανες και μηνυση, να πηγαινες εκει και να τον σφαξεις κιολας, ναι! Αλλά τωρα για αυτη την ταινια που πασχει απο 100 μεριες σεναριακα, ε σιγα το spoiler που θα σου κανει.

Ειλικρινά, χέστηκα για το BvS. Είναι θέμα αρχής, όμως. Την επόμενη φορά ίσως με καίει, ίσως καίει και εσένα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ισχυουν ολα οσα λες αλλά και εσυ υπερβαλλεις για το Batman Vs Superman. Σιγα την ταινια(δεν την ειδα) που θα αποκαλυφθει ενα μικρο μερος του σεναριου της(spoiler) και θα κατσεις να σκασεις. Να σου αποκαλυπταν το τελος του Seven πχ, να του εκανες και μηνυση, να πηγαινες εκει και να τον σφαξεις κιολας, ναι! Αλλά τωρα για αυτη την ταινια που πασχει απο 100 μεριες σεναριακα, ε σιγα το spoiler που θα σου κανει.

 

Δηλαδή για τις ταινίες τις οποίες δε θεωρούμε εγώ, εσύ, ο whoever καλές να μπαίνουμε και να ρίχνουμε spoiler...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ακόμα συζητάμε για την βαρεμάρα μερικών να προσθέσουν δυο λέξεις στο post τους?! Είναι σαν να post στο Star Wars thread και να λες

Ο Solo πεθαίνει

...imo θα έπρεπε να πέφτει time ban.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν το έψαξα tbh, ποιος είναι τελικά?! O

Flash

?

 

 

Έτσι δείχνει, και εγώ αυτό πιστεύω.

 

Από ότι λένε τελικά είναι o Flash, βέβαια έχει αρκετό make up πάνω του για να συγκρίνεις εύκολα με αυτόν

 

ezra-miller.jpg?w=780

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικοι παντως ειστε θεουληδες! Πετατε spoiler για αλλες ταινιες και καποιος που εχει δει BvS και μπαινει αφοβα σε αυτο το νημα, τελικα τρωει spoiler για αλλη ταινια...  :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή για τις ταινίες τις οποίες δε θεωρούμε εγώ, εσύ, ο whoever καλές να μπαίνουμε και να ρίχνουμε spoiler...

 

Οχι, απλως λεω οτι ειναι κατι σαν μερα με την νυχτα να δωσεις σποιλερ στην ταινια BatmanVsSuperman με το να δωσεις για το Seven πχ που ανεφερα.

Αλλά οκ συμφωνοι γενικα ειναι ηλιθιο να δινεις σποιλερς σε καποιον που θελει να δει την ταινια και δεν την εχει δει, οποια ταινια και να ειναι αυτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα συζητάμε για την βαρεμάρα μερικών να προσθέσουν δυο λέξεις στο post τους?! Είναι σαν να post στο SW thread και να λες

Ο Solo πεθαίνει

...imo θα έπρεπε να πέφτει time ban.

 

Αυτο φιλε μου δεν ειναι εμφανεστατα. Εγω πατησα το spoiler χωρις να καταλαβοω τι σημαινει το SW, αν το εγραφες Star Wars θα το επιανα.

 

Sorry dude αλλα πιο εμφανέστατα δεν νομίζω ότι μπορούσα να το γράψω...

 

Δεν εχω προβλημα εγω καθως δεν μου αρεσει το Star Wars, αλλα μην την πατησει κανενας αλλος και φαει το ξενερωμα της ζωης του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...