Προς το περιεχόμενο

[laptop] HEWLETT PACKARD Pavilion G6-2221ev 399€ @Mediamarkt


giorginho

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ok μπορεί κάποιος να πει αν αυτό είναι καλύτερο; http://www.you.gr/b2c_iqshop/b2c/pd.do?pg=E1F8EBCCE24EF3F19B8F0014C2625C7B&pa=3F7E42FC1805F543B9797CDFC145C1DB

 

περισσότερο μ'ενδιαφέρει να βάλω συνολικά 8gb μνήμη και δεν θα το χρησιμοποιώ για gaming.

M'ενδιαφέρει η εργασία και το browsing χωρίς κολλήματα, άντε και καμμιά ταινία...

Εμφανισιακά το sleek έχει διαφορά με αυτό του θέματος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πατησα παραλαβη απο καταστημα, και μετα για τροπο πληρωμης δεν ειχε αντικαταβολη.. Τεσπα..

 

Ρε μλκ μια χαρά έχει. :P

 

Untitled.png

 

Edit:Εγώ έβαλα να το στείλουν σπίτι (φωτο).Από το κατάστημα που θα θες να το πάρεις και εσύ, λογικά πάλι θα έχει.

 

Edit.2:Έχεις δίκιο... δεν μου έβγαλε αντικαταβολή, δε ξέρω γιατί...(Έβαλα παραλαβή από το κατάστημα)... Τηλεφωνάκι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μλκ μια χαρά έχει. :P

 

Untitled.png

 

Edit:Εγώ έβαλα να το στείλουν σπίτι (φωτο).Από το κατάστημα που θα θες να το πάρεις και εσύ, λογικά πάλι θα έχει.

 

Edit.2:Έχεις δίκιο... δεν μου έβγαλε αντικαταβολή, δε ξέρω γιατί...(Έβαλα παραλαβή από το κατάστημα)... Τηλεφωνάκι :P

Θα μου την πεις κιολας :P

Δεν ειμαι κανας noobας :P

 

Τελικα εκανα παραγγελια στο σπιτι και ο "θεος" βοηθος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος προλαβε την πατησε,εχω και εγω hp630 με i3 λιγων μηνων περιπου 7 και το προβλημα με την υπερθερμανση και το αυτοματο κλεισιμο κατεντησε αηδια,τρομερη εταιρεια η Hp εχω και desktop hp αλλα στα laptop πως εγινε και εχει αυτο το θεμα δεν μπορω να καταλαβω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι φιλε τιποτα δεν κανει η βαση,τσαμπα την πηρα απο το eshop ευτυχως ηταν μια φτηνη 6 7 ευρω,εδω μιλαμε κλεινει αν το εχεις απλως στο τραπεζι,αν το βαλεις στα ποδια σου η σε καμια κουβερτα πανω στο 5λεπτο κλεινει,εχω δει σε πολλα φορουμ το ιδιο προβλημα με παρα πολλους,ειναι κριμα καινουργιο laptop να θελει ανοιγμα τωρα και καθαρισμα και παστα ξανα καινουργια μπας και στρωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι φιλε τιποτα δεν κανει η βαση,τσαμπα την πηρα απο το eshop ευτυχως ηταν μια φτηνη 6 7 ευρω,εδω μιλαμε κλεινει αν το εχεις απλως στο τραπεζι,αν το βαλεις στα ποδια σου η σε καμια κουβερτα πανω στο 5λεπτο κλεινει,εχω δει σε πολλα φορουμ το ιδιο προβλημα με παρα πολλους,ειναι κριμα καινουργιο laptop να θελει ανοιγμα τωρα και καθαρισμα και παστα ξανα καινουργια μπας και στρωσει.

Αν ειναι ετσι τραγικα τα πραγματα, τοτε το γυρνας πισω μεσα στις πρωτες ημερες δηλωνοντας οτι ηταν προβληματικο απο την πρωτη μερα και τελειωνει εκει το θεμα, ή σου το φτιαχνουν (θελω να πιστευω). Παντως , αδυνατω να πιστεψω οτι κλεινει απο μονο του ακομη και με βαση μεσα σε ενα 5λεπτο, τοσο γρηγορα δε ζεσταινεται ουτε ο φουρνος μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις βάση με ανεμιστήρα και πάλι υπερθερμένεται και κλείνει μόνο του?

οντως,πηγα και ειδα το μηχανημα.3 γριλιες και αυτες μικρες,και τα ποδια κοντα,δλδ αποσταση απο το τραπεζι πρεπει να ειναι 3 χιλιοστα.το φουρφουρι στην πισω αριστερη πλευρα,ευκολα κλεινει απο το γονατο.εχει και υφασμα για την σκονη,αλλα μειωνει την ροη του αερα.

το μονο καλο,υποθετω,ειναι που εχει ενα καπακι για σκληρο μνημες και πρεπει να φαινεται και ο επεξεργαστης η η καρτα.οποτε βγαζοντας το και αζοντας μια βαση,το ψυχεις ικανοποιητικοτατα.οποιος το πηρε,μπορει να τσεκαρει και να μας πει αν βγαζοντας καπακι φαινεται η καρτα και ο επεξεργαστης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι φιλε τιποτα δεν κανει η βαση,τσαμπα την πηρα απο το eshop ευτυχως ηταν μια φτηνη 6 7 ευρω,εδω μιλαμε κλεινει αν το εχεις απλως στο τραπεζι,αν το βαλεις στα ποδια σου η σε καμια κουβερτα πανω στο 5λεπτο κλεινει,εχω δει σε πολλα φορουμ το ιδιο προβλημα με παρα πολλους,ειναι κριμα καινουργιο laptop να θελει ανοιγμα τωρα και καθαρισμα και παστα ξανα καινουργια μπας και στρωσει.

To ξαναγράφω, όχι για να υποστηρίξω το συγκεκριμένο μηχάνημα (έχω κι εγώ ένα pavilion με καμμένη κάρτα γραφικών) αλλά για την αποκατάσταση της αλήθειας. Σε απλό σερφάρισμα - λογιστικές εργασίες άνετα βγάζει 5 ώρες ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΖΕΣΤΑΘΕΙ.

 

Σε παιχνίδια, έχω κάνει εγώ μία βάση με ενσωματωμένο ανεμιστήρα και οι θερμοκρασίες είναι ικανοποιητικές. Ο χρόνος θα δείξει για την.......μακροζωία του. Σκέφτομαι πριν την λήξη του χρόνου να κάνω επέκταση σε 3 έτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...