Προς το περιεχόμενο

Ποιο δωρεάν Anti-Virus είναι το καλύτερο?


tralalo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταρχάς καλησπέρα!

Έχω Marwarebytes κι CCleaner (που δεν συμπεριλαμβάνονται κατά την γνώμη μου σαν Anti-Virus)

To windows defender δεν είναι Anti-Virus ...

Οπότε πιο δωρεάν Anti-Virus είναι το καλύτερο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

σου "μπλοκάρει" τα sites όταν έχουν ιό?

 

Όταν εντοπίσει κατι ύποπτο ναι σε προειδοποιεί , αμα κανεις ομως μια με 2 φορές τον μήνα ενα scan με malwarebytes και superantispyware και το antivir θα εισαι κομπλέ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eset smart security. Σταθερό και δεν είναι βαρύ. Τόσα χρόνια χρήσης ποτέ δεν είχα πρόβλημα. Αν το έβρισκες και σπασμένο ακόμα καλύτερα 

η αλήθεια είναι πως το eset είναι πολύ καλό αλλά δεν το βρίσκω σε σπασμένο...

 

εγώ χρησιμοποιώ το avg...απο τα καλύτερα 

κι εγώ κάποτε avg είχα

 

κι είναι καλό το avg!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο δωρεαν avast avg avira. Οποιο και να βαλεις καλο ειναι. Το avast σε μερικους δημιουργει προβληματα αλλα εχει παρα πολυ καλο rate σε ιους με λιγα false positives. Το αvira εχει παρα πολυ μεγαλο rate στους ιους αλλα περισσοτερα false positives αλλα ελαφρυ. Και το avg στην τελευταια εκδοση τους το εχουνε βελτιωσει παρα πολυ και κανει πολυ καλα την δουλεια του σε σχεση με παλια. Οποιο και να βαλεις θα σου ειναι ενταξει. Αν θες antivirus πληρωμενο, δαγκωτο eset antivirus 6. Πραγματικα ολα τα λεφτα και το καλυτερο κατα την γνωμη μου αυτην την στιγμη (αυτο εχω). Αλλιως eset smart security αν θες να εχεις και firewall.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα παραπάνω :P

Avast, AVG, Avira, MSE είναι όλα καλά, οπότε μπορείς να τα δοκιμάσεις να δεις ποιο θα σε βολέψει. Προσωπικα ήμουν για καιρό χωρίς antivirus, δοκίμασα το Avast και μου φάνηκε βαρύ για το αδύναμο pc μου. Ξαναδοκίμασα τελευταία το AVG, και παρόλο που το θεωρούσα πιο βαρύ από το Avast, δεν το νιώθω να με επιβραδύνει οπότε και το κράτησα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...