Προς το περιεχόμενο

Ποιο δωρεάν Anti-Virus είναι το καλύτερο?


tralalo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ έχω MSE ελαφρύ και δεν καταλαβαίνεις ότι υπάρχει !!<br>

Το avast είναι τέλειο απλώς μου γονατίζει το σύστημα.<br>

Το AVG είναι ..... Μην το βάλεις γιατί είναι βαρύ και δεν βρίσκει τπτ<br><br>

 

Για avira δεν ξέρω λογικά θα είναι καλό

 

Αποστολή από το Samsung Galaxy Ace GT-S5839i με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον λογο τον ειπε ο antwni. Εκτος απο τα rate των antivirus που δεν ισχυουν, δεν το θεωρω εμπιστο site. Οτι ναναι λεει πραγματικα σε ολα τα προγραμματα οχι μονο στα antivirus.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Βγάζει το avg καλύτερο από το avast?? :lol:

Γελάνε και οι πέτρες!!! :lol: :lol: :lol:

Πάει το λάδωμα ... σύννεφο. Χαρά στους αρχαρίους που θα την πατήσουν. Εδώ δε μου έβρισκε τον ιό κεκρόπορτας που με real time scan(!!) του MSE πήρε πούλο o_O o_OΑποστολή από το Samsung Galaxy Ace GT-S5839i με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κάποια στιγμή με βάρυνε το avg και έβαλα comodo (antivirus + firewall πακέτο). Τελευταία το βαραίνει λίγο αλλά από άποψη ασφάλειας δεν είχα θέμα (νομίζω).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω Link.png Site: http://www.avast.com/en-eu/index">Avast! 8 , εδώ και 2 χρόνια + και δεν είχα ποτέ πρόβλημα, "έχω βρει την υγεια μου". Και το καινούργιο version (8), είναι ακόμα καλύτερο από τα προηγούμενα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eset smart security. Σταθερό και δεν είναι βαρύ. Τόσα χρόνια χρήσης ποτέ δεν είχα πρόβλημα. Αν το έβρισκες και σπασμένο ακόμα καλύτερα

 

Το να ψάχνεις και να βάζεις στο pc σπασμένο antivirus ειναι σα να φοράς σπασμένο προφυλακτικό :)

 

Οσο είχα windows πάντως είχα το avast, πολυ καλό αλλά ενα antivirus δε φτάνει για να προστατέψει τον χρήστη που πατάει όπου βρει, κατεβάζει ότι βρει και εγκαθιστά ότι βρει!

 

Αν στο pc σου έχεις αγορασμενα τα προγράμματα και δεν μπαίνεις όπου να ναι δεν χρειάζεσαι κάν antivirus.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...