Προς το περιεχόμενο

windows 8 vs 7


tomastz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε αφου εχεις τα xp πήγαινε κατευθείαν στα 8  αλλα να κοιτάξε να τα σηκώνει και το pc σου να εχει και αρκετή ram (4gb τουλάχιστον) , απο τι αποτελείται το pc ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε αφου εχεις τα xp πήγαινε κατευθείαν στα 8  αλλα να κοιτάξε να τα σηκώνει και το pc σου να εχει και αρκετή ram (4gb τουλάχιστον) , απο τι αποτελείται το pc ?

Σιγά ρε αδερφέ,όχι ότι βλάπτουν,αλλά σε καμιά περίπτωση δεν χρειάζεται τουλάχιστον τόσο.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά ρε αδερφέ,όχι ότι βλάπτουν,αλλά σε καμιά περίπτωση δεν χρειάζεται τουλάχιστον τόσο.  

 

Και με 2gb ειναι καλα δεν ειπα οτι δεν θα τρέχουν αλλα αν ειναι να αρχίσει να ανοίγει διάφορα προγράμματα και να γεμίζει η μνήμη με το παραμικρό .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ας μας πει ο ενδιαφερόμενος σε τι σύστημα θέλει να τα βάλει, είχε ανοίξει και άλλο θέμα και ρώταγε για τα windows 8 προφανώς δεν τον κάλυψε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 8 είναι ανώτερα των 7 σε αρκετά πράγματα και φυσικά μπορεί να προστεθεί το start button για όποιον δε βολεύεται αλλιώς.

Τα 7 και με 2GB μπορούν να τρέξουν παιχνίδια απλά αν έχεις και ανοιχτό κανα browser θα ζοριστεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγγνωμη που δεν ημουν πολυ κατατοπιστικος!!σε desktop τα θελω που εχει μνημη ram 4 gb...υπαρχει περιπτωση να ζοριζεται με παιχνιδια χωρις να εχω ανοιχτο kapoion browser??μου ειπατε σε αλλο θεμα που ειχα ανοιξει οτι ειναι πιο ελαφρια!απλα με εχουν μπερδεψει διαφοροι και αλλοι μου λενε οτι ειναι απιστευτα τα 8 και αλλοι θελουν τα "κλασσικα" 7...υπαρχει η δυνατοτητα τελικα να προσθεσεισ το start button?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγγνωμη που δεν ημουν πολυ κατατοπιστικος!!σε desktop τα θελω που εχει μνημη ram 4 gb...υπαρχει περιπτωση να ζοριζεται με παιχνιδια χωρις να εχω ανοιχτο kapoion browser??μου ειπατε σε αλλο θεμα που ειχα ανοιξει οτι ειναι πιο ελαφρια!απλα με εχουν μπερδεψει διαφοροι και αλλοι μου λενε οτι ειναι απιστευτα τα 8 και αλλοι θελουν τα "κλασσικα" 7...υπαρχει η δυνατοτητα τελικα να προσθεσεισ το start button?

Δεν υπαρχει πιο ευκολο πραγμα,απο το να προσθέσεις startmenu στα win8!

Και στο θεμα ram τα 8 υπερεχουν καταπολυ στη διαχείριση της!

Γενικά τα 8 ειναι καλύτερα απο τα 7 σε ΟΛΟΥΣ τους τομείς!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...